Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Copilul La Gradinita:)
Mikaell
postare Oct 5 2010, 12:47 PM
Postare #21


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(maria26 @ Oct 5 2010, 01:45 PM) *
NU MAI STIU... STIU CA AM FOST SI LA CRESA.. SI FUGEAM ZILNIC LA GRADI LA SORA MEA biggrin.gif

Tu vroiai sa inveti cate ceva din ambele liwlol.gif liwlol.gif doi iepuri dintr-un foc biggrin.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Oct 5 2010, 06:20 PM
Postare #22


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



Am admirat cu drag o papusica cu ochisorii precum murele...frumoasa frumoasa...si dulce foc...si o mami tare scumpa si la fel de frumoasa...si desenutele ei grozave...va urez zile frumoase la gradi cu sanatate si voie buna partners.gif hug.gif tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Oct 5 2010, 07:12 PM
Postare #23


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(ruxy @ Oct 5 2010, 07:20 PM) *
Am admirat cu drag o papusica cu ochisorii precum murele...frumoasa frumoasa...si dulce foc...si o mami tare scumpa si la fel de frumoasa...si desenutele ei grozave...va urez zile frumoase la gradi cu sanatate si voie buna partners.gif hug.gif tzuc.gif

Multumim frumos,ruxy floare2.gif intotdeauna vii numai cu vorbe frumoase si din inima...esti minunata love1.gif love1.gif love1.gif ...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Oct 6 2010, 08:50 PM
Postare #24


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774




Buna seara fetelor...azi am dus-o pe Erika la gradinta,cand am sculat-o a zis ca nu vrea...cand am ajuns acolo a inceput sa planga si am lasat-o putin plangand,nu plange decat putin apoi o impaca doamna,chiar am stat pe hol sa vedem cat plange si plange doar putin biggrin.gif ...Dar totusi nu stiu ce a apucat-o,dupa 3 saptamani de gradi in care nu a varsat o lacrima,mergea cu drag la gradi acum nu mai vrea...am tot intrebat-o daca a certat-o doamna,copiii iar ea zice ca ...nu vrea ea sa mearga...eu cred ca la inceput a fost bucuria aceea de nou,la fel ca o jucarie cand i-o cumperi se bucura de ea cateva ore apoi nu o mai atrage...asa si cu gradi ...sa speram ca isi va reveni...cand ajunge acasa de la gradi o intreb maine mergem la gradi iar ea imi spune cu toata gurita da mergem,imi place ...deci chiar nu stiu cum s-o mai iau...azi a fost super incantata ca a pictat la gradi,a fost prima ei pictura smile.gif a pictat un mar,o para...fructe de toamna...din pacate nu ne-a dat capodopera acasa si nici tati,ca el a luat-o azi de la gradi, nu i-a facut poza...maine sa vedem cum v-a mai reactiona cand o duc la gradi...pupicei dulci tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Oct 6 2010, 09:09 PM
Postare #25


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



partners.gif Frumos topic,draga mea Miha!! trandafir.gif Imi amintesc cu asa drag de primele lucrari ale lui Sebic rolleyes.gif ,adevarate opere de arta!!! bananab.gif La noi educatoarea le-a pastrat(lucrarile de fiecare zi,si ni le-a dat la sfarsit de an aranjate frumos,alcatuind un caiet de desen).In schimb acasa imi venea cu tot felul de masti (care bineinteles sunt adunate la colectie rolleyes.gif )Am fost foarte multumiti parintii..
Cat despre reactia Ericai ,eu zic ca astea 3 saptamani de gradi au fost o joaca intre educatoare si copii,pt acomodare,iar acum educatoarele se pun pe treaba,probabil mai si cearta copilasii,ceea ce a determinat-o pe Erica sa refuze gradi.Stai linistita mamai,cat de curand o sa se adapteze minunat la gradi! hug.gif tzuc.gif Va urmaresc din umbra! wink.gif

