Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

13 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Momente Din Viata Noastra
manu1981
postare Jan 23 2010, 11:31 PM
Postare #21


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(dyanp @ Jan 24 2010, 01:29 AM) *
foarte frumos, manu, m-au impresionat mai ales pozele din copilarie....aduceri aminte...

tzuc.gif Multumim, o sa incerc sa mai caut din ele si sa mai iau si de la mama, ca foarte multe au ramas la ea, ca erau intr-un singur exemplar smile.gif
Te mai asteptam pe la noi floare2.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Jan 24 2010, 10:00 PM
Postare #22


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



QUOTE(manu1981 @ Jan 23 2010, 11:27 PM) *
Multumim floare2.gif Am mai imbatranit putin si mai sunt ceva kg in plus, dar... sanatosi sa fim ca scapam si de alea wink.gif
Te mai asteptam, o sa mai pun poze cand mai am ceva ragaz, poate si cateva de la nunta smile.gif, ca na, a fost la Buzau biggrin.gif

abia astept sa la vad unde a-ti facut nunta... whistling.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Jan 24 2010, 10:02 PM
Postare #23


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



cit despre kg..asta eeacum avem bebeii poate mai vin altii..si sanatosi sa fim...sa ne intelegem si sa avem grija de pui... tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 24 2010, 11:25 PM
Postare #24


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566




QUOTE(MAMI DE TEO @ Jan 25 2010, 12:02 AM) *
cit despre kg..asta eeacum avem bebeii poate mai vin altii..si sanatosi sa fim...sa ne intelegem si sa avem grija de pui... tzuc.gif

Asta e foarte adevarat. Pe primul loc sunt acum puiutii nostri smile.gif Oricum, tre sa avem si de noi grija ca...de ... smile.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Jan 24 2010, 11:38 PM
Postare #25


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



Manu,superbe poze ...esti foarte frumoasa...si felicitari pt blog e ceva unic eusa_clap.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 25 2010, 12:01 AM
Postare #26


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(Mikaell @ Jan 25 2010, 01:38 AM) *
Manu,superbe poze ...esti foarte frumoasa...si felicitari pt blog e ceva unic eusa_clap.gif

Multumesc floare2.gif Esti o draguta tzuc.gif Te mai asteptam in vizita pe la noi smile.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Jan 25 2010, 12:02 AM
Postare #27


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(manu1981 @ Jan 25 2010, 12:01 AM) *
Multumesc floare2.gif Esti o draguta tzuc.gif Te mai asteptam in vizita pe la noi smile.gif



O sa mai vin cu siguranta trandafir.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Jan 25 2010, 12:15 AM
Postare #28


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



rolleyes.gif Wowwwwwwwwww partners.gif ,peste ce am dat!!!!!O frumusete de mamica,cu un tati pe masura!!!Si o comoara de bb!!! trandafir.gif Si copila erai tare frumoasa!Intr-adevar ,frumoase amintiri!Mai vrem! trandafir.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 25 2010, 12:38 AM
Postare #29


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(Mih@ela @ Jan 25 2010, 02:15 AM) *
rolleyes.gif Wowwwwwwwwww partners.gif ,peste ce am dat!!!!!O frumusete de mamica,cu un tati pe masura!!!Si o comoara de bb!!! trandafir.gif Si copila erai tare frumoasa!Intr-adevar ,frumoase amintiri!Mai vrem! trandafir.gif

Multumesc, Mih@ela trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Intr-adevar sunt amintiri frumoase pe care le pastram in suflet si in cateva fotografii ingalbenite de vreme smile.gif
Ma bucur ca ai trecut pe la noi si ca ne-ai lasat cateva randuri. Te mai asteptam floare2.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 25 2010, 12:40 AM
Postare #30


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



Fetelor, ma bucur ca va plac fotografiile noastre trandafir.gif O sa caut sa mai postez si altele, poate mai gasesc cateva de cand eram copil smile.gif
Citind randurile voastre ma simt mai bine, mai ales ca fizic nu mai sunt cum eram o data si ma chinuie, cumva gandul asta sad.gif, dar o sa invingem noi si kg astea nesuferite, oricum le-am declarat spada.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

13 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 09:29 AM