Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

14 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Venit Suplimentar ?
adrenaline
postare Apr 7 2008, 11:08 PM
Postare #21


Junior
*

Grup: Members
Postari: 29
Inscris la: 2-April 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 19,371



Si eu ma agit sa fac ceva sa castig extra bani...dar problema e ca nu am cui sa ii vand..si ce iau pe mere dau pe pere..ca sa plec de acasa trebuie sa chem o femeie care o platesc asa ca...nu am facut mai nimic..daca aveam ceva mai multe prietene cred ca reuseam ceva, caci comisionul este destul de bunicel, depinde de produs.Sunt tot gen Amway 100% naturale (si baza miere) dar mai ieftine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Apr 8 2008, 02:00 AM
Postare #22


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(adrenaline @ Apr 8 2008, 12:08 AM) *
Si eu ma agit sa fac ceva sa castig extra bani...dar problema e ca nu am cui sa ii vand..si ce iau pe mere dau pe pere..ca sa plec de acasa trebuie sa chem o femeie care o platesc asa ca...nu am facut mai nimic..daca aveam ceva mai multe prietene cred ca reuseam ceva, caci comisionul este destul de bunicel, depinde de produs.Sunt tot gen Amway 100% naturale (si baza miere) dar mai ieftine.

sincer la Avon nu trebuie sa plec nicaieri ... comanda o fac online si produsele imi vin acasa ... si sincer sunt la ei din noiembrie 1998 ... totul este de fapt sa te interesezi daca ai clienti ... prietene, vecini de bloc etc. , eu nu o mai consider o afacere ptr ca nu am timp sa ma ocup , dar mi-au ramas cateva cliente (din familie si prietene) , asa am mers mai departe ... am inteles ca cei de la metropillitan au preturi super, nu stiu insa cum sunt produsele, poate ne spune maryalicia... floare2.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gordunel
postare Apr 8 2008, 05:04 AM
Postare #23


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,297
Inscris la: 23-July 07
Membru nr.: 5,385



QUOTE(danna68 @ Apr 8 2008, 03:00 AM) *
sincer la Avon nu trebuie sa plec nicaieri ... comanda o fac online si produsele imi vin acasa ... si sincer sunt la ei din noiembrie 1998 ... totul este de fapt sa te interesezi daca ai clienti ... prietene, vecini de bloc etc. , eu nu o mai consider o afacere ptr ca nu am timp sa ma ocup , dar mi-au ramas cateva cliente (din familie si prietene) , asa am mers mai departe ... am inteles ca cei de la metropillitan au preturi super, nu stiu insa cum sunt produsele, poate ne spune maryalicia... floare2.gif

M-am inscris si eu ca reprezentant la metropolitan si preturile sunt ok, dar inca nu stiu cat de bune sunt produsele. Am facut deja 2 comenzi in 2 saptamani, eu zic ca este bine pt inceput. floare2.gif floare2.gif floare2.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andymar
postare Apr 8 2008, 08:42 AM
Postare #24


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 366
Inscris la: 10-March 08
Din: Bistrita
Membru nr.: 17,366




Si eu am fost tentata sa ma inscriu la Metropolitan, m-a chemat cineva si la Amway dar tot la Avon am ramas pt ca sunt cu ei din liceu. Iar la vanzari ma ajuta si mama mea destul de mult, cand ai multe colege la serviciu merge treaba, plus ca la Avon sunt preturi destul de accesibile si multe persoane modeste isi cumpara. Eu una sunt multumita si deja le cunosc produsele, am ajuns sa fac comenzi si peste 10 milioane. Poate o sa fac mai mari mai incolo cand imi creste burtica pt ca abia am ramas insarcinata barza.gif
Si pe langa Avon lucrez ca secretara la o firma italiana de la 8 la 16, iar de la 17 la 12 noaptea la o cafenea (deci de la 8 la 24). Acuma ca sunt insarcinata ma gandesc sa renunt la cafenea pt ca se mai fumeaza cateodata si nu face bine la bebe, mi-am gasit un al doilea post de secretara cu jumatate de norma de la 5 la 9 si e mult mai comod.
Dupa ce vine bebe... o sa mai vedem!


