Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

213 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici Cu Bebelusi Din Martie 2008
MERY
postare Oct 3 2008, 02:50 PM
Postare #1


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 195
Inscris la: 2-October 08
Membru nr.: 40,131



buna mamicilor, nu am gasit nicaieri mamici din martie al acestui an, cu bebei frumosi si sanatosi,de aceea am initiat acest subiect, sa va gasesc si sa ne cunoastem ,sa imaprtasim idei si pareri din viata noastra si a bebeilor nostrii.Poate ne unim aici pentru a sta de vorbadespre una despre alta.
va asteptam.Mery ma numesc impreuna cu bebe-ul meu Luca.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
santuzza
postare Oct 3 2008, 04:26 PM
Postare #2


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 110
Inscris la: 25-February 08
Din: constanta
Membru nr.: 16,124



QUOTE(MERY @ Oct 3 2008, 03:50 PM) *
buna mamicilor, nu am gasit nicaieri mamici din martie al acestui an, cu bebei frumosi si sanatosi,de aceea am initiat acest subiect, sa va gasesc si sa ne cunoastem ,sa imaprtasim idei si pareri din viata noastra si a bebeilor nostrii.Poate ne unim aici pentru a sta de vorbadespre una despre alta.
va asteptam.Mery ma numesc impreuna cu bebe-ul meu Luca.

BUNA, Si noi suntem din martie (17). Va salutam!!! Asteptam date despre mancare, greutate, jocuri, dinti etc.
Bebe Vic are doi dintisori mici, cantareste 8 kg si inca ne chinuim cu piureul de legume...BLEAH!!!
Sanatate si asteptam vesti.


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MERY
postare Oct 3 2008, 04:55 PM
Postare #3


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 195
Inscris la: 2-October 08
Membru nr.: 40,131



QUOTE(santuzza @ Oct 3 2008, 05:26 PM) *
BUNA, Si noi suntem din martie (17). Va salutam!!! Asteptam date despre mancare, greutate, jocuri, dinti etc.
Bebe Vic are doi dintisori mici, cantareste 8 kg si inca ne chinuim cu piureul de legume...BLEAH!!!
Sanatate si asteptam vesti.

buna seara mamica santuzza.Sunt happy ca ai raspuns apelului meu de-a ne intalni mamicile cu bebei din martie sau apropiati ca varsta.TOT din martie 17 suntem si nooiiiii. Ce supeeeeerrr.Inseamna ca avem cam aceleasi procupari acum cu bebeii nostrii. Bebe Luca are si el doi dintisori, am trecut cu bine peste acea perioada, pot spune chiar ca ne-am trezit cu ei " peste noapte "Ce bine ar fi daca va continua asa...cel putin pana la maselute.Am inteles ca acum urmeaza sa iasa cei de sus ?!? corect sau fals ?!?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
santuzza
postare Oct 3 2008, 05:26 PM
Postare #4


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 110
Inscris la: 25-February 08
Din: constanta
Membru nr.: 16,124




QUOTE(MERY @ Oct 3 2008, 05:55 PM) *
buna seara mamica santuzza.Sunt happy ca ai raspuns apelului meu de-a ne intalni mamicile cu bebei din martie sau apropiati ca varsta.TOT din martie 17 suntem si nooiiiii. Ce supeeeeerrr.Inseamna ca avem cam aceleasi procupari acum cu bebeii nostrii. Bebe Luca are si el doi dintisori, am trecut cu bine peste acea perioada, pot spune chiar ca ne-am trezit cu ei " peste noapte "Ce bine ar fi daca va continua asa...cel putin pana la maselute.Am inteles ca acum urmeaza sa iasa cei de sus ?!? corect sau fals ?!?

La fel stiu si eu. Deci suntem in grafic bananab.gif
Si bebe vic a trecut cu bine de aceasta faza.....de fapt el nici colici n-a avut. e un copil exemplu....hahaha ce ma mai laud...ca orice cioara cu puiul ei.
poop


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stefan alexandra
postare Oct 3 2008, 06:22 PM
Postare #5


Member
***

Grup: Members
Postari: 132
Inscris la: 3-October 08
Membru nr.: 40,242



buna.si eu sunt o viitoare mamica de martie.abia asteptam sa schimbam pareri cu ceilalti.va pup. gravida.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Oct 3 2008, 06:24 PM
Postare #6


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(stefan alexandra @ Oct 3 2008, 07:22 PM) *
buna.si eu sunt o viitoare mamica de martie.abia asteptam sa schimbam pareri cu ceilalti.va pup. gravida.gif

Bine-ai venit gravidutzo! oFloare.gif
In acest topic se intalnesc mamicile de martie 2008, cu gravidutzele de martie 2009, poti vorbi in acest topic http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...t=0&start=0
Succes si sarcina usoara sa ai! smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MERY
postare Oct 3 2008, 06:32 PM
Postare #7


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 195
Inscris la: 2-October 08
Membru nr.: 40,131



QUOTE(MERY @ Oct 3 2008, 05:55 PM) *
buna seara mamica santuzza.Sunt happy ca ai raspuns apelului meu de-a ne intalni mamicile cu bebei din martie sau apropiati ca varsta.TOT din martie 17 suntem si nooiiiii. Ce supeeeeerrr.Inseamna ca avem cam aceleasi procupari acum cu bebeii nostrii. Bebe Luca are si el doi dintisori, am trecut cu bine peste acea perioada, pot spune chiar ca ne-am trezit cu ei " peste noapte "Ce bine ar fi daca va continua asa...cel putin pana la maselute.Am inteles ca acum urmeaza sa iasa cei de sus ?!? corect sau fals ?!?

unde sunt mamicile din martie ??? unde sunt puisorii lor ???
haide-ti feteleeee, unde-s multi puterea creste. rolleyes.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MERY
postare Oct 3 2008, 06:59 PM
Postare #8


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 195
Inscris la: 2-October 08
Membru nr.: 40,131



mergem sa facem clatite cu branza si stafide...vrea cineva ?!? bebe deja a gustat din plin branzica dulce cu ou.....ii place...Uite asa diversificam mancarica si gustarile. jucaus.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
otilia08
postare Oct 6 2008, 11:52 AM
Postare #9


Junior
*

Grup: Members
Postari: 31
Inscris la: 22-October 07
Membru nr.: 8,414



Buna fetelor,si noi suntem nascuti in martie (12),adik Octavian <suntem cam mofturosi ca ne-a iesit si noua doi dintisori.In rest este ok numai k acum are nasucul infundat si e cam greu de respirat.
Ink nu i-am facut vaccinul din cauza racelii,dar nu cred k este vreo probl. dak intarzii,nu?
Va astept sa mai schimbam opinii.Pa.pa
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
crystyna
postare Oct 7 2008, 11:30 AM
Postare #10


Junior
*

Grup: Members
Postari: 16
Inscris la: 10-July 08
Membru nr.: 29,778



buna si fetita mea e nascuta pe 9.noua inca nu ne-a dat dintisorii mai asteptam pana atunci plangem crybaby.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

213 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 19th March 2024 - 01:42 PM