Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

13 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Discutam Deschis Si Liber, Orice Subiect
perla163
postare Apr 10 2009, 10:06 AM
Postare #1


am un pui mik!!! sa cresti mare buburuza mea scumpa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,013
Inscris la: 17-April 08
Din: montemaggiore B
Membru nr.: 21,017



BUNA TUTUROR;aici putem discuta despre orice problema sau stire noua,sau ganduri care ne framanta!!!!!!!


--------------------
grafic tb

Harvey MacKay: “Timpul e gratuit, dar e de neprețuit. Nu îl deții, dar îl poți folosi. Nu-l poți păstra, dar îl poți trăi. Odată ce l-ai pierdut, nu îl mai poți niciodată recupera.”
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perla163
postare Apr 10 2009, 10:27 AM
Postare #2


am un pui mik!!! sa cresti mare buburuza mea scumpa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,013
Inscris la: 17-April 08
Din: montemaggiore B
Membru nr.: 21,017



VAzand ca se apropie SFINTELE PASTI ,hai sa scriu cateva urari ce se pot face celor dragi cu ocazia acestei SF SARBATORI ALE INvIERII!!!!!!
1). Iepurasul mustacios, e de Paste norocos. Nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonacul, mielul fript si un Paste Fericit!
2) Hristos a inviat! Caldura in suflet, familie reunita, sentimente impartasite, satisfactie maxima si bafta la ciocnit
3)Sarbatoarea Invierii aduce in suflete speranta reinnoirii si a dragostei pentru tot ceea ce este frumos si adevarat in viata.
Alaturi de respectul nostru si cele mai bune sentimente, va uram sa petreceti Sfintele Sarbatori de Pasti cu pace si bucurie in suflet.
Hristos a inviat!


--------------------
grafic tb

Harvey MacKay: “Timpul e gratuit, dar e de neprețuit. Nu îl deții, dar îl poți folosi. Nu-l poți păstra, dar îl poți trăi. Odată ce l-ai pierdut, nu îl mai poți niciodată recupera.”
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andaro
postare Apr 10 2009, 10:32 AM
Postare #3


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,193
Inscris la: 18-October 08
Membru nr.: 43,214



Chiar nu stiam de aceste urari.... liwlol.gif Am sa trimit si eu prietenilor, unul din acestea.... tongue.gif
Daca mai stii sau gasesti pe net, sa mai pui, ok?


--------------------




SPINII de azi sunt FLOAREA zilei de maine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perla163
postare Apr 10 2009, 02:38 PM
Postare #4


am un pui mik!!! sa cresti mare buburuza mea scumpa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,013
Inscris la: 17-April 08
Din: montemaggiore B
Membru nr.: 21,017




QUOTE(aandaaro @ Apr 10 2009, 10:32 AM) *
Chiar nu stiam de aceste urari.... liwlol.gif Am sa trimit si eu prietenilor, unul din acestea.... tongue.gif
Daca mai stii sau gasesti pe net, sa mai pui, ok?

sigur,uite acuma mai pregatesc!!!!!!!!!! notworthy.gif


--------------------
grafic tb

Harvey MacKay: “Timpul e gratuit, dar e de neprețuit. Nu îl deții, dar îl poți folosi. Nu-l poți păstra, dar îl poți trăi. Odată ce l-ai pierdut, nu îl mai poți niciodată recupera.”
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perla163
postare Apr 10 2009, 03:14 PM
Postare #5


am un pui mik!!! sa cresti mare buburuza mea scumpa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,013
Inscris la: 17-April 08
Din: montemaggiore B
Membru nr.: 21,017



---Un iepuras cu botic alb…A venit la voi in prag…Sa va aduca un ou rosu…Care sa va umple cosul…Ciocniti?.. HRISTOS A INVIAT!-----
-----Paste, mielul fericit, oul sade inrosit, de rusine s-o scumpit, iar iubitul iepuroi sa v-aduca euroi, fericire, sanatate, mult noroc si spor la toate.-
---In noaptea Invierii,cand clopotele bat din suflet noi va spunem: HRISTOS A INVIAT!!-----
---Cu ocazia Sfintelor sarbatori pascale va doresc numai bine, fericire, un iepuras cat mai gustos si un an cat mai frumos. Paste fericit!----
---Sa-ti fie viata pufoasa ca un cozonac, fara griji ca a unui mielusel, colorata ca un ou de Paste si luminoasa ca Ziua Invierii…HRISTOS A INVIAT!---
---Acum, cand Harul e iar cu noi…Si ingeri peste fiecare casa…Iisuse Te Rugam Sa Vii…Sa Stai cu noi la masa.----
---Pe salcii verzi si flori de mar…Iisus Sa-ti intre-n casa…Sa-ti lase-n inima si-n gand…LUMINA PRETIOASA!----
--- -A sosit clipa mult asteptata a linistii, impacarii, bucuriei si binecuvantarii sufletului… sa lasam o clipa totul si sa multumim Domnului pentru tot ce ne-a daruit-----







