Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> George Stefan De 9 Luni Are Nevoie De Un Transplant De Maduva Osoasa
ALEXXA
postare Jun 30 2008, 10:45 AM
Postare #21


Cel mai de pret cadou...fiul meu!
***

Grup: Members
Postari: 438
Inscris la: 28-December 07
Din: valencia
Membru nr.: 11,767



QUOTE(VALERIA OANA @ Jun 30 2008, 10:37 AM) *
Ne cunoatem prin intermediul forumului si "vorbim" pe mess. Nu vreau sa ne cunoastem ca ma pune sa-i fac ardei umpluti.....Daca ai stii de cand ma ameninta....

vai de capu meu doh.gif m-ai terminat cu poza asta,daca ma vede cineva zice ca-s insarcinata liwlol.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nona-cornelia
postare Jun 30 2008, 10:56 AM
Postare #22


Junior
*

Grup: Members
Postari: 5
Inscris la: 29-June 08
Din: Bacau
Membru nr.: 28,165



Draga laguna.blue te rog scrie-mi pe adresa de email , messanger sau da-mi untelefon ; sunt multe de vorbit.
Voi parinti lui ANDU , bunicii va-ti facut testul de compatibilitate?
La noi mama mea ( bunica de pe mama )este compatibila cu Stefy 75% iar in Italia este Prof .Doctor Guido Lucarelli de la Institutul Mediteranean de Hematologie din Roma care face transplant medular chiar si cu 50% compatibilitate doar ca , costurile sunt chiar mai mari de 150.000 euro.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laguna.blue
postare Jun 30 2008, 12:46 PM
Postare #23


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,753
Inscris la: 25-May 07
Din: Bucuresti...acum Italia
Membru nr.: 3,922



QUOTE(nona-cornelia @ Jun 30 2008, 11:56 AM) *
Draga laguna.blue te rog scrie-mi pe adresa de email , messanger sau da-mi untelefon ; sunt multe de vorbit.
Voi parinti lui ANDU , bunicii va-ti facut testul de compatibilitate?
La noi mama mea ( bunica de pe mama )este compatibila cu Stefy 75% iar in Italia este Prof .Doctor Guido Lucarelli de la Institutul Mediteranean de Hematologie din Roma care face transplant medular chiar si cu 50% compatibilitate doar ca , costurile sunt chiar mai mari de 150.000 euro.

Ti-am trimis mail...
In privinta compatibilitatii, rezultatele INHT au aratat ca EU SUNT POSIBIL DONATOR, dar nu mi-au precizat si procentajul de compatibilitate;mi-au spus ca un nivel HI al compatibilitatii se va face cand vom merge la clinica din strainatate...dar informatii despre clinica sau doctori nu mi-au oferit deoarece au zis ca NU STIU sad.gif; ne-au sfatuit sa incercam sa gasim persoane care si-au facut operatia...dar nu am aflat de nimeni care sa se fi intors si sa spuna ca i-a reusit operatia...am aflat DOAR CA AU PLECAT LA OPERATIE.... Ma rog la DUMNEZEU sa MA AJUTE sa fac CEEA CE E MAI BINE PT. ANDU....sa nu fac ceva ce i-ar putea agrava situatia.
DUMNEZEU SA NE AJUTE!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laguna.blue
postare Jun 30 2008, 12:57 PM
Postare #24


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,753
Inscris la: 25-May 07
Din: Bucuresti...acum Italia
Membru nr.: 3,922




QUOTE(ALEXXA @ Jun 30 2008, 09:59 AM) *
Asa este Valeria Oana ,sunt total de acord cu tine!Rar intalnesti astfel de persoane,si cred ca esti o norocoasa fiindca ai cunoscut-o!Acum inteleg de unde atatea vorbe frumoase adresate ei din partea ta,merita! hi.gif

Alexxa, iti multumesc pt.gandurile tale...ITI DORESC MULTA SANATATE!!! deoarece numai atunci cand nu o mai ai II SIMTI CU ADEVARAT IMPORTANTA! floare2.gif

QUOTE(VALERIA OANA @ Jun 30 2008, 10:13 AM) *
Ciudat este ca inca nu am cunoscut-o decat virtual. Dar este genul de om langa care timpul trece extrem de repede si care din orice discutie, cat de banala ar fi, face o conversatie placuta.

Cin' se-aseamana, se-aduna! bananab.gif

Aceasta postare a fost editata de laguna.blue: Jun 30 2008, 12:57 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VALERIA OANA
postare Jun 30 2008, 01:01 PM
Postare #25


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,834
Inscris la: 17-January 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,563



Aiurea, ce sa zici si tu acum....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Jun 30 2008, 03:08 PM
Postare #26


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif offf povestea iubitului meu Andu o stiam deja si ma doare tare, este un copil extraordinar si sper din tot sufletul sa se faca bine, ma rog pentru voi fetelor si pentru ingerasii vostrii ... micuti nevinovati de altfel si victime ale sistemului de sanatate de la noi ... crybaby.gif multa, multa sanatate va doresc hug.gif hug.gif hug.gif
si Alexxa asa este laguna, nici macar pe noi nu ne-a lasat sa deschidem un topic pentru Andu ... desi eu sper sa gasim totusi un mijloc sa il putem ajuta hug.gif hug.gif hug.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lia maria71
postare Jul 12 2008, 11:42 PM
Postare #27


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,031
Inscris la: 21-June 08
Din: MEREU ACASA
Membru nr.: 27,116



...........pentru laguna.blue si nona cornelia.Dumnezeu sa le dea sanatate copiilor vostri si voua de asemenea ca sa puteti avea grija de ei!sunt alaturi de voi cu sufletul si sper sa reusiti sa va impliniti aceste vise.............


--------------------

http://www.utilecopii.ro/poze/vezi.asp?idc=2697
ne dati un vot?

LIA, MAMICA FERICITA DE BAIETI!

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 27th April 2024 - 01:09 PM