Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2665 Pagini V  « < 2661 2662 2663 2664 2665 >  
Reply to this topicStart new topic
> Bebelusi De Iulie 2008
floriacasa
postare Feb 10 2011, 01:11 AM
Postare #26621


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,488
Inscris la: 15-November 08
Din: Constanta
Membru nr.: 49,053



VIZIONARE PLACUTA PENTRU CINE ESTE INTERESAT,V-AM PUPAT FETELOR tzuc.gif PE SEARA ASTA,AM SA MAI INTRU ,SPER SA MAI APARA CINEVA PE AICI cafea.gif



--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
robi_mama
postare Feb 14 2011, 04:18 PM
Postare #26622


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,655
Inscris la: 27-January 09
Din: brasov
Membru nr.: 67,716



QUOTE(floriacasa @ Feb 10 2011, 01:46 AM) *
Buna Anda,ma bucur pentru tine ca ai ajuns sa te mai odihnesti si tu ca ai tras ceva cu duraccel liwlol.gif . Si Adinutei ii place acum la gradi dar nu am prea dus-o eu ca imi este asa mila sa o trezesc dimineata la 7.30,o sa se sature de trezit la ora asta. Robi pana la ce ora sta la gradi? Adinuta de la 8.15 la 12. Mersi ca mi-ai adus aminte cum se numeste ala de pus poze ca uitasem doh.gif

da sta la gradi pana la 16 seara... eu l-am inscris la program prelungit...ar il iau la 16 ...ca ma plictisesc si eu singurica.... mai profit si eu puitn de el..ca mi-e tare drag


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
robi_mama
postare Feb 14 2011, 04:19 PM
Postare #26623


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,655
Inscris la: 27-January 09
Din: brasov
Membru nr.: 67,716



QUOTE(floriacasa @ Feb 10 2011, 02:08 AM) *

mai dar ce mare si frumoasa e adinuta..... sa nu o deochi ca tare mai e dulce...e scumpa foc


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
robi_mama
postare Feb 14 2011, 04:22 PM
Postare #26624


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,655
Inscris la: 27-January 09
Din: brasov
Membru nr.: 67,716




QUOTE(floriacasa @ Feb 10 2011, 03:11 AM) *
VIZIONARE PLACUTA PENTRU CINE ESTE INTERESAT,V-AM PUPAT FETELOR tzuc.gif PE SEARA ASTA,AM SA MAI INTRU ,SPER SA MAI APARA CINEVA PE AICI cafea.gif

am vazut niste poze superbe..... asa e daca ai fete... sa iti traiasca si sa te bucuri de ele....
ce mai face mama ta? e mai bine?


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andral
postare Feb 16 2011, 11:10 PM
Postare #26625


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,609
Inscris la: 9-December 08
Din: BARLAD
Membru nr.: 55,508



buna fetele..vad ca din cand in cand mai treceti pe aici...eu intru zilnic pe net dar nu mai intram aici ca nu gaseam nik nou...ma bucur ca uneori mai intrati...am vazut ieri poze frumoase cu adinuta,andreea,robert...sa va traiasca copilasii,au crescut cu totii...poate mai intrati sa mai vorbim...pupici la toate


--------------------
l
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andral
postare Feb 16 2011, 11:19 PM
Postare #26626


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,609
Inscris la: 9-December 08
Din: BARLAD
Membru nr.: 55,508



QUOTE(dyanp @ Jan 26 2011, 07:05 PM) *
fetelor, sper sa va fie piticele si piticii sanatosi, ca ai mei se pare ca au influenza...m-au terminat de duminica cu febra, si varsaturile, problema e febra care nu cedeaza....Andrei cica are bronsita, dar dr mea crede mai mult ca e pneumonie...de unde...ma depaseste...gradi poate...va pup.

si noi am trecut printr.o raceala urata in decembrie pe la jumatate...primul a fost tati,apoi andrei apoi eu...ei doi au avut febra eu nu,a inceput cu o tuse seaca persistenta,s.a trecut la tuse productiva,un rau general,durere in piept...si am luat toti de la un baietel care tusea de rupea ..probabil o gripa...andrei si tati au avut febra zile la rand,andrei peste 39,la dr au zis ca e rosu gatul si i.au dat antibiotic....dar cu tot antibioticul a facut febra si a stat in pat vreo 5 zile,i.am dat nurofen cu panadol si febra scadea foarte repede..


--------------------
l
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andral
postare Feb 16 2011, 11:34 PM
Postare #26627


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,609
Inscris la: 9-December 08
Din: BARLAD
Membru nr.: 55,508



QUOTE(floriacasa @ Feb 10 2011, 02:11 AM) *
VIZIONARE PLACUTA PENTRU CINE ESTE INTERESAT,V-AM PUPAT FETELOR tzuc.gif PE SEARA ASTA,AM SA MAI INTRU ,SPER SA MAI APARA CINEVA PE AICI cafea.gif

am vazut o parte din poze pe photobucket...sa.ti traiasca finutul!tu arati bine,chiar daca te.ai ingrasat nu pari ....si eu m.am apucat iar de dieta ,m.am inscris pe slabute,sunt acolo multe fete care au reusit sa slabeasca...e nevoie de sustinere in orice...
fetele ti.au crescut mult...tare dragalase,Adinutza o grasutza ca intotdeauna,Andreea iti seamna mult in poze de cand ai nascut.o pe ea...sa le dea Dumnezeu sanatate si sa fiti o familie fericita!


--------------------
l
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyanp
postare Feb 21 2011, 04:31 AM
Postare #26628


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818



buna fetelor, cat ma bucur ca mai scrie cineva pe aici...noi suntem cica bine acum...baietii mei...ca baietii, eu imi sparg plamanii si ei ma ignora grupa mare...pana intru in ei...cristian e capul smecheriilor...a fost si ziua lui andrei..am baiat de 5 ani ...nu pot sa cred..sa pun si cateva poze, va pup...timp..jale sunt cu timpul, va pup si mi-e dor de voi, diana.







  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andral
postare Feb 21 2011, 09:57 PM
Postare #26629


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,609
Inscris la: 9-December 08
Din: BARLAD
Membru nr.: 55,508



QUOTE(dyanp @ Feb 21 2011, 05:31 AM) *
buna fetelor, cat ma bucur ca mai scrie cineva pe aici...noi suntem cica bine acum...baietii mei...ca baietii, eu imi sparg plamanii si ei ma ignora grupa mare...pana intru in ei...cristian e capul smecheriilor...a fost si ziua lui andrei..am baiat de 5 ani ...nu pot sa cred..sa pun si cateva poze, va pup...timp..jale sunt cu timpul, va pup si mi-e dor de voi, diana.








LA MULTI ANI ,ANDREI!SI CRISTIAN CE BAIAT ARE S.A FACUT...SA.TI TRAIASCA COPILASII,DIANA...FRUMOASE POZE INTRE BALOANE


--------------------
l
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
robi_mama
postare Mar 1 2011, 10:58 AM
Postare #26630


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,655
Inscris la: 27-January 09
Din: brasov
Membru nr.: 67,716



La multi ani dragele mele prietene. Sa aveti o primavara frumoasa si multa bucurie in suflete!
si un buchet de flori pentru voi:


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2665 Pagini V  « < 2661 2662 2663 2664 2665 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 24th April 2024 - 07:43 AM