Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

10 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Premergatorul-o Problema?
mayya
postare Jan 4 2007, 09:38 AM
Postare #21


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 16
Inscris la: 3-January 07
Din: bucuresti
Membru nr.: 1,397



buna fetelor ma bucur sa va cunosc. smile.gif sant noua pe forum si sant f incantata de aceste teme care le abordati smile.gif apropo de premergator,mi-sa spus ca nu face bn pt ca bebe va merge pe varfuri,eu avand baietel mi-sa spus ca nu face bn pt testicule sad.gif sincer nu stiu ce sa m-ai cred
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beatrice
postare Jan 13 2007, 07:02 PM
Postare #22


Instructor bodytoning si mamic de Pifos
****

Grup: Top Members
Postari: 829
Inscris la: 24-July 06
Din: Copenhaga, DK
Membru nr.: 16



QUOTE(mayya @ Jan 4 2007, 08:38 AM) *
buna fetelor ma bucur sa va cunosc. smile.gif sant noua pe forum si sant f incantata de aceste teme care le abordati smile.gif apropo de premergator,mi-sa spus ca nu face bn pt ca bebe va merge pe varfuri,eu avand baietel mi-sa spus ca nu face bn pt testicule sad.gif sincer nu stiu ce sa m-ai cred


De ce? ce treaba are cu testicolele? liwlol.gif ai mai, am auzit de picior, dar de asta nu!... Nu va mai luati dupa chestii din astea ca nici vorba de asa ceva. Alex a stat de la 6 luni in premeragtor si nu are niciun fel de probleme!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rusealexa
postare Jan 14 2007, 12:56 PM
Postare #23


Junior
*

Grup: Members
Postari: 30
Inscris la: 14-January 07
Din: ro
Membru nr.: 1,528



QUOTE(segarceanuadriana @ Nov 9 2006, 04:58 PM) *
eu am pus fetita mea in premergator de la 6 luni, dar cate putin timp si mai multe reprize. voi de la ce varsta i-ati pus?



4 luni.. la fel si noi.. prima saptamana.. cate 5 min..sa vedem cu reactioneaza.. daca ii place.. nu am avut probleme..acum dormim in el, cateodata..


--------------------
Fiecare zi vine purtând cu ea propriile-i daruri. Dezleagă-i funda.

Alexandra si Maria Lorena va doresc numai bine!

http://www.youtube.com/watch?v=cS1cBTNTpcE
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beatrice
postare Jan 14 2007, 05:08 PM
Postare #24


Instructor bodytoning si mamic de Pifos
****

Grup: Top Members
Postari: 829
Inscris la: 24-July 06
Din: Copenhaga, DK
Membru nr.: 16




Am mai auzit copii care adorm in el.. Cred ca are ceva... ii atrag ca un magnet!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Aug 9 2007, 12:41 AM
Postare #25


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



noi am pus fata la 7 luni in premergator si nu are nici o problema, noi da ,avem una foarte mare ne-a busit toata mobila si deja am lipit sertarele cu scotch... ei chiar i-a prins bine, nici nu se plictiseste si isi i-a tot ce vrea fara sa mai apeleze la ajutorul nostru... smile.gif doh.gif am vrut sa pun o poza cu Denissa dormind in premergator dar nu merge ... asa ca pun link-ul catre poza ...
http://s185.photobucket.com/albums/x102/da...t=Imag021-1.jpg

Aceasta postare a fost editata de danna68: Aug 9 2007, 12:44 AM


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jan200on
postare Aug 9 2007, 12:29 PM
Postare #26


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 308
Inscris la: 25-February 07
Membru nr.: 2,302



foarte tare... smile.gif , ruxi nu adoarme inca in premergator, este mult prea ocupata cu descoperirile ei prin casa.
Oricum noi folosim premergatorul de la 6 luni si ne place tare in el. Chiar nu stiu ce sa cred, din acest motiv am vrut sa vad si parerile voastre.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mumu74
postare Aug 13 2007, 01:19 PM
Postare #27


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,711
Inscris la: 22-April 07
Membru nr.: 3,339



QUOTE(jan200on @ Aug 9 2007, 01:29 PM) *
foarte tare... smile.gif , ruxi nu adoarme inca in premergator, este mult prea ocupata cu descoperirile ei prin casa.
Oricum noi folosim premergatorul de la 6 luni si ne place tare in el. Chiar nu stiu ce sa cred, din acest motiv am vrut sa vad si parerile voastre.

Mie mi-au recomandat medicii sa nu folosesc premergatorul, dar deoarece era o problema - minora - cu talpita dreapta. Se remediaza cu masaje. Dar eu ma intreb, dat fiind faptul ca am observat cat de mult le place piticilor in premergator, oare imi va permite sa folosesc premergatorul cand nu va mai avea probleme? La sfarsitul lunii mergem iar la un control si vedem ce ne zice...


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adina13Gabriela
postare Aug 13 2007, 01:24 PM
Postare #28


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,531
Inscris la: 23-June 07
Din: Resita/ Caras-Severin
Membru nr.: 4,686



QUOTE(mumu74 @ Aug 13 2007, 09:19 AM) *
Mie mi-au recomandat medicii sa nu folosesc premergatorul, dar deoarece era o problema - minora - cu talpita dreapta. Se remediaza cu masaje. Dar eu ma intreb, dat fiind faptul ca am observat cat de mult le place piticilor in premergator, oare imi va permite sa folosesc premergatorul cand nu va mai avea probleme? La sfarsitul lunii mergem iar la un control si vedem ce ne zice...

Asteptam vesti bune! tzuc.gif


--------------------



GABRIELA ALEXANDRA
FLAVIA MARIA
ADINA CARLA mama a doua printese
******************
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Aug 14 2007, 01:09 AM
Postare #29


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(mumu74 @ Aug 13 2007, 02:19 PM) *
Mie mi-au recomandat medicii sa nu folosesc premergatorul, dar deoarece era o problema - minora - cu talpita dreapta. Se remediaza cu masaje. Dar eu ma intreb, dat fiind faptul ca am observat cat de mult le place piticilor in premergator, oare imi va permite sa folosesc premergatorul cand nu va mai avea probleme? La sfarsitul lunii mergem iar la un control si vedem ce ne zice...

smile.gif sper sa va lase asa isi consuma mult mai repede energia...ai vazut si tu cum... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mumu74
postare Sep 20 2007, 11:01 AM
Postare #30


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,711
Inscris la: 22-April 07
Membru nr.: 3,339



QUOTE(danna68 @ Aug 14 2007, 02:09 AM) *
smile.gif sper sa va lase asa isi consuma mult mai repede energia...ai vazut si tu cum... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Of! Am incercat s-o pun in premergator... si zbiara ca din gura de sarpe! sad.gif Nu se poate obisnui cu el! Am lasat-o sa se joace pe langa premergator, sa se adapteze treptat... si nimic! Cand simte ca n-o mai sustin sau n-o mai tin de mana - intra in panica. Nu-si da seama ca premergatorul o poate sustine sa nu cada! Poate-i mai bine asa! Oricum, face curand 10 luni si e destul de mare si cu pofta de mers... poate invata sa mearga mai repede decat invata sa se obisnuiasca cu premergatorul! doh.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

10 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 26th April 2024 - 09:12 AM