ACUM CATEVA PTR FLORII
----Bucuria lumii toata,
Zi de zi-n usa sa-ti bata,
Bunul Dumnezeu sa-ti dea,
Tot ce iti doresti s-ai vrea!---------

----De ziua ta, noi, prietenii tai suntem alaturi de tine si asteptam sa dai de baut. La Muuulti Aaaani! -------
----- La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite… toate pentru floarea mea speciala, care esti TU!--
----Aceasta zi este dedicata celui mai frumos lucru din lume…unei flori. La multi ani!----
-----La multi ani , sanatate si fericire ! Sa ciocnim un paharel , celebrand un ”Floricel----
-----



--------------------
grafic tb

Harvey MacKay: “Timpul e gratuit, dar e de neprețuit. Nu îl deții, dar îl poți folosi. Nu-l poți păstra, dar îl poți trăi. Odată ce l-ai pierdut, nu îl mai poți niciodată recupera.”
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perla163
postare Apr 30 2009, 04:05 PM
Postare #6


am un pui mik!!! sa cresti mare buburuza mea scumpa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,013
Inscris la: 17-April 08
Din: montemaggiore B
Membru nr.: 21,017



-----tortul meu de anul trecut yami.gif

Aceasta postare a fost editata de perla163: Apr 30 2009, 04:11 PM


--------------------
grafic tb

Harvey MacKay: “Timpul e gratuit, dar e de neprețuit. Nu îl deții, dar îl poți folosi. Nu-l poți păstra, dar îl poți trăi. Odată ce l-ai pierdut, nu îl mai poți niciodată recupera.”
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pustiks
postare Apr 30 2009, 08:04 PM
Postare #7


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,297
Inscris la: 23-May 08
Din: Craiova, acum Horezu
Membru nr.: 24,190



Perluta vrei neaparat sa murim de pofta de la tortul tau? yami.gif Asa imi vine sa dau iama prin bucatarie sa caut ceva dulce si bun.... doh.gif


--------------------



Viata este frumoasa, iar ceea ce este mai frumos urmeaza sa se intample
http://stirileprotv.ro/campanii/vreau-si-e...ie-si-lege.html
http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perla163
postare May 1 2009, 05:19 PM
Postare #8


am un pui mik!!! sa cresti mare buburuza mea scumpa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,013
Inscris la: 17-April 08
Din: montemaggiore B
Membru nr.: 21,017



QUOTE(pustiks @ Apr 30 2009, 08:04 PM) *
Perluta vrei neaparat sa murim de pofta de la tortul tau? yami.gif Asa imi vine sa dau iama prin bucatarie sa caut ceva dulce si bun.... doh.gif

pe cat arata de bine era si super bunnnnnn..........aici se numeste tort in 7 straturi.....a iesit prin patiserii anul trecut.........si ca sa-ti faci o idee e cu 7 feluri de ciocolata si prin el si corn flakers.... yami.gif yami.gif


--------------------
grafic tb

Harvey MacKay: “Timpul e gratuit, dar e de neprețuit. Nu îl deții, dar îl poți folosi. Nu-l poți păstra, dar îl poți trăi. Odată ce l-ai pierdut, nu îl mai poți niciodată recupera.”
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adioana708
postare May 1 2009, 06:05 PM
Postare #9


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 765
Inscris la: 24-February 08
Din: madrid
Membru nr.: 15,958



QUOTE(perla163 @ May 1 2009, 05:19 PM) *
pe cat arata de bine era si super bunnnnnn..........aici se numeste tort in 7 straturi.....a iesit prin patiserii anul trecut.........si ca sa-ti faci o idee e cu 7 feluri de ciocolata si prin el si corn flakers.... yami.gif yami.gif

perla, lasa tortul.........revin-o la cura de slabire...... oFloare1.gif super.gif


--------------------
[url="http://daisypath.com"][/
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perla163
postare May 7 2009, 10:07 AM
Postare #10


am un pui mik!!! sa cresti mare buburuza mea scumpa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,013
Inscris la: 17-April 08
Din: montemaggiore B
Membru nr.: 21,017



QUOTE(adioana708 @ May 1 2009, 06:05 PM) *
perla, lasa tortul.........revin-o la cura de slabire...... oFloare1.gif super.gif

yes.gif yes.gif yes.gif yes.gif tzuc.gif


--------------------
grafic tb

Harvey MacKay: “Timpul e gratuit, dar e de neprețuit. Nu îl deții, dar îl poți folosi. Nu-l poți păstra, dar îl poți trăi. Odată ce l-ai pierdut, nu îl mai poți niciodată recupera.”
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

13 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 03:42 PM