Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

30 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cuvintele Sunt Prea Putine
Lusha&Zbenguica
postare Jun 23 2009, 01:24 AM
Postare #21


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



QUOTE(dyana @ Jun 23 2009, 02:12 AM) *
m-ati naucit, vorba lui Andrei tongue.gif
deci: din cauza vremii, nu am facut poze decat in interior si au iesit foarte prost. Trebuie sa umblu putin la ele si nu fac asta doar de fitze ci pt ca altfel nu se vede nimic. sad.gif Dar promit sa le fac in noaptea asta. smile.gif

eu zic sa mergi sa te culci
ca avem noi rabdare... nu-i stres smile.gif
du-te si fa si tu un nani bun ca meriti smile.gif serios iti spun


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CLAU_DITZA23
postare Jun 23 2009, 01:25 AM
Postare #22


MIHAI&GABRIEL
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,313
Inscris la: 15-February 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 2,119



QUOTE(dyana @ Jun 23 2009, 02:12 AM) *
m-ati naucit, vorba lui Andrei tongue.gif
deci: din cauza vremii, nu am facut poze decat in interior si au iesit foarte prost. Trebuie sa umblu putin la ele si nu fac asta doar de fitze ci pt ca altfel nu se vede nimic. sad.gif Dar promit sa le fac in noaptea asta. smile.gif

Bine atunci ma culc sad.gif numai ca sa vad pozele am stat pana la ora asta sad.gif
Noapte Buna!!! hi.gif


--------------------

Mai bine sa invat din ce am facut,de cat sa regret ce as fi putut sa fac si n-am facut...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nalya
postare Jun 23 2009, 01:30 AM
Postare #23


mami de diana
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,247
Inscris la: 28-February 08
Din: austria
Membru nr.: 16,392



Ma bucur si ma intristez...
Imi pare bine ca v-ati putut intalni,ca ati putut petrece momente minunate impreuna...si la cat mai multe intalniri
Nici odata nu credeam ca poti sa te apropi atat de mult,de niste persoane pe care nu l-e cunosti....
Citesc postarile voastre,ale mamicilor ce au fost la intalnire...si da..pot spune ca sunt invidioasa...ca nu am putút fi si eu acolo,sau mai bine zis noi,mamicile ce suntem mai departe...
Dar ce sa faci....?poate vreodata,cumva,undeva...cine stie?
Oricum,ma bucur ca fetele te-au surprins intr-un mod placut,iar AdeDia... notworthy.gif notworthy.gif
Iar tu Diana... eusa_clap.gif eusa_clap.gif
D-le admin,prea mult te-au laudat fetele,nu mai vreau sa spun nimik tongue.gif
Iti multumesc pentru familia ce ai creat-o si de care te ingrijesti zilnic,precum un tata iubitor ce isi face griji pentru copii lui notworthy.gif
Inca o data La Multi Ani,sa fi sanatos,sa ai parte numai de bucuri!!!


--------------------






  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Jun 23 2009, 01:47 AM
Postare #24


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371




QUOTE(ssimmona @ Jun 22 2009, 03:22 PM) *
De ce s-o fi inchis topicul cu intalnirea? anima1.gif
Noi unde mai vedem pozele Dianei? sad.gif
Diaaaaaaaanaaaaaaaa! love1.gif



QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jun 22 2009, 04:05 PM) *
Si pozele?????????? notworthy.gif

Vezi cum e omu'? Din ce le dai, din ce mai vor! liwlol.gif
Fetelor, hai sa lasam fata sa se odhneasca nitel, caci cred ca e foarte restanta la nani. Pozele o sa ni le imaginam pina cind le-o veni vremea sa le si vedem. Deal? floare2.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Jun 23 2009, 01:49 AM
Postare #25


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(Andrei @ Jun 22 2009, 02:59 PM) *
Este foarte greu sa redau in cuvinte (sau in imagini) senzatiile traite astazi, la intalnirea pusa foarte amanuntit la cale, de catre voi, mamicile utilecopii.

