Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

10 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Eu In Schimb As Vrea Sa Ma Ingras...cum As Putea?
n.dolls
postare Jul 25 2009, 01:33 AM
Postare #11


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(dyana @ Jul 25 2009, 03:23 AM) *
Mai depinde si de factorul de stress, de cat de activa esti in general, de trairile emotionale puternice, de ce mananci (cum ti-au spus si fetele), de varsta sau de arderile organismului tau: daca sunt mari, te ingrasi mai greu. smile.gif

Si ca o gluma: cred ca kilogramele pe care le iei in bucatarie, le pierzi in joggingul spre cantarul din baie laugh.gif
Deci parerea mea este ca in cazul tau, stressul nu te ajuta in ceea ce iti propui. Dar cate kg/ce inaltime/ce varsta ai in prezent?

pai ce sa zic am 29 ani.170 m si cantaresc 58,9kg.... a si nu ma supar la ceea ce imi rasp.chiar ma amuza
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Jul 25 2009, 01:46 AM
Postare #12


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(n.dolls @ Jul 25 2009, 01:33 AM) *
pai ce sa zic am 29 ani.170 m si cantaresc 58,9kg.... a si nu ma supar la ceea ce imi rasp.chiar ma amuza

Vezi: esti tinerica. Organismul isi face bine treaba, consuma destul si daca esti activa te ingrasi mai greu.
Dar te-au sfatuit bine fetele: mergi la un nutritionist sa te sfatuiasca, daca cu frumosul nu merge. laugh.gif

Nu ne pui o poza cu tine sa ne putem face o idee? smile.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Jul 25 2009, 01:54 AM
Postare #13


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



QUOTE(dyana @ Jul 25 2009, 01:27 AM) *
Ha! E 1:27 la mine acum si, dupa ce am terminat un borcan de nutella, tot nu m-am putut culca linistita fara sa imi fac un castron imens de salata orientala rolleyes.gif
Cate kilograme crezi ca iau pt aventura asta ? laugh.gif Nici macar unul, bonus pentru curaj liwlol.gif))

hm...interesant..eu,in acest moment savurez un iaurt de fructe cu muulti biscuiti...si.kilogramele sunt unde sunt... wink.gif
Depinde si de metabolism,insa eu ii ziceam forumistei de mai sus un mare adevar,si anume ca eu ,cand a trebuit sa ma ingras(dupa operatie) mancam mult si des.. smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Jul 25 2009, 01:59 AM
Postare #14


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096




QUOTE(n.dolls @ Jul 25 2009, 01:33 AM) *
pai ce sa zic am 29 ani.170 m si cantaresc 58,9kg.... a si nu ma supar la ceea ce imi rasp.chiar ma amuza

Stai linistita,ca sunt multe slabanoage pe forum(subsemnata) care nu cred c se streseaza prea tare...De e ai slabit?(daca se poate sti,bineinteles) oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Jul 25 2009, 02:05 AM
Postare #15


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(Mih@ela @ Jul 25 2009, 01:54 AM) *
hm...interesant..eu,in acest moment savurez un iaurt de fructe cu muulti biscuiti...si.kilogramele sunt unde sunt... wink.gif
Depinde si de metabolism,insa eu ii ziceam forumistei de mai sus un mare adevar,si anume ca eu ,cand a trebuit sa ma ingras(dupa operatie) mancam mult si des.. smile.gif

un iaurt? liwlol.gif) Fii serioasa si pune mana si mananca. tongue.gif Ce ai mai mancat azi in afara de iaurtul ala; ia zi: un mar floare2.gif
Eu un mango, ca Lara nu l-a vrut. Aaa, si o cratita de pilaf, ca Lara nu vrut-o nici pe aia liwlol.gif In schimb ne-am batut pe 6 covrigi tongue.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 25 2009, 02:07 AM
Postare #16


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(dyana @ Jul 25 2009, 03:46 AM) *
Vezi: esti tinerica. Organismul isi face bine treaba, consuma destul si daca esti activa te ingrasi mai greu.
Dar te-au sfatuit bine fetele: mergi la un nutritionist sa te sfatuiasca, daca cu frumosul nu merge. laugh.gif

Nu ne pui o poza cu tine sa ne putem face o idee? smile.gif

pai sincera sa fiu nu prea stiu prea multe de pc si cum se pun foto,dar promit ca voi pune zilele astea. mai vb si mai ne fetelor ca mia venit o foame si ma trebuie sa merg la munca maine,si de intru cu capul in frigider nu mai ies pana maine,poi imi e frica k ma vor licentia. spalvase.gif somn.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 25 2009, 11:25 AM
Postare #17


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(Mih@ela @ Jul 25 2009, 03:59 AM) *
Stai linistita,ca sunt multe slabanoage pe forum(subsemnata) care nu cred c se streseaza prea tare...De e ai slabit?(daca se poate sti,bineinteles) oFloare1.gif

[color="#0000FF"][/color]ce sa zic cred k slabesc din cauza stresului,dar si chiar de sant linistita,nici nu pot sa stiu care e problema mea...A SI MAI AM SI PIERDERI DE MEMORIE,dar culmea e ca nu uit sa ma duc la frigider. liwlol.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CristinaS
postare Jul 25 2009, 05:02 PM
Postare #18


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,809
Inscris la: 20-June 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 27,099



QUOTE(n.dolls @ Jul 25 2009, 02:33 AM) *
pai ce sa zic am 29 ani.170 m si cantaresc 58,9kg.... a si nu ma supar la ceea ce imi rasp.chiar ma amuza

Dar nu esti slaba! Eu zic ca este o greutate ideala la inaltimea ta.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 25 2009, 05:21 PM
Postare #19


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(CristinaS @ Jul 25 2009, 07:02 PM) *
Dar nu esti slaba! Eu zic ca este o greutate ideala la inaltimea ta.

dar as vrea sa fiu cum eram innainte,aveam 65 de kg si imi statea bine,acum nu mai port fustitze ca mie rusine ca se vad parantezele,sanii au scazut enorm,ca abea ii gasesc cand fac dus......NU,NU,numi place cum arat acum crybaby.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jul 25 2009, 05:23 PM
Postare #20


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(n.dolls @ Jul 25 2009, 06:21 PM) *
dar as vrea sa fiu cum eram innainte,aveam 65 de kg si imi statea bine,acum nu mai port fustitze ca mie rusine ca se vad parantezele,sanii au scazut enorm,ca abea ii gasesc cand fac dus......NU,NU,numi place cum arat acum crybaby.gif

poate ai nevoie de ceva tonifiere mai curand...gimnastica zilnic...si mancare la greu rolleyes.gif chiar esti o fericita ca poti manca dupa bunul plac al inimioarei rolleyes.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

10 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 04:28 PM