Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> La Ce Se Gandesc Femeile Cand Fac Sex, Parodiat, dar cu samburi de adevar
Tudor1
postare Jun 20 2010, 11:10 PM
Postare #21


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 17-June 10
Din: Constanta
Membru nr.: 156,774



QUOTE(Mih@ela @ Jun 20 2010, 10:59 PM) *
Eu sunt sigură ca nu ești tocmai nou in forum,de ti-ai permis să vii cu apelativul "cațe"..știi tu ceva wink.gif


Am fost informat, intr-un fel. Repet, a fost spus in gluma. La fel si articolul, chiar am specificat ca e o parodie. Pacat ca nu ma pricep la masti de fata bazate pe namol de Nil+excremente de bastinas+aloe vera, impachetari cu alge si masti de par pe baza de galbenus de ou, m-as fi integrat mai bine. smile.gif <-- (zambet, spirit de gluma, voie buna, in niciun caz injuriu, epitet, impertinenta)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Jun 20 2010, 11:27 PM
Postare #22


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



QUOTE(Tudor1 @ Jun 20 2010, 11:10 PM) *
Am fost informat, intr-un fel. Repet, a fost spus in gluma. La fel si articolul, chiar am specificat ca e o parodie. Pacat ca nu ma pricep la masti de fata bazate pe namol de Nil+excremente de bastinas+aloe vera, impachetari cu alge si masti de par pe baza de galbenus de ou, m-as fi integrat mai bine. smile.gif <-- (zambet, spirit de gluma, voie buna, in niciun caz injuriu, epitet, impertinenta)

Parodie parodie,dar asemena cuvinte nu iși au rostul intr-un forum de copii,in primul rând.Ideea articoulului e super,insa ai stricat-o folosind cuvinte,care nu știu cate dintre noi le folosim.Că se mai "scapa" vreo forumista in vreun topic in glumă ,poate,dar intr-un topic nou,sa apara atâtea cuvinte murdare..să fim serioși.M-ai ințeles tu,nu?
Și fara apropouri te rog..


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudor1
postare Jun 20 2010, 11:33 PM
Postare #23


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 17-June 10
Din: Constanta
Membru nr.: 156,774



QUOTE(Mih@ela @ Jun 20 2010, 11:27 PM) *
Parodie parodie,dar asemena cuvinte nu iși au rostul intr-un forum de copii,in primul rând.Ideea articoulului e super,insa ai stricat-o folosind cuvinte,care nu știu cate dintre noi le folosim.Că se mai "scapa" vreo forumista in vreun topic in glumă ,poate,dar intr-un topic nou,sa apara atâtea cuvinte murdare..să fim serioși.M-ai ințeles tu,nu?
Și fara apropouri te rog..


Dap, e vina mea. Am avut falsa impresie ca sectiunea barbati contine si cititori de sex masculin. Totusi daca te pun sa numeri cuvintele "murdare" din articolul ala, nu o sa numesti mai mult de 3. Comentariul tau vine totusi DUPA ce am spus ca nu o sa le mai folosesc pe viitor, deci e un simplu troll cauzat de o plictiseala din miez de noapte.
Ma opresc din comentat aici, inainte sa mai "murdaresc" si mai mult forumul asta. cafea.gif
Lectura placuta in continuare.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Jun 20 2010, 11:40 PM
Postare #24


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096




Nu mai dau edit la postul tau ,pare-se ca am greșit si eu citind topicul acesta.. wacko.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
raisa
postare Jun 21 2010, 08:42 PM
Postare #25


Andreea,mamica ratustei Raisa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,889
Inscris la: 1-July 07
Din: Iasi
Membru nr.: 4,864



pe mine una nu m-au deranjat cuvintele pentru ca desi nu le folosesc asa le mai aud intr-una pe strazile noastre "civilizate" din tarisoara asta incat in contextu asta nu au putut decat sa ma amuze,e clar ca nu avem cum sa gandim asa ceva cand facem dragoste cu barbatul pe care il iubim... doh.gif


--------------------

[/url]

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jun 21 2010, 09:14 PM
Postare #26


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Tudor1 @ Jun 20 2010, 11:11 PM) *
Incep sa ma prind. Pe forumul asta se vorbeste un pic mai oficial, o sa incerc sa ma ridic la standardele impuse aici si o sa-mi controlez limbajul pe cat posibil. Articolul nu era scris pentru forumul asta, e de fapt cam unic in materie de limbaj, majoritatea fiind de o decenta rara, zic eu.
Cuvantul "cata" chiar a fost scris in gluma si trebuia luat ca atare, macar de persoanele la care faceam referire.

