Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Scurgeri Anormale?
camispataru
postare May 9 2014, 10:42 AM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 7-May 14
Membru nr.: 237,314



Ma numesc Camelia, am 28 de ani si sunt insarcinata cu primul meu copil!!! Am avut parte de o sarcina usoara pana acum si sper sa fie la fel de acum inainte. Cu toate astea, de vreo saptamana ma confrunt cu o problema ciudata si foarte enervanta – m-am pomenit dintr-o data cu scurgeri si un miros foarte neplacut in zona intima. Habar n-am ce s-a intamplat si n-am nici cea mai vaga idee cum m-am putut pricopsi cu asa ceva – voi aveti vreo idee ce se intampla? Merg oricum la control la inceputul saptamanii viitoare, dar ma gandeam sa va intreb si pe voi pana atunci, ca sunteti trecute prin viata.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
camispataru
postare May 23 2014, 09:42 AM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 7-May 14
Membru nr.: 237,314



Am ajuns la control, am aflat care era problema, asa ca va povestesc si voua...in caz ca va veti confrunta vreodata cu o situatie similara.
Medicul meu si-a dat seama imediat despre ce este vorba si mi-a spus sa nu-mi fac griji. Se pare ca dezechilibrului florei vaginale este o problema des intalnita la gravide…(cine-ar fi stiut??)
Mi-a recomandat un produs 100% natural, prietenos cu sarcina– Feminella VagiC. Vreau sa va spun ca, pe langa faptul ca-mi place la nebunie numele... (am innebunit cu hormonii de sarcina, cred liwlol.gif) ) si-a facut treaba repede si bine, am scapat de belea in numai cateva zile. Vi-l recomand din suflet daca aveti si voi probleme ca ale mele.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cheri_17
postare Oct 16 2020, 01:53 PM
Postare #3


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 136
Inscris la: 16-October 20
Membru nr.: 240,576



I have the same problem too!

https://microbladingbatonrouge.com

https://microbladingbatonrouge.com
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
killersmile11
postare Dec 18 2020, 05:43 AM
Postare #4


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 157
Inscris la: 1-December 20
Membru nr.: 240,711




Thanks for this lovely information! bathroom remodel cedar rapids ia
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lesternixon
postare Jul 7 2023, 01:11 PM
Postare #5


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 7
Inscris la: 13-February 23
Membru nr.: 244,400



Every day is a new day and morning set the fate of the evening. That’s how you will learn to know through good morning quotes to charge your day for success.Life is beautiful when the state of mind is positive. The sprinkles said by famous personalities are a treasure. I have gathered the treasure with extensive research.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 07:23 AM