Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

541 Pagini V  « < 538 539 540 541 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mamici Din Italia Sunt?
oxxyy
postare Mar 5 2012, 10:35 PM
Postare #5391


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,416
Inscris la: 25-June 09
Din: italy
Membru nr.: 96,727



Cucuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana1975
postare Mar 6 2012, 07:18 PM
Postare #5392


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,369
Inscris la: 2-April 09
Din: Pordenone
Membru nr.: 82,625



QUOTE(oxxyy @ Mar 6 2012, 12:35 AM) *
Cucuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bauuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ciao ragazze,eccomi qui di n uovo
ce faceti?nimic miscare din cite vad
va pup
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oxxyy
postare Mar 16 2012, 04:59 PM
Postare #5393


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,416
Inscris la: 25-June 09
Din: italy
Membru nr.: 96,727



QUOTE(Dana1975 @ Mar 6 2012, 08:18 PM) *
bauuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ciao ragazze,eccomi qui di n uovo
ce faceti?nimic miscare din cite vad
va pup



cucuuuuuuuuuu
Dana sunt si eu pe aici dar vad ca nimei nu scrie
cum a fost acasa ce face Danut nu vine nici un fratior sau o surioara oFloare1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana1975
postare Mar 18 2012, 10:38 AM
Postare #5394


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,369
Inscris la: 2-April 09
Din: Pordenone
Membru nr.: 82,625




QUOTE(oxxyy @ Mar 16 2012, 06:59 PM) *
cucuuuuuuuuuu
Dana sunt si eu pe aici dar vad ca nimei nu scrie
cum a fost acasa ce face Danut nu vine nici un fratior sau o surioara oFloare1.gif

ciao bella
am si uitat cum a fost acasa,dar pe scurt iti zic doar ca nu a fost cine stie ce!!!!!!!!!!!!!!!!!!si nici prea curind nu ma mai duc....in rest e tt ok,dan la gradi,acum cu timpul frumos sper sa nu se mai imbolnaveasca asa de des,era mai mult pe-acasa decit la gradi,eu am inceput munca,mai am un pic si termin si cursurile de assistenza alla persona(oss),e f greu caci nu stiu unde sa ma impart mai intii,munca,scoala mea,scoala lui dan,casa etc...plec de dimineata de la 8 si mai ajung acasa la 22...dar asa cum ti am spus mai am un pic si termin cursurile si o sa am mai mult timp liber,
de fratior sau surioara e dificil sa mai aiba dan,una ca am virsta care o am,apoi nu mai am rabdare,vreau sa ma duc la munca caci sunt satula de stat acasa(trebe banii in primul rind,acum ca avem si mutuo) apoi mai e si problema mea de fertilita care s-a cam dus pe apa simbetei(cred ca asta e primul motiv din toate)
astept rindurile tale,sa-mi povestesti de dario,cum e?!
dan e fffffffffff obraznic,neascultator si mi raspunde la absolut orice i-asi zice,si are numai 3 ani si citeva luni,ma ia groaza sa ma gindesc cum va fi peste citiva ani....te pup pe tine si pe baiatul tau!(la tine e cicogna in arrivo?)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oxxyy
postare Mar 19 2012, 10:52 PM
Postare #5395


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,416
Inscris la: 25-June 09
Din: italy
Membru nr.: 96,727



QUOTE(Dana1975 @ Mar 18 2012, 11:38 AM) *
ciao bella
am si uitat cum a fost acasa,dar pe scurt iti zic doar ca nu a fost cine stie ce!!!!!!!!!!!!!!!!!!si nici prea curind nu ma mai duc....in rest e tt ok,dan la gradi,acum cu timpul frumos sper sa nu se mai imbolnaveasca asa de des,era mai mult pe-acasa decit la gradi,eu am inceput munca,mai am un pic si termin si cursurile de assistenza alla persona(oss),e f greu caci nu stiu unde sa ma impart mai intii,munca,scoala mea,scoala lui dan,casa etc...plec de dimineata de la 8 si mai ajung acasa la 22...dar asa cum ti am spus mai am un pic si termin cursurile si o sa am mai mult timp liber,
de fratior sau surioara e dificil sa mai aiba dan,una ca am virsta care o am,apoi nu mai am rabdare,vreau sa ma duc la munca caci sunt satula de stat acasa(trebe banii in primul rind,acum ca avem si mutuo) apoi mai e si problema mea de fertilita care s-a cam dus pe apa simbetei(cred ca asta e primul motiv din toate)
astept rindurile tale,sa-mi povestesti de dario,cum e?!
dan e fffffffffff obraznic,neascultator si mi raspunde la absolut orice i-asi zice,si are numai 3 ani si citeva luni,ma ia groaza sa ma gindesc cum va fi peste citiva ani....te pup pe tine si pe baiatul tau!(la tine e cicogna in arrivo?)



