Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Carlos Gabriel - 1-2 Ani, Darul nostru de la Dumnezeu
ssimmona
postare Mar 9 2011, 03:51 PM
Postare #21


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



In februarie am fost 3 saptamani in Romania, am avut eu licenta de dat si de luat rolleyes.gif ... O sa va arat cum a fost ...

Prima seara, cu fratele meu ...



Bunicul mandru de el partners.gif ...



Se imprietenea cu motanul smile.gif





In vizita la matusa si verisorii mei



Cu Sara ...



blush.gif tongue.gif ...



Zuzica ...





Alint smile.gif



Aceasta postare a fost editata de ssimmona: Mar 9 2011, 03:53 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Mar 9 2011, 03:52 PM
Postare #22


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765





Cu prietena mea smile.gif ..





Joaca cu Carla, nepoata prietenei mele ...



Cu bunica mea draga si buna rolleyes.gif



Sef la "nana" acasa ... asa o striga pe mama doh.gif ...





Somn placut pe buni a lui ...



Din seria bunicul si nepotul smile.gif ..





--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Mar 9 2011, 03:56 PM
Postare #23


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



In drum spre cealalta matusa a mea ... o anunta ca mergem s-o vizitam tongue.gif ...



Am ajuns ...



Am fost la teatrul de papusi impreuna cu verisorii mei super.gif ...









Ultima vizita la strabunica, inainte de plecare ... unde a primit botosei si vesta biggrin.gif



Cu Paco in aeroport biggrin.gif



De curand, in vestiar la piscina ..



1 Martie in curte bananab.gif



GATA! doh.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_maia_
postare Mar 10 2011, 01:35 PM
Postare #24


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,068
Inscris la: 22-January 09
Din: PRAHOVA
Membru nr.: 66,474




simo ce frumos v-ati distrat voi acasa... e un dulce si un pupacios carlos love1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruby
postare Mar 10 2011, 01:48 PM
Postare #25


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



Intru cand si cand pe blogul vostru ,dar cand o fac nu ma mai satur sa il privesc pe Carlos .Este un copil splendid ,frumos ,dulce ,extrem de atragator .E uns cu toate alifiile ! Ma bucur ca pui poze aici si pot admira si eu instantanee din viata voastra .Va pup .
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabrielle2003
postare Mar 10 2011, 02:47 PM
Postare #26


mami lui casian
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 23,491
Inscris la: 8-June 08
Din: BRASOV
Membru nr.: 25,703



Simo in primul rand felicitari pentru licentza! eusa_clap.gif
Despre Carlos...a crescut, un adevarat baiat, tot frumos si dulce ca de obicei partners.gif
Se vede ca s-a simtit foarte bine in Ro si sunt sigura ca este iubit de toata lumea!
Noi va pupam si ma bucur sa va vad mereu!


--------------------









Lista copii de octombrie 2008 si nu numai
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...p;#entry1467827



Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madalinutzamamy
postare Mar 10 2011, 11:07 PM
Postare #27


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 131
Inscris la: 4-June 09
Din: sacele jud brasov
Membru nr.: 93,529



of of iubitii mei:*:*:* bravo si felicitari pt licenta:*:*:*
carlos, nici nu mai are rost, te-ai obisnuit cu faptul ca este un frumos si un fericit, ca are tot ce ii trebuie si se bucura alaturi de parintii lui frumosi si iubitori:*
eu zic sa mai faci unul sa nu-ti para rau dupaia ca tare frumoasa ar fi si o fetita la tine in brate:*:**: va pup pe plic de la brasov:*:*:*


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simina_ana
postare Mar 10 2011, 11:54 PM
Postare #28


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,115
Inscris la: 26-November 08
Din: Sibiu
Membru nr.: 51,486



Chiar ma intrebam pe unde umblati.....desi cred ca am citit la mamici de ianuarie ca pleci....dar in perioada asta stau cam prost cu singurul neuron ramas biggrin.gif
Ma da gata Carlos cu mutritele lui....mai ales cand vorbeste la telefon....L-as papa tot.....pana la utlimul fir de par.....
Vad ca si voi aveti pisoi ca al nostru....pe care Iancu il smotoceste de fiecare data cand mergem la ai mei....cred ca saracul Toffy multumeste lui DD o saptamana cand plecam noi....iar cat suntem acolo nu prea indrazneste sa se manifeste....desi el e stapanul casei liwlol.gif liwlol.gif
Va pupic dulce de tot.....felicitari pentru licenta....si ma pun sa ma delectez inca o data cu pozicile puse.... hug.gif


--------------------


Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucruri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce isi doreste

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Mar 27 2011, 07:55 PM
Postare #29


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



Buna seara, natiune! smile.gif Stau prost la capitolul timp caci am inceput o etapa ... diferita! Carlos descopera lucrurile din jur intr-un mod mai ... profund biggrin.gif ... o sa exemplific eu cu poze curand ... sper! Si in afara de nebuniile specifice varstei, mai facem si lucruri serioase ... in joaca partners.gif .... fiindca ne pregatim pentru gardinita! Vineri, 1 aprilie, vom marca in calendar ca fiind o zi mare .... prima zi de gradinita! rolleyes.gif

Acum sa va raspund, caci am ramas restanta!

