Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> David A Implinit 3 Ani!, pentru doritorii de poze...acasa si Disneyland
ruxy
postare Oct 9 2009, 06:54 PM
Postare #21


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



partners.gif partners.gif partners.gif

Sa-ti traiasca Sara! Sa-ti aduca numai bucurii micutul print al inimii tale! partners.gif partners.gif partners.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 9 2009, 07:42 PM
Postare #22


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(ruxy @ Oct 9 2009, 09:54 AM) *
Sa-ti traiasca Sara! Sa-ti aduca numai bucurii micutul print al inimii tale! partners.gif partners.gif partners.gif

Multumesc mult, iubita Ruxy! Pupici si numai ginduri bune tie si frumosilor tai! love1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Oct 9 2009, 08:17 PM
Postare #23


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Cum era de asteptat, inca un set de poze care sa te faca sa iti doresti sa dai o raita prin America, macar o data in viata rolleyes.gif
Si piticul meu fericit, desfacand cadouri...ce imagine mai frumoasa puteam sa vad? wub.gif

Aceasta postare a fost editata de dyana: Oct 9 2009, 08:18 PM


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Oct 9 2009, 08:56 PM
Postare #24


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765




La multi ani, David! Sa cresti mare, sanatos si cumintel! wub.gif
Imi place totul: imi plac copiii dulci precum piticul acesta gustos, cadourile, povestile ... DAR ... mi-ar fi placut s-o vad un picut si pe mami, a carei simpla imagine ma umple de liniste! partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca74
postare Oct 9 2009, 11:30 PM
Postare #25


Anca, mami de Radu, zis Aby
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,051
Inscris la: 22-November 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 585



liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif zilele trecute am vazut pe strada o ...Sara! Puteam sa jur ca esti tu...si chiar am zambit gandindu-ma la teama ta de avion!
Si cand colo tu te plimbai prin alte locatii rolleyes.gif
Pup la voi toti, ca tare imi sunteti dragi si piticului ii urez sanatate muuuuuulta si ani multi si fericiti.

PS. Cand doarme David pot sa vin sa ma joc si eu cu oraselul din Cars! pray.gif pray.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare Oct 10 2009, 12:12 AM
Postare #26


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



Ce frumos,ce frumos,ce frumos! partners.gif
occasion.gif David , printisor dulce si frumos...sa cresti mare si falos! tzuc.gif
Sara, draga mea acum pot merge linistita la nani...cu siguranta voi visa ceva frumos...poate chiar pe Tarzan biggrin.gif ...frumos tare acolo...scumpici tare baieteii tai...ce frumos dormeau ei hug.gif hug.gif si cate cadouri au gasit la trezire...minunat !Pupicei dulcei din partea noastra!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
myshelle_f
postare Oct 10 2009, 03:50 AM
Postare #27


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,909
Inscris la: 13-February 09
Membru nr.: 71,783



minunate momente - deschiderea cadourilor, dimineata pe stomacelul gol liwlol.gif liwlol.gif , plimbarea prin casa lui TARZAn - bine ca nu era acasa liwlol.gif liwlol.gif minunati copii, minunate clipe!! o zi cu adevarat festiva!!! si TOm......alintat!! va pupam pe toti, sa fiti fericiti si sanatosi!! ne mai intersectam noi pe aici wink.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mir0108
postare Oct 10 2009, 01:09 PM
Postare #28


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,822
Inscris la: 8-December 08
Membru nr.: 55,218



QUOTE(Sara1 @ Oct 9 2009, 06:37 PM) *
Mir, iubita!!!! Multumesc pentru urari! Pupam tare si apasat fete mici si mari!!! Ai vazut ca ti-am umplut topicul cu "casnica". laugh.gif Ce sa fac, m-am gasit si eu aproape singura pe forum, cind toata lumea dormea, si m-am desfasurat! yes.gif


declaratie de dragoste:pui suflet in tot ce faci si ..te iubesc! tzuc.gif
ti-am raspuns si acolo(citeste cand ai timp!) partners.gif ..numai nu asa complet cum as fi vrut! imi face netul zile fripte!!

pooop pe voi toti.. floare2.gif

ps:esti responsabila ca incep sa bombardez cu ...poze! floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 11 2009, 12:29 AM
Postare #29


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(dyana @ Oct 9 2009, 11:17 AM) *
Cum era de asteptat, inca un set de poze care sa te faca sa iti doresti sa dai o raita prin America, macar o data in viata rolleyes.gif
Si piticul meu fericit, desfacand cadouri...ce imagine mai frumoasa puteam sa vad? wub.gif

