Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

66 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici Din Resita?
roxanne
postare Mar 3 2009, 12:23 PM
Postare #11


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(mamanda @ Mar 1 2009, 08:13 PM) *
rolleyes.gif Nah...acu' e alba ca zaharul si seamana cu mine perfect, zice sotul ca parca ma vede pe mine tinandu-ma in brate tot pe mine... tongue.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Super tare!Am sa pun si aici niste poze cand o sa am mai mult timp.Poop dulce printesa Iasmina,ce nume superb i-ai dat...imi place mult.

Si mie mi-a placut mult cand i-am auzit pe nite copii asta vara ca o strigau pe o fetita pe aici prin fata blocului, si am zis ca asa o sa-i pun numele.

QUOTE(mamanda @ Mar 2 2009, 11:32 AM) *

asta e la sura
Ceau Roxana,noi azi mergem la gradinita sa o inscriem pe Bia la gradinita super.gif .Sunt curioasa daca vor fi locuri,ca aici e problema mare ....sper sa reusesc pray.gif
vrem si noi poze cu Iasmina yes.gif


tzuc.gif partners.gif Tzucam funduletzu'! Poze cu Iasmina, gasesti la mine pe blog, da-i click pe link si ai sa gasesti poze noi, facute ieri. E fain la shura, am fost si noi in vara de cateva ori, dar n-am avut curaj sa ma bag in apa aia "curata", plus ca eram insarcinata, si am stat numai la umbra.

Aceasta postare a fost editata de roxana30: Mar 3 2009, 12:25 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamanda
postare Mar 4 2009, 01:40 PM
Postare #12


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 84
Inscris la: 19-February 09
Membru nr.: 72,960



tzuc.gif partners.gif Tzucam funduletzu'! Poze cu Iasmina, gasesti la mine pe blog, da-i click pe link si ai sa gasesti poze noi, facute ieri. E fain la shura, am fost si noi in vara de cateva ori, dar n-am avut curaj sa ma bag in apa aia "curata", plus ca eram insarcinata, si am stat numai la umbra.
[/quote]

Da,Roxana,am gasit si eu blogul tau,am vazut pozele,ti-am si scris pe blog.Inca nu ma pricep eu asa bine pana ma invat si eu... blush.gif .Cand am fost noi la Sura ,apa era curat cand nu era nimeni inauntru,cum se baga cineva se facea tulbure de la namol...fuj.Eu nu m-am bagat,doar Bibi cu tati,ei au fost mai curajosi.




Aceasta postare a fost editata de mamanda: Mar 4 2009, 01:41 PM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanne
postare Mar 4 2009, 01:59 PM
Postare #13


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,872
Inscris la: 22-May 08
Din: Resita
Membru nr.: 24,063



QUOTE(mamanda @ Mar 4 2009, 01:40 PM) *
tzuc.gif partners.gif Tzucam funduletzu'! Poze cu Iasmina, gasesti la mine pe blog, da-i click pe link si ai sa gasesti poze noi, facute ieri. E fain la shura, am fost si noi in vara de cateva ori, dar n-am avut curaj sa ma bag in apa aia "curata", plus ca eram insarcinata, si am stat numai la umbra.
Da,Roxana,am gasit si eu blogul tau,am vazut pozele,ti-am si scris pe blog.Inca nu ma pricep eu asa bine pana ma invat si eu... blush.gif .Cand am fost noi la Sura ,apa era curat cand nu era nimeni inauntru,cum se baga cineva se facea tulbure de la namol...fuj.Eu nu m-am bagat,doar Bibi cu tati,ei au fost mai curajosi.


Lasa ca la vara mergem iar, dar nu cred ca ne bagam in apa.... rolleyes.gif Sper sa se incalzeasca cat mai repede, m-am saturat de frig si de zapada. Acum e asa de fain afara, e soare si e cald. Il astept pe sot sa se intoarca de la ta-su si mergem sa cumparam carucior bananab.gif bananab.gif , ca daca se incalzeste sa avem cu ce iesi la plimbare

Aceasta postare a fost editata de roxana30: Mar 4 2009, 02:01 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mony08
postare Mar 16 2009, 11:17 PM
Postare #14


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 16-March 09
Membru nr.: 79,073




Buna fetelor,buna Roxana oFloare1.gif
Am creat si eu un subiect pe despre copii si incerc sa adun mamici si gravidute din Resita,asa se numeste si subiectul rolleyes.gif intrati aici : http://forum.reclama/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134772