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Apr 8 2008, 11:40 PM
Postare #25


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(Andymar @ Apr 8 2008, 08:42 AM) *
Si eu am fost tentata sa ma inscriu la Metropolitan, m-a chemat cineva si la Amway dar tot la Avon am ramas pt ca sunt cu ei din liceu. Iar la vanzari ma ajuta si mama mea destul de mult, cand ai multe colege la serviciu merge treaba, plus ca la Avon sunt preturi destul de accesibile si multe persoane modeste isi cumpara. Eu una sunt multumita si deja le cunosc produsele, am ajuns sa fac comenzi si peste 10 milioane. Poate o sa fac mai mari mai incolo cand imi creste burtica pt ca abia am ramas insarcinata barza.gif
Si pe langa Avon lucrez ca secretara la o firma italiana de la 8 la 16, iar de la 17 la 12 noaptea la o cafenea (deci de la 8 la 24). Acuma ca sunt insarcinata ma gandesc sa renunt la cafenea pt ca se mai fumeaza cateodata si nu face bine la bebe, mi-am gasit un al doilea post de secretara cu jumatate de norma de la 5 la 9 si e mult mai comod.
Dupa ce vine bebe... o sa mai vedem!

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
felicitarile mele ca poti sa muncestri atata gravida! si secretara! pai pe mine daca gravida, ma punea cineva sa stau jos mai mult de un sfert de ora, puneam o bomba acolo!!! asta ca sa nu mai zic ca in primul trim imi era destul de greata incat abia ma mobilizam sa merg la control.
tu cum te simti de la sarcina?

cat despre extra-venituri eu mai fac meditatii.

Aceasta postare a fost editata de dyana: Apr 8 2008, 11:41 PM


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryalicia
postare Apr 10 2008, 10:32 PM
Postare #26


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,086
Inscris la: 21-February 07
Din: BRASOV
Membru nr.: 2,230



QUOTE(danna68 @ Apr 8 2008, 03:00 AM) *
sincer la Avon nu trebuie sa plec nicaieri ... comanda o fac online si produsele imi vin acasa ... si sincer sunt la ei din noiembrie 1998 ... totul este de fapt sa te interesezi daca ai clienti ... prietene, vecini de bloc etc. , eu nu o mai consider o afacere ptr ca nu am timp sa ma ocup , dar mi-au ramas cateva cliente (din familie si prietene) , asa am mers mai departe ... am inteles ca cei de la metropillitan au preturi super, nu stiu insa cum sunt produsele, poate ne spune maryalicia... floare2.gif

Produsele sant bune si foarte ieftine,asta spun din ce-au zis fetele.Eu intr-o luna am vandut de 14 milioane si am castigat c-am 400ron plus ca am deja bonus de la persoanele bagate 140 ron mie sincer imi merge bine.Si nu trebuie sa angajez pe cineva sa stea cu fata o iau cu mine ca doar trebuie plimbata ...nu?Cine vrea mai multe detalii si vrea sa se inscrie ma puteti contacta la maryalicia2006 biggrin.gif


--------------------
daca dragoste nu e .....nimic nu e
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryalicia
postare Apr 10 2008, 10:36 PM
Postare #27


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,086
Inscris la: 21-February 07
Din: BRASOV
Membru nr.: 2,230



QUOTE(gordunel @ Apr 8 2008, 06:04 AM) *
M-am inscris si eu ca reprezentant la metropolitan si preturile sunt ok, dar inca nu stiu cat de bune sunt produsele. Am facut deja 2 comenzi in 2 saptamani, eu zic ca este bine pt inceput. floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Este foarte bine,tot inainte.Vezi cand ti-am zis ca merge si se merita nu ma credeai... indiferent cate comenzi ai pe luna este un ban care il iei nu-l dai si nu te stresezi muncind. tzuc.gif


