Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

2824 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Martie 2010
Karlla
postare Jul 6 2009, 10:20 AM
Postare #11


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 24
Inscris la: 5-July 09
Din: Piatra Neamt
Membru nr.: 98,034



Buna fetelor!Ma bucur mult sa vad ca mai sunt mamici care mi s-au alaturat in lunga calatorie pe care o avem de parcurs pana la intalnirea cu bebelusului nostru.Felicitari tuturor si multa sanatate!Mie nu mi-au trecut nici acum emotiile,poate pentru ca l-am asteptat de multe luni si acum parca nu imi vine sa cred ca in sfarsit s-a intamplat minunea.Ce ma deranjeaza cel mai tare este faptul ca ametesc destul de des....si am o senzatie de slabiciune,mai simt uneori dureri prin burta,dar sper sa treaca toate repede.Sunt ingrijorata pentru ce urmeaza mai ales ca am unele probleme de sanatate.Voi afla mai multe dupa primul control si poate voi reusi sa ma mai linistesc.Va pup dulce!! biggrin.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Karlla
postare Jul 6 2009, 12:16 PM
Postare #12


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 24
Inscris la: 5-July 09
Din: Piatra Neamt
Membru nr.: 98,034



QUOTE(anomar @ Jul 6 2009, 01:20 AM) *
Buna Karlla si felicitari pt sarcina. M-am alaturat tie fara sa vad ca de fapt tu esti cea care a deschis acest topic...m-am apucat si eu de scris, dar cineva s-a prins cum sta treaba si ne-a facut "cunostinta" trandafir.gif floare2.gif
Astazi am aflat si eu ca sunt insarcinata ,dar in ceea ce priveste primul control ,am hotarat sa mai astept putin , macar sa se vada ceva la ecografie. Momentan ma simt bine, am unele "tensiuni" la nivelul sanilor..dar imi impun sa ma simt fresh pt ca in curand mergem in concediu si vreau sa-mi tihneasca. Dupa data de 20 imi fac o programare la ecograf...pana atunci iau acid folic si vitamina E. Draga mea gravida.gif sa auzim numai de bine! hug.gif

Buna fetelor!Ma bucur mult sa vad ca mai sunt mamici care mi s-au alaturat in lunga calatorie pe care o avem de parcurs pana la intalnirea cu bebelusului nostru.Felicitari tuturor si multa sanatate!Mie nu mi-au trecut nici acum emotiile,poate pentru ca l-am asteptat de multe luni si acum parca nu imi vine sa cred ca in sfarsit s-a intamplat minunea.Ce ma deranjeaza cel mai tare este faptul ca ametesc destul de des....si am o senzatie de slabiciune,mai simt uneori dureri prin burta,dar sper sa treaca toate repede.Sunt ingrijorata pentru ce urmeaza mai ales ca am unele probleme de sanatate.Voi afla mai multe dupa primul control si poate voi reusi sa ma mai linistesc.Va pup dulce!!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hellen
postare Jul 6 2009, 03:24 PM
Postare #13


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,364
Inscris la: 21-March 08
Membru nr.: 18,363



Salut mamici de martie 2010!!!!!
Acum un an am intrat si eu pe "mamici de martie 2009" cu multa emotie, bucurie si ingrijorare.....si acum visul s-a implinit.
Vreau sa va incurajez,...nu este un drum asa de lung,..dar este unic....
Odihniti-va, papati acid folic si vitamine,..mancati de calitate,....si ramaneti pozitive.
Rugati-l pe DD sa va vegheze pe voi si BB-ii scumpi din burtik,...e cel mai important!!!!
Va pup !!!!.....si nu uitati sa cititi cat mai mult,....chiar aici pe forum sunt carti de descarcat...si daca nu ma insel si sarcina pe saptamani cu imagini.
hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Karlla
postare Jul 6 2009, 04:40 PM
Postare #14


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 24
Inscris la: 5-July 09
Din: Piatra Neamt
Membru nr.: 98,034