Pai iti dai seama ca pun si eu poze cit mai colorate...doar doar devine tentant pentru voi! iti dai seama ce bucurie ar fii! love1.gif

QUOTE(ssimmona @ Oct 9 2009, 11:56 AM) *
La multi ani, David! Sa cresti mare, sanatos si cumintel! wub.gif
Imi place totul: imi plac copiii dulci precum piticul acesta gustos, cadourile, povestile ... DAR ... mi-ar fi placut s-o vad un picut si pe mami, a carei simpla imagine ma umple de liniste! partners.gif

Multumim papusica de mamicuta! Ti-am vazut tunsoarea cea noua si esti superbissima. Cit despre mine si poze...nu prea mia suntem prieteni de citiva ani, de cind cu kg in plus! Inainte...era alta poveste. Cine stie, poate se vor reintoarce vremurile acelea!
Pupam o burticuta scumpa cu drag si dor! wub.gif

QUOTE(Anca74 @ Oct 9 2009, 02:30 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif zilele trecute am vazut pe strada o ...Sara! Puteam sa jur ca esti tu...si chiar am zambit gandindu-ma la teama ta de avion!
Si cand colo tu te plimbai prin alte locatii rolleyes.gif
Pup la voi toti, ca tare imi sunteti dragi si piticului ii urez sanatate muuuuuulta si ani multi si fericiti.

PS. Cand doarme David pot sa vin sa ma joc si eu cu oraselul din Cars! pray.gif pray.gif

Sigura ca da, nici o problema! Poate ca David ar accepta chiar sa imparta, daca il faci sa rida si va imprieteniti!
Multumim mult pentru urari, va uram inapoi numai fericire si voua si va pupam cu drag! Cit despre avion, sa stii ca lucrez cu mine, sa ajung sa ma gindesc la o excursie, fara sa mi se ridice pulsul! SI mi-e dor de familie ii dai seama! Ce feste ne mai joaca si creierasul asta! floare2.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Oct 11 2009, 12:36 AM
Postare #30


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(G.Raluca @ Oct 9 2009, 03:12 PM) *
Ce frumos,ce frumos,ce frumos! partners.gif
occasion.gif David , printisor dulce si frumos...sa cresti mare si falos! tzuc.gif
Sara, draga mea acum pot merge linistita la nani...cu siguranta voi visa ceva frumos...poate chiar pe Tarzan biggrin.gif ...frumos tare acolo...scumpici tare baieteii tai...ce frumos dormeau ei hug.gif hug.gif si cate cadouri au gasit la trezire...minunat !Pupicei dulcei din partea noastra!

Frumoasele mele dragi, ca ma bucur sa aud de la voi! Va pupam cu dor si abia astept sa vina saptamina, sa putem sporovai de voie. Acum sunt nitel pe fuga! Dar nu plec nicaieri pina nu va string inbrate! love1.gif

QUOTE(myshelle_f @ Oct 9 2009, 06:50 PM) *
minunate momente - deschiderea cadourilor, dimineata pe stomacelul gol liwlol.gif liwlol.gif , plimbarea prin casa lui TARZAn - bine ca nu era acasa liwlol.gif liwlol.gif minunati copii, minunate clipe!! o zi cu adevarat festiva!!! si TOm......alintat!! va pupam pe toti, sa fiti fericiti si sanatosi!! ne mai intersectam noi pe aici wink.gif

Ei myshelle, ba da, ai sa rizi, dar Tarzan era acasa, insa era ocupat cu Jane...am o poza si cu ei, dar mi-a scapat. Va pupam si noi cu dragi prietene micutza si mare si va uram sa aveti parte numai de flori si jucarii! floare2.gif

QUOTE(mir0108 @ Oct 10 2009, 04:09 AM) *
declaratie de dragoste:pui suflet in tot ce faci si ..te iubesc! tzuc.gif
ti-am raspuns si acolo(citeste cand ai timp!) partners.gif ..numai nu asa complet cum as fi vrut! imi face netul zile fripte!!

pooop pe voi toti.. floare2.gif

ps:esti responsabila ca incep sa bombardez cu ...poze! floare2.gif

Acu' pot sa ma dau si eu pe fata-sa stii ca si eu te iubesc pe tine si te apreciez. Esti calda, adinca, subila, o femeie adevarata-cum nu sunt multe! Cit despre responsabilitate, mi-o asum cu cea mai mare mindrie! Sper doar sa te ridici tu cu volumul la seriozitatea cu care eu astept!!! Pupici cu drag!! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 07:28 PM