--------------------
daca dragoste nu e .....nimic nu e
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andymar
postare Apr 12 2008, 01:09 PM
Postare #28


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 366
Inscris la: 10-March 08
Din: Bistrita
Membru nr.: 17,366



QUOTE(dyana @ Apr 9 2008, 12:40 AM) *
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
felicitarile mele ca poti sa muncestri atata gravida! si secretara! pai pe mine daca gravida, ma punea cineva sa stau jos mai mult de un sfert de ora, puneam o bomba acolo!!! asta ca sa nu mai zic ca in primul trim imi era destul de greata incat abia ma mobilizam sa merg la control.
tu cum te simti de la sarcina?

cat despre extra-venituri eu mai fac meditatii.


pai de asta lucrez eu asa de zor, ca ma simt foarte bine! inca n-au aparut greturile si ma rog sa nu apara deloc, am doar 4 sapt. jumate de sarcina si in afara de dureri de sani nu am avut nici un disconfort inca... Al doilea post de secretara s-a ocupat de altcineva ca prea mult m-am gandit pana sa trimit si eu cv, asa ca o sa raman la cafeneaua mea. E frumos si aici, mai cunosc lume noua, bacsisuri fac in fiecare zi. Cat despre fumul de tigara aproape am rezolvat, e mai cald acum si pot sa las usa deschisa ca ventilatoarele nu prea faceau fata...
Atata ma rog sa ma simt la fel de bine sa pot lucra in continuare (daca nu ma ia cumva lenea am de gand sa lucrez pana aproape de 9 luni), si sa am o sarcina la fel de usoara ca pana acum.
Multi pupici mamicilor si puiutilor lor!!! tzuc.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoel
postare Apr 21 2008, 08:46 PM
Postare #29


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 21-April 08
Membru nr.: 21,419



QUOTE(Andymar @ Apr 8 2008, 09:42 AM) *
Si eu am fost tentata sa ma inscriu la Metropolitan, m-a chemat cineva si la Amway dar tot la Avon am ramas pt ca sunt cu ei din liceu. Iar la vanzari ma ajuta si mama mea destul de mult, cand ai multe colege la serviciu merge treaba, plus ca la Avon sunt preturi destul de accesibile si multe persoane modeste isi cumpara. Eu una sunt multumita si deja le cunosc produsele, am ajuns sa fac comenzi si peste 10 milioane. Poate o sa fac mai mari mai incolo cand imi creste burtica pt ca abia am ramas insarcinata barza.gif
Si pe langa Avon lucrez ca secretara la o firma italiana de la 8 la 16, iar de la 17 la 12 noaptea la o cafenea (deci de la 8 la 24). Acuma ca sunt insarcinata ma gandesc sa renunt la cafenea pt ca se mai fumeaza cateodata si nu face bine la bebe, mi-am gasit un al doilea post de secretara cu jumatate de norma de la 5 la 9 si e mult mai comod.
Dupa ce vine bebe... o sa mai vedem!


Daca ai fost tentata, de ce nu ai facut-o? E un ban in plus. Iar produsele de la Metropolitan sunt foarte bune.
Le-am incercat inainte de a le recomanda clientilor. De ce sa nu incerci? Cand iti faci cont, trebuie sa treci codul unui reprezentant. Daca te hotarasti, codul meu de reprezentant este:SLz8GaAM.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leona
postare Apr 22 2008, 09:05 AM
Postare #30


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 16-April 08
Membru nr.: 20,826



eu am gasit altceva mult mai bun decat avon si amway.Am o cunostiinta care imi aduce parfumuri de firma(armani,versace,chanel,dolce gabbana etc) de dama si barbatesti.Au 100ml majoritatea.Chiar sunt originale.Daca vreti si voi scrieti pe forum si apoi vorbim pe mes.Eu le dau cu 80ron.Luna asta am scos profit 600ron
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

14 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 24th April 2024 - 11:39 AM