Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

> Medic Pediatru In Craiova
varzi
postare Jun 20 2008, 09:04 AM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 15
Inscris la: 24-May 08
Membru nr.: 24,253



Fetele din craiova,va rog,am nevoie si eu de ajutor.Bebelusul meu are 10 luni si de la 8 luni raceste intr-una.A luat saracutul la antibiotice pana a facut ciuperca in gurita.Am facut si injectii,dar degeaba.Medicul cara il urmareste este dr Stanescu de la clinica de pediatrie Filantropia.Diagnosticul:rinoadenoidita. L-au vazut 3 orl-isti de la clinica si toti au spus ca are polipi si ca trebuie scosi.problema este ca el respira pe nas si ca doarme cu gurita inchisa.As vrea sa mai consult si alt medic,asa ca ,va rog,spune-ti-mi si mie un medic pediatru BUN din craiova.Multumesc si sa aveti bb-ei frumosi si sanatosi nu ca noi bulnaviori. crybaby.gif crybaby.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri (1 - 6)
georgeta23
postare Jun 20 2008, 09:43 AM
Postare #2


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



QUOTE(varzi @ Jun 20 2008, 10:04 AM) *
Fetele din craiova,va rog,am nevoie si eu de ajutor.Bebelusul meu are 10 luni si de la 8 luni raceste intr-una.A luat saracutul la antibiotice pana a facut ciuperca in gurita.Am facut si injectii,dar degeaba.Medicul cara il urmareste este dr Stanescu de la clinica de pediatrie Filantropia.Diagnosticul:rinoadenoidita. L-au vazut 3 orl-isti de la clinica si toti au spus ca are polipi si ca trebuie scosi.problema este ca el respira pe nas si ca doarme cu gurita inchisa.As vrea sa mai consult si alt medic,asa ca ,va rog,spune-ti-mi si mie un medic pediatru BUN din craiova.Multumesc si sa aveti bb-ei frumosi si sanatosi nu ca noi bulnaviori. crybaby.gif crybaby.gif

in primul rand buna si bine ai venit.... uite Sora mea are un medic pediatru pt fata si nu e orl-ist dar de prima data cand a intrat pe usa cab si i-a analizat putin fata i-a spus ca are polipi..lucru pe car nimeni nu i-l mai spusese pana at...mi-a zis ca e o doctora f bune, modesta..nu cu fite sau care se asteapta mereu sa te ducu cu cadou....si intentionez si eu sa duc copilul sa il inscriu la ea...daca vrei ii iau nr de tel si ti\l dat...are cab in Lapus...la parterul unu bloc, vis-a-vis de hotel Ema...daca nu ma insel....


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
varzi
postare Jun 20 2008, 10:25 AM
Postare #3


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 15
Inscris la: 24-May 08
Membru nr.: 24,253



In primul rand multumesc mult pt raspuns.Cum se numeste doctorita? Si,da,te rog, da-mi,daca poti nr de tel sa-mi fac,eventual, o programare. Nu stim ce sa mai facem.Poate gasim o solutie.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeta23
postare Jun 20 2008, 02:32 PM
Postare #4


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377




QUOTE(varzi @ Jun 20 2008, 11:25 AM) *
In primul rand multumesc mult pt raspuns.Cum se numeste doctorita? Si,da,te rog, da-mi,daca poti nr de tel sa-mi fac,eventual, o programare. Nu stim ce sa mai facem.Poate gasim o solutie.

Din pacate abea maine pot lua leg cu soa mea sa ii cer nr de tel, e plecata din localit si nu are semnal la tel, e undeva la tara,dar nu ai nevoie de programare nu are cab particular.. e medic de fam, dar o poti suna si sa vb cu ea, sa vada copilul si poate mai cunoaste ea si alti medici...e o noua cale...


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
driana83
postare Jun 20 2008, 04:02 PM
Postare #5


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 35
Inscris la: 15-April 08
Din: craiova
Membru nr.: 20,659



mai dute cu bebe la doctorul talal are cabinet vizavii de farmacia beladona in centru . eu numai acolo ma duk cu bebele meu
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
varzi
postare Jun 21 2008, 08:01 AM
Postare #6


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 15
Inscris la: 24-May 08
Membru nr.: 24,253



Am inteles ca doctorul Talal nu ar mai fi in Romania si ca si-ar fi inchis cabinetul.Poate nu este asa,dar eu asa am inteles.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
driana83
postare Jun 23 2008, 02:15 PM
Postare #7


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 35
Inscris la: 15-April 08
Din: craiova
Membru nr.: 20,659



QUOTE(varzi @ Jun 21 2008, 09:01 AM) *
Am inteles ca doctorul Talal nu ar mai fi in Romania si ca si-ar fi inchis cabinetul.Poate nu este asa,dar eu asa am inteles.



este in romania eu saptamana trecuta am fost la el cabinet de am facut decalotarea
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 01:08 PM