Va pup


Mony 17 saptamani rolleyes.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mia22_ro
postare Mar 18 2009, 08:33 AM
Postare #15


MAMI DE NATALIA-REBEKA
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,662
Inscris la: 10-January 09
Din: ROMANIA
Membru nr.: 63,850



trandafir.gif buna,sunt Mia si am un ingeras de fetita care se numeste Natalia.Noi nu suntem din Resita dar suntem din Anina.Am nascut-o pe Naty la Resita cu stefanescu carmen prin cezariana.A fost cumplit am avut preeclamsie in timpul sarcinii si idiotu de rambu na stiut sa-mi zica ce e dar ma tinea spitalizata si zicea ca e o infectie.Acum e totul ok.pupici si tinem legatura. 1_3ani.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamanda
postare Mar 19 2009, 10:10 AM
Postare #16


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 84
Inscris la: 19-February 09
Membru nr.: 72,960



QUOTE(mia22_ro @ Mar 18 2009, 09:33 AM) *
trandafir.gif buna,sunt Mia si am un ingeras de fetita care se numeste Natalia.Noi nu suntem din Resita dar suntem din Anina.Am nascut-o pe Naty la Resita cu stefanescu carmen prin cezariana.A fost cumplit am avut preeclamsie in timpul sarcinii si idiotu de rambu na stiut sa-mi zica ce e dar ma tinea spitalizata si zicea ca e o infectie.Acum e totul ok.pupici si tinem legatura. 1_3ani.gif


Buna Mia,si bine ai venit floare2.gif !Fetelor eu n-am mai intrat pe forum de ceva timp....am avut de alergat pe la gradinite cu Bibi.Am inscris-o la 4,sper din tot sufletul macar la una sa mi-o primeasca.Mia nici eu nu stau in Resita.Cate luni are fetita ta?Roxana,ce mai faci?Ati luat carut.gif .....cred ca da,acu va plimbati toata ziua cu kapsunica....La noi a nins azi noapte si totul e alb....of m-am saturat de frig,nu mai vreau zapada.Cum e pe la Resita?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mia22_ro
postare Mar 19 2009, 01:22 PM
Postare #17


MAMI DE NATALIA-REBEKA
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,662
Inscris la: 10-January 09
Din: ROMANIA
Membru nr.: 63,850



Buna, oFloare1.gif si la Anina e frig e un soare cu dinti si cum ieri a nins este tot zapada. crybaby.gif Naty are 7 luni a facut pe 13 si aproape o saptamana.pupici si merci pentru urari smile.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mia22_ro
postare Mar 19 2009, 08:42 PM
Postare #18


MAMI DE NATALIA-REBEKA
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,662
Inscris la: 10-January 09
Din: ROMANIA
Membru nr.: 63,850




Buna fetelor tot eu sunt spuneti-mi si mie va rog cum pun floricele fluturasi chesti in pagina e vre-un program sau.......???????


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mamanda
postare Mar 20 2009, 10:24 AM
Postare #19


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 84
Inscris la: 19-February 09
Membru nr.: 72,960



QUOTE(mia22_ro @ Mar 19 2009, 09:42 PM) *

Buna fetelor tot eu sunt spuneti-mi si mie va rog cum pun floricele fluturasi chesti in pagina e vre-un program sau.......???????



Doamne ce scumpa-i Naty wub.gif ,imi aduc aminte de Bibi cum era si ea asa mititica.....ce repede cresc copiii.Ce dulcica e cand doarme si ce ochi frumosi are wub.gif tzuc.gif Nici eu nu prea ma pricep sa pun chestii din astea ,poate ne spune Roxana.Daca vrei metru din asta cum am eu,sau cum Doamne iarta-ma i se spune poti sa-ti faci aici http://lilypie.com/birthday.php?r=83696
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mia22_ro
postare Mar 23 2009, 08:39 AM
Postare #20


MAMI DE NATALIA-REBEKA
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,662
Inscris la: 10-January 09
Din: ROMANIA
Membru nr.: 63,850



trandafir.gif multumim mamanda,Naty este o minune de omulet jucaus.gif dar si tu ai o minune de fetita.Sa ne traiasca sanatoase si sa ne bucuram de ele. bananab.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

66 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 07:19 AM