Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Zodiile Si Fidelitatea
maria26
postare Oct 24 2009, 08:57 PM
Postare #11


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 16,502
Inscris la: 30-October 07
Din: pitesti
Membru nr.: 8,811



QUOTE(ruxy @ Oct 20 2009, 07:21 PM) *
Barbatul Pesti are imaginatie si este considerat Casanova al zodiacului. El crede ca monogamia este un soi de joc plictisitor, dar este fidel din cand in cand. Unii barbati din semnul Pestilor vor fi devotati partenerului de lunga durata si situatia va fi sigura asa, in timp ce altii cauta aventura si flirtul. Acesta este tipul care vrea sa aiba dublu. Daca ar putea sa le pastreze pe amandoua, ce fericit ar fi!



QUOTE(dyanp @ Oct 21 2009, 12:04 AM) *
Barbatul Pesti wife.gif , a incurcat-o diseara. liwlol.gif



QUOTE(Mih@ela @ Oct 24 2009, 02:17 AM) *
Barbatul Pesti are imaginatie si este considerat Casanova al zodiacului. El crede ca monogamia este un soi de joc plictisitor, dar este fidel din cand in cand. Unii barbati din semnul Pestilor vor fi devotati partenerului de lunga durata si situatia va fi sigura asa, in timp ce altii cauta aventura si flirtul. Acesta este tipul care vrea sa aiba dublu. Daca ar putea sa le pastreze pe amandoua, ce fericit ar fi!
Pei de ce,dya?Eu il incadrez pe al meu in "unii barbati devotatzi pertenerului" rolleyes.gif biggrin.gif


si al meu sot tot pesti e.. si sunt gata sa bag mana in foc ( si cu siguranta nu m-as arde) ca foarteeeeee fidel ...


--------------------



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 01:11 AM