Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pastile De Slabit Xenical !, a folosit careva?
maryhynt
postare Jun 11 2009, 09:50 AM
Postare #1


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



pentru cei/cele care au folosit acest fel de pastile ..ma intereseaza dak au avut reactii negative la aceste pastile si dak au dat vreun rezultat!

va multumesc! tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Jun 12 2009, 09:16 AM
Postare #2


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



nu a folosit chiar nimeni ?


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giulia_0319
postare Jun 13 2009, 10:00 PM
Postare #3


Caught between the devil and the deep blue sea...
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,570
Inscris la: 2-December 06
Din: Verviers (BE)
Membru nr.: 985



draga mea, eu te-as sfatui sa nu iei nici un fel de pastila pt slabit...incearca o dieta combinata cu putina miscare (jogging, aerobic, fitness)...va da rezultate! oFloare1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jun 13 2009, 11:39 PM
Postare #4


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411




Am o prietena care a folosit cu ceva timp in urma...si mai stiu pe inca cineva...xenicalul elimina grasimile din organism...a slabit ceva si in sase luni se cunostea bine...insa....au trecut ceva ani...si e din nou ca la inceput....a avut si balonul gastric, care a ajutat-o sa zic pe moment...si nu imi aduc aminte de efecte, reactii dupa...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Jun 15 2009, 09:44 AM
Postare #5


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



QUOTE(giulia_0319 @ Jun 13 2009, 11:00 PM) *
draga mea, eu te-as sfatui sa nu iei nici un fel de pastila pt slabit...incearca o dieta combinata cu putina miscare (jogging, aerobic, fitness)...va da rezultate! oFloare1.gif


giulia multumesc k mi-ai raspuns! pai eu as face dak as avea mai mult timp si dak as avea cu cine so las pe cris k nu sta cu nimeni altcineva in afara de mine!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Jun 15 2009, 09:54 AM
Postare #6


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



QUOTE(ruxy @ Jun 14 2009, 12:39 AM) *
Am o prietena care a folosit cu ceva timp in urma...si mai stiu pe inca cineva...xenicalul elimina grasimile din organism...a slabit ceva si in sase luni se cunostea bine...insa....au trecut ceva ani...si e din nou ca la inceput....a avut si balonul gastric, care a ajutat-o sa zic pe moment...si nu imi aduc aminte de efecte, reactii dupa...


ruxi mersi de raspuns ! da si mie mia zis dr acelasi lucru k elimina grasimile da mia mai zis k dupa ce intrerup pastilele sa tin un regim fara grasimisi no sa ma ingras la loc! deci mam hotarat o intarc pe cris si o sa iau aceste pastile si o sami fac timp si de mers la sala macar o ora ,1 data pe sapt !off grea e viata de femeie !!!!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jun 15 2009, 10:00 AM
Postare #7


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(maryhynt @ Jun 15 2009, 10:54 AM) *
ruxi mersi de raspuns ! da si mie mia zis dr acelasi lucru k elimina grasimile da mia mai zis k dupa ce intrerup pastilele sa tin un regim fara grasimisi no sa ma ingras la loc! deci mam hotarat o intarc pe cris si o sa iau aceste pastile si o sami fac timp si de mers la sala macar o ora ,1 data pe sapt !off grea e viata de femeie !!!!

Da Mary, uneori e tare greu...daca detii si un organism care nu-ti permite sa mananci cand , cat si la ce ora ti-ai dori...uite sunt persoane care au sa zic acest noroc, mananca si noaptea si nu pun un gram....chiar cunosc astfel de persoane, ce poti face, decat sa incerci sa ai un regim de viata echilibrat, sa ai grija ce , cand si cat mananci, sa faci miscare zilnic, macar 20 de minute....si cat posibil sa te feresti de stres...cam greu nu? tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
liliana_25
postare Jun 15 2009, 10:35 AM
Postare #8


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 889
Inscris la: 13-January 09
Din: Buzau
Membru nr.: 64,561



Mary eu nu as lua pastile..... merg pe sfatul giuliei, un regim de viata sanatos si miscare zilnic sigur va da rezultate..... e mult mai bine sa slabesti sanatos!!!
si nu e nevoie sa mergi la sala..... intri pe you tube si cauti billy blanks taebo si faci acasa... sigur fetita ta va fi incantata sa te vada biggrin.gif ...... nici eu nu am cu cine sa-l las pe mihai, dar fac miscare macar cate 10 minute/zi iar el nici nu clipeste pana termin anima1.gif .... incearca mai intai asa, si ai sa vezi ca sigur apar rezultate oFloare.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Jun 15 2009, 10:41 AM
Postare #9


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



QUOTE(ruxy @ Jun 15 2009, 11:00 AM) *
Da Mary, uneori e tare greu...daca detii si un organism care nu-ti permite sa mananci cand , cat si la ce ora ti-ai dori...uite sunt persoane care au sa zic acest noroc, mananca si noaptea si nu pun un gram....chiar cunosc astfel de persoane, ce poti face, decat sa incerci sa ai un regim de viata echilibrat, sa ai grija ce , cand si cat mananci, sa faci miscare zilnic, macar 20 de minute....si cat posibil sa te feresti de stres...cam greu nu? tzuc.gif


asa eram si eu inainte sa raman insarcinata mancam si noaptea si nu se punea un gram pe mine ..dar..acum tot ce pap se pune direct pe burta coapse ....

ruxy o sa iau pastilele astea k sa topesc colaceii de grasime de pe burta k asa a zis dr k e f periculos sa ai grasime multa pe burta k cica dauneaza la inima apoi vb cu sotu sa vad cum pot sami fac si eu un pic de timp pt mine k sa merg la sala!


Aceasta postare a fost editata de maryhynt: Jun 15 2009, 10:41 AM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Jun 15 2009, 10:44 AM
Postare #10


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



QUOTE(liliana_25 @ Jun 15 2009, 11:35 AM) *
Mary eu nu as lua pastile..... merg pe sfatul giuliei, un regim de viata sanatos si miscare zilnic sigur va da rezultate..... e mult mai bine sa slabesti sanatos!!!
si nu e nevoie sa mergi la sala..... intri pe you tube si cauti billy blanks taebo si faci acasa... sigur fetita ta va fi incantata sa te vada biggrin.gif ...... nici eu nu am cu cine sa-l las pe mihai, dar fac miscare macar cate 10 minute/zi iar el nici nu clipeste pana termin anima1.gif .... incearca mai intai asa, si ai sa vezi ca sigur apar rezultate oFloare.gif


liliana as face eu da nu am timp deloc de mine,toata ziua sunt ca un robot spal calc ,fac mancare curat ies cu cris la plimbare de 2 ori pe zi ii dau sa manance ii fac baie iar seara cad franta si nu mai am chef de gimnastica! in plus cris umbla peste tot si trebuie sa fiu mereu dupa ea


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 03:53 PM