Pe forumul acesta subiectul este mai ales copii..si nu altceva......so, acest articol din start nu isi gaseste prea tare locul pe aici..apoi ca limbaj, nici yo nu ma regasesc in acest vocabular.....mi se pare mie ori este chiar scris de personaje de pe marginea drumului/total aparte de ce inseamna ceva educatie ori respect de sine.....ori poate numai cu asa personaje ai avut onoarea sa te intalnesti..
Oricum, si yo am crezut ca esti un alt fel de om!!!....insa se pare ca m-am inselat.....


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudor1
postare Jun 21 2010, 09:19 PM
Postare #27


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 17-June 10
Din: Constanta
Membru nr.: 156,774



QUOTE(USA @ Jun 21 2010, 09:14 PM) *
Pe forumul acesta subiectul este mai ales copii..si nu altceva......so, acest articol din start nu isi gaseste prea tare locul pe aici..apoi ca limbaj, nici yo nu ma regasesc in acest vocabular.....mi se pare mie ori este chiar scris de personaje de pe marginea drumului/total aparte de ce inseamna ceva educatie ori respect de sine.....ori poate numai cu asa personaje ai avut onoarea sa te intalnesti..
Oricum, si yo am crezut ca esti un alt fel de om!!!....insa se pare ca m-am inselat.....


Nu stiu ce fel de om credeai ca sunt, dar sigur te-ai inselat ca prea o zici cu foc. M-au indus in eroare topicurile despre meciuri, Hagi, masini din sectiunea barbati. Nu stiam ca era vorba de meciuri in premergator, masini de jucarie si Hagi, ursuletul de plus turcesc.
Sincer, puteti sa va opriti din regurgitat la adresa articolului, m-am corectat in urmatoarele doua articole si am promis sa-mi controlez limbajul. Nu mai are rost subiectul asta, serios.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jun 21 2010, 09:25 PM
Postare #28


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Tudor1 @ Jun 21 2010, 10:19 PM) *
Nu stiu ce fel de om credeai ca sunt, dar sigur te-ai inselat ca prea o zici cu foc. M-au indus in eroare topicurile despre meciuri, Hagi, masini din sectiunea barbati. Nu stiam ca era vorba de meciuri in premergator, masini de jucarie si Hagi, ursuletul de plus turcesc.
Sincer, puteti sa va opriti din regurgitat la adresa articolului, m-am corectat in urmatoarele doua articole si am promis sa-mi controlez limbajul. Nu mai are rost subiectul asta, serios.

Ok
Yo personal 90% din subiectele de acolo nu le vad rostul...

Aceasta postare a fost editata de USA: Jun 21 2010, 09:29 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudor1
postare Jun 21 2010, 09:46 PM
Postare #29


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 45
Inscris la: 17-June 10
Din: Constanta
Membru nr.: 156,774



QUOTE(USA @ Jun 21 2010, 09:25 PM) *
Ok
Yo personal 90% din subiectele de acolo nu le vad rostul...


Hai ca ai dres-o, multumesc. Vroiai sa spui ca cele 10% sunt ale mele, nu?smile.gif

anima1.gif Blushing
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jun 21 2010, 09:48 PM
Postare #30


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Tudor1 @ Jun 21 2010, 10:46 PM) *
Hai ca ai dres-o, multumesc. Vroiai sa spui ca cele 10% sunt ale mele, nu?smile.gif

anima1.gif Blushing

Cu placere!

Noo....asa in genere ma refeream....asa cum spuneai de subiectele amintite....

Aceasta postare a fost editata de USA: Jun 21 2010, 09:48 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th April 2024 - 07:58 AM