Am sa incerc sa multumesc, insa nu voi putea reusi, cu siguranta. Astazi, am inteles inca o data, ce inseamna prietenia. M-ati facut sa ma simt fericit. Nici nu stiu cum sa spun. Stiam ca acest forum ne leaga si simt asta in fiecare topic, in fiecare postare. Iar intalnirile fata in fata... o dovedesc pe deplin.
A fost ziua mea. Iar voi, mamicile, ati facut sa simt astazi, mai mult decat in oricare alt an, acest lucru.
M-am bucurat astazi ca un copil, la primirea cadourilor. Am spus in gluma zilele trecute, ca am implinit 11 ani, iar astazi... astazi m-am purtat ca la 11 ani. Plin de emotii si fara cuvinte in fata tuturor surprizelor voastre.

Am primit albumul !!! smile.gif Il voi filma pentru a fi vazut de catre toate mamicile. Nu am avut puterea sa il citesc tot, la intalnire. Este plin de emotii. De lucruri unice. Este, de fapt, cel mai frumos cadou primit vreodata de mine. Este UNIC si pot spune cu siguranta ca voi fi mandru sa il arat nepotilor smile.gif . Privindu-l, imi dau seama ca sunt un om noros. Va multumesc din suflet. Il voi filma pagina cu pagina si il voi adauga aici. Multumesc tuturor, multumesc dyana.

Am primit un tort in forma de masina. Masina mea preferata, BMW smile.gif. Este superb si datorita conjuncturii nu l-am putut taia, asa ca am ajuns cu el intreg acasa. Arata ca un bibelou si ma tot gandesc cum sa fac sa il pastrez neatins si doar sa il privesc, ca pe o amintire.

O alta mare surpriza. Imensa. Care vine de foarte departe, de la Arad. AdeDia este inculpata si a facut un gest minunat. D-asta va ziceam mai devreme ca am ramas mut in fata surprizelor. Pentru ca au venit una dupa alta.
Cand stii ca urmeaza o intalnire, de ziua ta, si banuiesti ca vor fi surprize, incerci sa iti inchipui ce ar putea fi si sa iti faci scenarii. Cel putin eu asa fac, recunosc smile.gif . Si daca de album stiam din filmul "prezentare" cu care m-ati amagit zilele trecute, trebuie sa recunosc ca la surpriza facuta de AdeDia chiar nu ma asteptam!!!
Ade a trimis un TORT mare si frumos la Bucuresti, special pentru aceasta intalnire!! smile.gif
Iti multumersc Ade si tie din suflet si iti spun ca in aceste clipe in care scriu aceste randuri, savurez din torul facut de tine. Este minunat. Eu mananc foarte rar dulciuri, insa tortul acesta este racoritor, este exact pe gustul meu. Si iti spun un secret wink.gif . Am avut mare bafta, tot datorita conjunturii sa fiu obligat sa il iau acasa netaiat. (nu ma certa, te rog). Acolo unde am fost, nu ne-au permis sa servim din ce am adus noi, iar daca ne-ar fi permis, dyana l-ar fi terminat liwlol.gif
Iti multumesc si pentru urarile facute la telefon si promit ca vom ajunge si la Arad, cu tava cu tot smile.gif

Ii multumesc frumos Adinei, pentru caruselul Origami smile.gif este minunat smile.gif

Simt ca am scris mult si nu am certat pe nimeni. Urmeaza mustrarile: smile.gif
O cert LoriG, si ea stie bine de ce. Pe dyana ca n-a mancat destule bomboane liwlol.gif , pe danna si pe nana ca nu o lasa pe denissa sa doarma langa tati pe canapea smile.gif , pe Danutza si pe sotul ei ca au plecat prea devreme, pe Emy ca nu mi-a facut poza cu Alex in brate smile.gif , pe sora dyanei care nu a sustinut-o pana la final smile.gif iar pe pitici ca nu s-au jucat si cu mine sad.gif

Multumesc inca o data tuturor celor care au adaugat cate o pagina la albumul pe care abia astept sa-l rasfoiesc pagina cu pagina.

