Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Concurs Copilul Anului - Editia 5
adriana 34
postare Jul 18 2011, 03:22 PM
Postare #31


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 2-September 10
Membru nr.: 172,722



e trecut de ora 16 si inca nu sa afisat castigatorul sad.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RaluS
postare Jul 18 2011, 03:37 PM
Postare #32


Member
***

Grup: Admin
Postari: 267
Inscris la: 24-July 06
Membru nr.: 21



QUOTE(adriana 34 @ Jul 18 2011, 04:22 PM) *
e trecut de ora 16 si inca nu sa afisat castigatorul sad.gif

Conform link-ului aratat in postarea anterioara:

Premiul special Puffies
David Nicolae

Felicitari! eusa_clap.gif

Tragerea la sorti ce va urma, din cei 25 de finalisti, va desemna castigatorul premiului oferit de utilecopii.ro!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriana 34
postare Jul 18 2011, 03:53 PM
Postare #33


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 2-September 10
Membru nr.: 172,722



QUOTE(RaluS @ Jul 18 2011, 04:37 PM) *
Conform link-ului aratat in postarea anterioara:

Premiul special Puffies
David Nicolae

Felicitari! eusa_clap.gif

Tragerea la sorti ce va urma, din cei 25 de finalisti, va desemna castigatorul premiului oferit de utilecopii.ro!

FELICITARI[color="#9932CC"][/color] eusa_clap.gif
OARE DE UNDE A ADUNAT ATATEA VOTURI?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rody_ms
postare Jul 18 2011, 04:32 PM
Postare #34


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,595
Inscris la: 9-June 09
Din: TG MURES
Membru nr.: 94,245




conturi multiple Ip - aceasta posibilitate ati puso voi site-ul utile copii la dispozitia tuturor participantilor. La aceasta masura au recurs cu mult mai multi participanti decat ati decis sa eliminati, Dupa fiecare vot dat, exista fraza - Ai dreptul la un singur vot in fiecare ora pentru fiecare poza - deci nu era specificat de pe un ip sau de pe un singur cont. Fraza cu sanctionarea, si cu nota din regulament au aparut inainte de terminarea concursului, modificata, respectiv adaugata. Daca toti membrii familiei mele vor sa voteze favoritul, inseamna ca trebuie sa am in casa tot atatea cal+culatoare legate la internet, in fine nu acesta este subiectul principal.
Daca ati sesizat aceste lucruri de ce nu ati recurs la eliminare sau avertizare, respectiv sanctionare, pe parcursul concursului.
De ce inca odata nu ati stiut sa faceti un regulament clar din cap pana in picioare si fara modificari aduse pe parcurs. de ce ati lasat acea portita cu mai multe conturi de pe acelasi Ip, si de ce ati eliminat doar o parte din cei care au folosit aceasta metoda.
Dragii mei, ori eliminati pe toti ori pe nici unul.In mod normal cu voturi din partea parintilor, a rudelor si prietenilor mai mult de 3.000 nu se puteau acumula in cele 2 luni.

si acum o sa va dau o parte din copiii pe care ii urmaream periodic cum evolueaza.
Nu stiu exact data dar a fost in perioada in care ati mutat serverul cred ca data de 2 iulie. Situatia pe care o aveam la ora aceea este urmatoarea.

prima coloana de cifre, nr de voturi inregistra la aceea data, a doua coloana nr, de voturi la final de concurs, coloana a treia diferenta acumulata fara multivot sa il numim

mihut alessia daniela 3198 - 3199 - 1
ruxandra maria 2614 - 3214 - 600
luca octavian 4194 - 5206 - 1012
rares 2614 - 3152 - 538
ioana catalina 3110 - 3206 - 96


din pacate nu am avut notati toti copii cu numarul de voturi. Nu e prea batatoare la ochi diferenta.

Pana la urma fiecare vot a insemnat un click, poate multi nu ajungeam sa dam ca nebunii voturi daca alt concurent nu ar fi folosit un anumit script. Si nu s-ar fii ajuns aici daca de la inceput totul e clar. in concluzie, ori eliminati pe toti care au folosit aceasta metoda, inclusiv pe aceea pe care nu i-am pomenit aici desi este evident ca au facut-o, ori reveniti si ii luati in calcul si pe cei eliminati.

Mi-as dori sa vad si euexportul de date si pt copilul meu si pt cei mentionati mai sus. O puteti face prin trimiterea unui email.

Aceasta postare a fost editata de rody_ms: Jul 18 2011, 04:33 PM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lili
postare Jul 18 2011, 04:39 PM
Postare #35


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560







--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia94
postare Jul 18 2011, 05:38 PM
Postare #36


Mihaitza :X
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,360
Inscris la: 19-February 09
Din: Piatra-Neamt
Membru nr.: 73,013



Felicitari castigatorilor !!!


Si vreau sa o felicit in special pe mamica castigatorului premiului special puffies pe care o stiu din lista , si s-a straduit foarte mult sa adune aceste voturi in mod cinstit ! trandafir.gif

Felicitari echipei Utile , de data asta in opinia mea ati facut o treaba buna in final trandafir.gif


--------------------


Calatoria de o mie de mile incepe cu primul pas. (Lao Tse)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniela81
postare Jul 18 2011, 06:02 PM
Postare #37


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 32
Inscris la: 9-May 10
Din: constanta
Membru nr.: 145,842



In primul rand tin sa va multumesc din suflet pentru premiul oferit puiului meu ,daca va spun ca am izbucnit in lacrimi cand am aflat poate nu ma credeti dar chiar asa a fost ,nici acum nu mi revin ,chiar aveam nevoie de asa un ajutor...multumesc utilecopii, puffies ,prietenilor mei dragi care m au ajutat si lui Dzeu ca si mai arunca ochii si catre noi ,astept maill ul ca sa va pot da datele sau ce mai trebuie .....inca odata multumesc din suflet tuturor inca nu mi revin:)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lili
postare Jul 18 2011, 06:27 PM
Postare #38


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560



QUOTE(daniela81 @ Jul 18 2011, 07:02 PM) *
In primul rand tin sa va multumesc din suflet pentru premiul oferit puiului meu ,daca va spun ca am izbucnit in lacrimi cand am aflat poate nu ma credeti dar chiar asa a fost ,nici acum nu mi revin ,chiar aveam nevoie de asa un ajutor...multumesc utilecopii, puffies ,prietenilor mei dragi care m au ajutat si lui Dzeu ca si mai arunca ochii si catre noi ,astept maill ul ca sa va pot da datele sau ce mai trebuie .....inca odata multumesc din suflet tuturor inca nu mi revin:)



daniela81, intai de toate FELICITARI!

Datele de contact (copie de buletin) + cele de expeditie le poti trimite pe adresa: contact@utilecopii.ro sau liliana.ghibea@informmedia​.ro.

Felicitari pentru micutul tau!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daniela81
postare Jul 18 2011, 07:24 PM
Postare #39


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 32
Inscris la: 9-May 10
Din: constanta
Membru nr.: 145,842



multumesc pentru felicitari si raspuns! am trimis mail ul de fapt am trimis 2 in primul uitasem sa atasez copia de buletin:)


il felicitam si noi pe puiutul castigator al premiului intai ,in toata zapaceala am omis:) ne cerem scuze:)

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MIOSA
postare Jul 18 2011, 09:12 PM
Postare #40


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,927
Inscris la: 1-September 09
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 107,231



Felicitari castigatoriilor ! eusa_clap.gif

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

6 Pagini V  « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 03:19 PM