QUOTE(_maia_ @ Mar 10 2011, 12:35 PM) *
simo ce frumos v-ati distrat voi acasa... e un dulce si un pupacios carlos

Da, Maia, ne-am distrat atat cat ne-a permis stresul drumurilor la Buc ... bine c-am scapat si de-acum inainte vom veni acasa doar pentru relax total! smile.gif Subscriu la cele spuse despre fiu-meu si as mai adauga: sociabil, lipicios ... rolleyes.gif Mai ai si tu un pic si-ai sa te bucuri de-o minune! partners.gif

QUOTE(ruby @ Mar 10 2011, 12:48 PM) *
Intru cand si cand pe blogul vostru ,dar cand o fac nu ma mai satur sa il privesc pe Carlos .Este un copil splendid ,frumos ,dulce ,extrem de atragator .E uns cu toate alifiile ! Ma bucur ca pui poze aici si pot admira si eu instantanee din viata voastra .Va pup .

Ruby, in primul rand felicitari pentru sarcina! hi.gif Am ramas placut impresionata cand ti-am vazut noul tiker zilele trecute eusa_clap.gif ... In rest ma bucur ca ne-ai vizitat si sper ca vei mai avea timp s-o faci si in continuare .... sa crestem impreuna! rolleyes.gif tzuc.gif

QUOTE(gabrielle2003 @ Mar 10 2011, 01:47 PM) *
Simo in primul rand felicitari pentru licentza!
Despre Carlos...a crescut, un adevarat baiat, tot frumos si dulce ca de obicei
Se vede ca s-a simtit foarte bine in Ro si sunt sigura ca este iubit de toata lumea!
Noi va pupam si ma bucur sa va vad mereu!

Gabi, draga mea, multumesc tare mult! Carlos a fost un punct de atractie pentru toata lumea .... si iubit si rasfatat biggrin.gif ... Va trimitem imbratisari calduroase si dragastoase! love1.gif love1.gif

QUOTE(madalinutzamamy @ Mar 10 2011, 10:07 PM) *
of of iubitii mei:*:*:* bravo si felicitari pt licenta:*:*:*
carlos, nici nu mai are rost, te-ai obisnuit cu faptul ca este un frumos si un fericit, ca are tot ce ii trebuie si se bucura alaturi de parintii lui frumosi si iubitori:*
eu zic sa mai faci unul sa nu-ti para rau dupaia ca tare frumoasa ar fi si o fetita la tine in brate:* va pup pe plic de la brasov:*:*:*

notworthy.gif Mersi, Mada! N-am exclus din calcul varianta unei fetite ... dar, cum va vrea Dumnezeu! oFloare.gif
Va doresc sanatate multa! Si ... inca mai astept plicul cu pupicul! biggrin.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(simina_ana @ Mar 10 2011, 10:54 PM) *
Chiar ma intrebam pe unde umblati.....desi cred ca am citit la mamici de ianuarie ca pleci....dar in perioada asta stau cam prost cu singurul neuron ramas
Ma da gata Carlos cu mutritele lui....mai ales cand vorbeste la telefon....L-as papa tot.....pana la utlimul fir de par.....
Vad ca si voi aveti pisoi ca al nostru....pe care Iancu il smotoceste de fiecare data cand mergem la ai mei....cred ca saracul Toffy multumeste lui DD o saptamana cand plecam noi....iar cat suntem acolo nu prea indrazneste sa se manifeste....desi el e stapanul casei
Va pupic dulce de tot.....felicitari pentru licenta....si ma pun sa ma delectez inca o data cu pozicile puse....

Draga Simina partners.gif la fel s-a intamplat cu pisoiul si in cazul nostru .. a fost tot timpul timorat si speriat, desi Carlos nu a prea avut ocazia sa-l smotoceasca, inca motanul cunostea de ce-s in stare piticii de cand erau verii mei mai micuti smile.gif ... Sper ca sunteti bine si sanatosi! Va pup apasat! hug.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Mar 27 2011, 08:23 PM
Postare #30


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



In continuare va las foto din luna martie ....
Inca de la inceputul acestei luni, Carlos doarme in camera lui, in noul sau pat ...











In cautarea gradinitei potrivite ... nu este cazul asteia biggrin.gif ...











Aceasta postare a fost editata de ssimmona: Mar 27 2011, 08:24 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 06:46 AM