Dana ma bucur mult pentru tine mai ales ca ai reusit sa faci aceste cursuri oss eu caut de ceva timp dar aici in campanie se pare ca nu se fac si am gasit doar private si costa o gramada de bani si am inteles ca nu sunt recunoscute am intrebat la comune dar nu mi-au dat cine stie ce detalii am inteles ca e ceva de 600 de ore cursurile poate ma lamuresti tu la tine cum este si sunt curioasa unde muncesti ? pai si cu Dan ce faci atat timp cat tu esti plecata
Despre noi ce sa spun eu numai lucrez in fabrica ca a dat faliment ma aranjez pe ici pe colo merg la un bar 3zile pe saptamana in rest treburi pe acasa Dari merge la nido si vorbeste tare multe sa facut cam obraznic in rest e dulce ma pupa toata ziua si ma ea in brate ,,,pe noi ne bate gandul sa ne intoarcem in ro cat de curand asa ca nu stim nici noi ced vrem dar cum treburile nu merg prea roz aici paote avem mai multe sanse in ro notworthy.gif
pup piticu mare si frumos trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana1975
postare Apr 7 2012, 10:36 AM
Postare #5396


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,369
Inscris la: 2-April 09
Din: Pordenone
Membru nr.: 82,625



QUOTE(oxxyy @ Mar 20 2012, 12:52 AM) *
Dana ma bucur mult pentru tine mai ales ca ai reusit sa faci aceste cursuri oss eu caut de ceva timp dar aici in campanie se pare ca nu se fac si am gasit doar private si costa o gramada de bani si am inteles ca nu sunt recunoscute am intrebat la comune dar nu mi-au dat cine stie ce detalii am inteles ca e ceva de 600 de ore cursurile poate ma lamuresti tu la tine cum este si sunt curioasa unde muncesti ? pai si cu Dan ce faci atat timp cat tu esti plecata
Despre noi ce sa spun eu numai lucrez in fabrica ca a dat faliment ma aranjez pe ici pe colo merg la un bar 3zile pe saptamana in rest treburi pe acasa Dari merge la nido si vorbeste tare multe sa facut cam obraznic in rest e dulce ma pupa toata ziua si ma ea in brate ,,,pe noi ne bate gandul sa ne intoarcem in ro cat de curand asa ca nu stim nici noi ced vrem dar cum treburile nu merg prea roz aici paote avem mai multe sanse in ro notworthy.gif
pup piticu mare si frumos trandafir.gif

ciao oxxy
cursurile oss sunt de 1000 de ore,iar de nu sunt recunoscute nu are rost sa le faci ca pierzi banii,muncesc intr-o casa de riposo tramite o cooperativa,contractul mi-l face la 2 luni sau mai putin chiar,in functie de operatorii care sunt in medical sau feerie,dar visul meu esa ajung sa muncesc in spital numai ca e ffffffffffffff greu sa intri,ca si la noi intra mai intii cei raccomandati iar de mai ramin locuri se da concurs...in sfirsit e greu dar e un sector unde ai de munca mereu(odata intrata in domeniu)
dan e la gradi cit sunt eu la munca,face programul de dopo scuola,il ia papi la 18,30,iarcind eu sunt de dimineata il las la vecina
ok,va pup mai vb,scuza-ma dar am putin timp sa intru pe net
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana1975
postare May 18 2012, 02:13 PM
Postare #5397


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,369
Inscris la: 2-April 09
Din: Pordenone
Membru nr.: 82,625



buna
pe unde sunteti fetelor?ati abandonat forumul? crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
va pup
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana1975
postare Jun 7 2012, 02:02 PM
Postare #5398


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,369
Inscris la: 2-April 09
Din: Pordenone
Membru nr.: 82,625



ciao
oxxy am tras cu ochiul la mamici de febbr.si ti am citit postarea
felicitari si numai bine,va pup
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oxxyy
postare Jun 12 2012, 09:14 PM
Postare #5399


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,416
Inscris la: 25-June 09
Din: italy
Membru nr.: 96,727



CITAT(Dana1975 @ Jun 7 2012, 02:02 PM) *
ciao
oxxy am tras cu ochiul la mamici de febbr.si ti am citit postarea
felicitari si numai bine,va pup



multumim Dana pupici si voua ,hai ce mai astepti ca eu am dat startu notworthy.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
loredana21
postare Jun 29 2012, 12:58 AM
Postare #5400


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,339
Inscris la: 21-October 09
Din: buzau (momentan ITALIA-RM)
Membru nr.: 116,489



ciao fetele !!!! felicitari ooxxyy pt bebe ... de cand cu fb ne-am mutat pe acolo o parte din mamici ... va pupacim


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

541 Pagini V  « < 538 539 540 541 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 02:03 PM