In scurt timp voi posta filmul smile.gif

Va multumesc din suflet!

Cuvintele sunt prea putine sad.gif

Andrei, sunt fericita sa stiu ca inca se mai fabrica baieti ca tine! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jus_ro
postare Jun 23 2009, 06:13 AM
Postare #26


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,961
Inscris la: 29-November 07
Din: Brasov
Membru nr.: 10,498



QUOTE(Andrei @ Jun 23 2009, 12:59 AM) *
Este foarte greu sa redau in cuvinte (sau in imagini) senzatiile traite astazi, la intalnirea pusa foarte amanuntit la cale, de catre voi, mamicile utilecopii.
In scurt timp voi posta filmul smile.gif
Va multumesc din suflet!
Cuvintele sunt prea putine sad.gif

Inseamna ca surpriza a fost intr-adevar surpriza.....inca odata La multi ani!

QUOTE(dyana @ Jun 23 2009, 02:01 AM) *
Mi-au tremurat mainile, ghenunchii, m-am balbait, nu imi gaseam cuvintele, nu reuseam sa inteleg din prima ce mi se
Nu stiu in ce masura merit toate laudele voastre si multumirile lui Andrei pentru ca, asa cum am mai spus, singura nu as fi putut face un album cu foi albe. smile.gif
Sunteti cu totii minunati!
In concluzie: multumim Andrei ca a fost ziua ta liwlol.gif))))

eusa_clap.gif Dyana.....sunt si eu emotionata alaturi de tine.....se citeste din randuri..... tzuc.gif

Ma bucur mult ca intalnirea a fost reusita si si-a atins scopul


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jun 23 2009, 09:40 AM
Postare #27



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



Andrei ti-am promis ca la urmatoarea intalnire voi sta mai mult si va fi si Bobo cu noi , ma bucur enorm ca te-ai simtit bine. smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Jun 23 2009, 09:41 AM
Postare #28


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



QUOTE(Danutza_rge @ Jun 23 2009, 10:40 AM) *
Andrei ti-am promis ca la urmatoarea intalnire voi sta mai mult si va fi si Bobo cu noi , ma bucur enorm ca te-ai simtit bine. smile.gif


ABIA ASTEPT SA-L VAD SI EU PE PITICU TAU DULCE.


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jun 23 2009, 09:44 AM
Postare #29



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(EMY2000 @ Jun 23 2009, 10:41 AM) *
ABIA ASTEPT SA-L VAD SI EU PE PITICU TAU DULCE.



pai ti-l aduc saptamana viitoare la Cara sa-l vezi , stam cu piticii ............ei la nisip si noi la barfa
rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Jun 23 2009, 09:48 AM
Postare #30


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



....Buna dimineatza !!!!
M-am trezit cu gandul la intalnirea vostra.....si am intrat inca de dimineata sa vad ce ati scris.....(aseara am avut probleme cu netulde la 11).....
....am savurat fiecare cuvant , fiecare postare, fiecare emotie....si m-am simntit asa bine in mijlocul vostru....desi doar cu gandul....
....Sunteti minunate, Andrei la fel.....ai reusit ceace nu multi au reusit....sa creeze o familie din mii de persoane diferite..... trandafir.gif
....Mi-ar fi placut din sufelt sa fiu prezenta....dar distanta este prea mare....mai repede ajung la rusi decat la Bucuresti liwlol.gif ....asta este...dar niciodata nu se stie ....cand va mai fi o intalnire frumoasa....si voi fi cu voi.....
LA multi ani inca odata Andrei.... trandafir.gif
....si bucurate ca ai avut persoane minunate in preajma ta....in mijlocul carora ai putut sa te simnti copil... trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

30 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 06:51 AM