Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Tutorial Cu Trucuri Magice Pentru Incepatori, Cunoasteti vreun tutorial cu trucuri magice in limba romana?
mariusfanea
postare Feb 6 2013, 08:25 AM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 6-February 13
Membru nr.: 235,375



Salut! Nu sunt nou pe forum, dar am o situatie si sunt curios daca ma poate ajuta cineva. Saptamana viitoare e ziua baiatului meu Florin, care implineste 10 ani smile.gif. Si am de gand sa fac ceva special de ziua lui, am de gand sa ii pregatesc un mic shou cu trucuri simple, asa ca si fapt divers. Am observat ca sunt multe tutoriale pe internet, despre orice. Si ma gandeam daca exista unul sau mai multe tutoriale cu trucuri simple pentru incepatori, care sa fie in limba romana. Daca cunoasteti sau dati de vreun video de genul va rog lasati un link si va raman dator. biggrin.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adeli25
postare Jul 12 2013, 02:22 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 5
Inscris la: 20-April 13
Membru nr.: 235,946



CITAT(mariusfanea @ Feb 6 2013, 06:25 AM) *
Salut! Nu sunt nou pe forum, dar am o situatie si sunt curios daca ma poate ajuta cineva. Saptamana viitoare e ziua baiatului meu Florin, care implineste 10 ani smile.gif. Si am de gand sa fac ceva special de ziua lui, am de gand sa ii pregatesc un mic shou cu trucuri simple, asa ca si fapt divers. Am observat ca sunt multe tutoriale pe internet, despre orice. Si ma gandeam daca exista unul sau mai multe tutoriale cu trucuri simple pentru incepatori, care sa fie in limba romana. Daca cunoasteti sau dati de vreun video de genul va rog lasati un link si va raman dator. biggrin.gif


Exact la fel vroiam sa o surprind pe fetita mea de 9 ani. Copii sunt tare pasionati de magie si de trucuri. Eu am exersat cu prietenii mei si i-am facut o supriza saptamana trecuta cand i-a fost ziua. Am cautat si eu pe net ceva tutoriale in romana si am gasit site-ul acesta: http://trucuri-magice.ro/. Explica pe intelesul tuturor cum se fac si site-ul este numai despre trucuri magice. Am ajuns cam tarziu cu raspunsul, dar sper sa-ti fie de folos cu alte ocazii wink.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conveyor01
postare Aug 20 2013, 05:37 AM
Postare #3


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 112
Inscris la: 22-February 13
Din: shanghai
Membru nr.: 235,498



There are many successful call center Aluminium Guide Bar companies in the Philippines today that many businesses in the Philippines can hire to provide them the most reliable and professional call center services that they needed. One popular example of those call center companies is Magellan Call Center.

Brief History of Magellan Call Center Connect Clamp

According to many industry experts, Magellan Call Center was founded at the time when the call center industry had started to expand while the demand for call center services had continuously grown in the market. This was around 2005, the time in which the call center industry had been recognized as one of the fastest-growing T Type Clamp industry in the Philippines.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
funnyjokes
postare Dec 5 2018, 09:52 AM
Postare #4


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 8
Inscris la: 5-December 18
Membru nr.: 239,381




Oh! This article has suggested to me many new ideas. I will embark on doing it. Hope you can continue to contribute your talents in this area. Thank you.
run 3
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 20th April 2024 - 05:17 AM