Aceasta postare a fost editata de Mih@ela: Oct 6 2010, 09:10 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Oct 7 2010, 07:46 PM
Postare #26


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(Mih@ela @ Oct 6 2010, 10:09 PM) *
partners.gif Frumos topic,draga mea Miha!! trandafir.gif Imi amintesc cu asa drag de primele lucrari ale lui Sebic rolleyes.gif ,adevarate opere de arta!!! bananab.gif La noi educatoarea le-a pastrat(lucrarile de fiecare zi,si ni le-a dat la sfarsit de an aranjate frumos,alcatuind un caiet de desen).In schimb acasa imi venea cu tot felul de masti (care bineinteles sunt adunate la colectie rolleyes.gif )Am fost foarte multumiti parintii..
Cat despre reactia Ericai ,eu zic ca astea 3 saptamani de gradi au fost o joaca intre educatoare si copii,pt acomodare,iar acum educatoarele se pun pe treaba,probabil mai si cearta copilasii,ceea ce a determinat-o pe Erica sa refuze gradi.Stai linistita mamai,cat de curand o sa se adapteze minunat la gradi! hug.gif tzuc.gif Va urmaresc din umbra! wink.gif


Multumesc tare mult de vizita,iubita mea frumoasa floare2.gif Asa face si la noi ,o sa le pastreze si ni le da la sfarsit ,ca ne-a cerut sa-i aducem dosar,mape,folii etc...Lui Eri i le-a dat la inceput ,cateva ,ca sa vad eu ce deseneaza,ce lucreaza,de eram si noi curiosi asa e la inceput si mi le-a dat pe cele care a desenat pe coala pe cele speciale nu mi le-a dat si oricum mi-a zis doamna ca nu mi le mai da acasa cu toate ca mi-ar fi placut,dar asteptam la sfarsit de an ca e curiozitatea mai mare biggrin.gif Si poti si tu sa povestesti aici,daca vrei,intamplari de la gradi de la Sebi,nu trebuie neaparat sa ma urmaresti din umbra wink.gif Mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Oct 7 2010, 07:51 PM
Postare #27


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



Astazi cred ca am descoperit si problema lui Eri ,de ce nu vrea ea sa mearga dimineata la gradi...cred ca-i lene ,ca ar mai vrea sa mai doarma cu toate ca mergem pe la ora 9 si o trezesc pe la 8,8 si ceva...azi a dus-o tati la gradi,a mai stat putin cu ea acolo si tot asa a lasat-o plangand,plange foarte putin apoi nu mai are treaba...cand m-am dus s-o iau nu mai vroia sa plece,eu ii spuneam ca sa mergem iar ea nu si o imbratisa pe doamna ca mai sta cu ea liwlol.gif si doamna zicea ca n-o mai intelege cand vine plange ca nu vrea sa stea iar cand pleaca ,plange c-ar mai sta liwlol.gif liwlol.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Oct 7 2010, 07:53 PM
Postare #28


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



Erika cand a venit acasa de la gradi:






--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Oct 7 2010, 08:04 PM
Postare #29


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



Acum altceva ma nelinisteste...Erika de cateva zile tot are nasucul infundat,cand se trezeste din somnik atunci e infundata mai rau...am fost cu ea azi la doctor pt ca am terminat imunogripul ce mi-l daduse pt imunitate,i-am facut 4 prize si mi-a dat ceva naturist coughen sirop e pt mai multe,raceli,nas infundat ,pt imunitate etc nu stiu cat de bun e ca nu i-am mai dat pana acum...Sper sa fie bun si sa-i faca bine lui Eri...pupicei tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Oct 7 2010, 08:13 PM
Postare #30


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(Mikaell @ Oct 7 2010, 08:53 PM) *
Erika cand a venit acasa de la gradi:





ce frumoasa este draga mami smile.gif !!!!
imi place cum e imbracata si aranjata ...are mami fata taareee cochetzica
va pupam cu drag


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 01:20 AM