Buna fetelor!Ma bucur mult sa vad ca mai sunt mamici care mi s-au alaturat in lunga calatorie pe care o avem de parcurs pana la intalnirea cu bebelusului nostru.Felicitari tuturor si multa sanatate!Mie nu mi-au trecut nici acum emotiile,poate pentru ca l-am asteptat de multe luni si acum parca nu imi vine sa cred ca in sfarsit s-a intamplat minunea.Ce ma deranjeaza cel mai tare este faptul ca ametesc destul de des....si am o senzatie de slabiciune,mai simt uneori dureri prin burta,dar sper sa treaca toate repede.Sunt ingrijorata pentru ce urmeaza mai ales ca am unele probleme de sanatate.Voi afla mai multe dupa primul control si poate voi reusi sa ma mai linistesc.Va pup dulce!! ...pana ma obisnuiesc sa postez aici fac o gramada de greseli.....scz
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Narci
postare Jul 6 2009, 05:02 PM
Postare #15


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,594
Inscris la: 15-October 08
Din: Windsor, Berkshire, UK
Membru nr.: 42,774



QUOTE(Karlla @ Jul 6 2009, 03:40 PM) *
Buna fetelor!Ma bucur mult sa vad ca mai sunt mamici care mi s-au alaturat in lunga calatorie pe care o avem de parcurs pana la intalnirea cu bebelusului nostru.Felicitari tuturor si multa sanatate!Mie nu mi-au trecut nici acum emotiile,poate pentru ca l-am asteptat de multe luni si acum parca nu imi vine sa cred ca in sfarsit s-a intamplat minunea.Ce ma deranjeaza cel mai tare este faptul ca ametesc destul de des....si am o senzatie de slabiciune,mai simt uneori dureri prin burta,dar sper sa treaca toate repede.Sunt ingrijorata pentru ce urmeaza mai ales ca am unele probleme de sanatate.Voi afla mai multe dupa primul control si poate voi reusi sa ma mai linistesc.Va pup dulce!! ...pana ma obisnuiesc sa postez aici fac o gramada de greseli.....scz

karlla ai postat acelasi mesaj de 3 ori laugh.gif ....anyways, vroiam sa-ti urez sarcina usoara si sa intri cat mai des pe forum sa ne povestesti


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Karlla
postare Jul 6 2009, 08:01 PM
Postare #16


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 24
Inscris la: 5-July 09
Din: Piatra Neamt
Membru nr.: 98,034



QUOTE(Narci @ Jul 6 2009, 06:02 PM) *
karlla ai postat acelasi mesaj de 3 ori laugh.gif ....anyways, vroiam sa-ti urez sarcina usoara si sa intri cat mai des pe forum sa ne povestesti

Scuze inca o data pentru greselile mele!! wacko.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daria24
postare Jul 6 2009, 09:36 PM
Postare #17


matei-comoara mea
*******

Grup: Members Plus
Postari: 2,702
Inscris la: 13-January 08
Din: falticeni
Membru nr.: 12,559



felitari fetelor si multa rabdare in lungul drum pina l nastere
va pupam


--------------------
<a
</a>
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anomar
postare Jul 6 2009, 11:55 PM
Postare #18


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,202
Inscris la: 25-January 09
Din: iasi
Membru nr.: 67,166



QUOTE(Narci @ Jul 6 2009, 11:17 AM) *
ramonica bine ai revenit printre burtici....mamicile de august 2009 nu te-au uitat si eu iti doresc din suflet o sarcina usoara si fara probleme si un bebe sanatos si frumos! Ma bucur mult ca ai revenit floare2.gif

ma bucur tare mult ca nu m-ati uitat, mamici de august 2009. eu nu am incetat sa va citesc , dar recunosc ca nu mereu reusesc sa recuperez ceea ce scrieti voi....ca nu va incurcati laugh.gif . multa sanatate voua si bebelusilor de august..si nu numai! floare2.gif floare2.gif floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anomar
postare Jul 7 2009, 12:00 AM
Postare #19


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,202
Inscris la: 25-January 09
Din: iasi
Membru nr.: 67,166



Karlla, Shoty...nici una prin zona? eu azi am muncit toata ziua si eram tare nerabdatoare sa ajung acasa sa vad ce mai povestiti. pupici si poate ne auzim maine floare2.gif floare2.gif floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fata
postare Jul 7 2009, 12:18 AM
Postare #20


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,277
Inscris la: 30-December 08
Din: l'ombelico del mondo
Membru nr.: 61,233



ramona, te-am vazut si eu. felicitari si sa fie cu noroc, tie si tuturor mamicilor ce ti se vor alatura


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2824 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 23rd April 2024 - 04:59 PM