Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

13 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Momente Din Viata Noastra, In Imagini, Amintiri si comentarii personale
Alondra
postare Feb 18 2009, 09:06 PM
Postare #21


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(hanuk26 @ Feb 18 2009, 09:01 PM) *
multumim perluta draga...de toate urarile...sa ne ajute DD la toate sa avem jucaus.gif
multumim pysy..asa voi face legat de poze sa vedem cum rezolv cu astea...
wink.gif) ramonik...nu aveam nici o intentie sa le pun mici..ca asa mai bine nu le puneam...am inteles acum cu dimensiunea...oare poate Andrei sa-mi puna optiunea de " EDIT" incat sa pot pune pozele iar dar la dimensiunea normala?

Nu, din pacate Optiunea de Edit ramane activa doar cam 15 minute din momentul in care postezi..el poate doar sa ti le stearga...daca ii scrii la Aria Tehnica..dar eu zic ca nu are rost, ca pe urma incepe topicul cu un gol ..biggrin.gif Mai bine le reiei si le pui iar, in alta postare..sau cum consideri tu! smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Feb 18 2009, 10:23 PM
Postare #22


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



QUOTE(alondramona @ Feb 18 2009, 09:06 PM) *
Nu, din pacate Optiunea de Edit ramane activa doar cam 15 minute din momentul in care postezi..el poate doar sa ti le stearga...daca ii scrii la Aria Tehnica..dar eu zic ca nu are rost, ca pe urma incepe topicul cu un gol ..biggrin.gif Mai bine le reiei si le pui iar, in alta postare..sau cum consideri tu! smile.gif


AM REZOLVAT ramonik...mai bine zis...Andrei o sa ma ajute si voi deschide un nou topic iar el va muta postarile voastre acolo....iupyyy....acum e cam tarziu sa ma apuk de upload-uri ca poate iar fac prostii cum am facut azi-noapte...dar maine seara ma pun pe treaba ....


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Feb 19 2009, 11:02 PM
Postare #23


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



nanner.gif super.gif super.gif super.gif am reusit sa rezolv fara alte complicatii...le-am sters toate din photobucket si le-am reincarcat la dimensiunea normala, si automat au aparut asa mari pe blog....NOROC CHIOR...ca sa vezi....


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Feb 19 2009, 11:57 PM
Postare #24


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224




Un mic raid prin albumul : concediu in Felix

in drum spre Oradea..Gorunul



undeva pe langa o cascada la tara

savurand "vata de zahar pe bat" urcand spre Pestera Ursilor

o mik conferinta telefonik cu familia lasata acasa smile.gif

sus pe terasa, asteptand formarea grupului

ceva specific zonei liwlol.gif

ursul prins in gaura incercand sa scape..poveste ff interesanta spusa de ghid

acesta nici nu s-a mai obosit liwlol.gif

in parcul nuferilor....Superbi de altfel...

si ceva pestisori rosiatici..minunati

furand frumusetea locului...macar in poza

no comment liwlol.gif


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Feb 20 2009, 05:52 AM
Postare #25


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Super haioasa in ultima poza! smile.gif
Va place sa mergeti la munte Hanuk? rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Feb 20 2009, 09:19 AM
Postare #26


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



liwlol.gif Cat despre plimbari..da...suntem pentru....genul care vara cel putin weekend-urile le petrecem la verde..la gratare cu gasca...mie imi place mai mult pamantul sub picioare, sotului apa....dar impacam si varza si capra... tongue.gif


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Feb 20 2009, 02:21 PM
Postare #27


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



Cateva poze si cu cativa dintre nepoteii mei dragi:

2 fratiori frumosi

un alt nepotel scumpik

o frumusik


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Feb 20 2009, 02:25 PM
Postare #28


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



Frumoase poze Hanuk....frumosi nepoteii tai.....
Si noi am fsot la pesterea ursului anul trecut......adevarul e ca daca nu ai o bluza la tine...te cam congelezi.....e frumos ...mie mi-a pplacut....
Sunteti frumosi...si fericiti....si cat de curand veti fi si impliniti jucaus.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Feb 20 2009, 02:31 PM
Postare #29


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



pai am fost si eu anuntata ca e ff rece acolo si mi-am legat o bluza pe la mijloc,

off topic" ce-mi place sa privesc un ticker ca al tau..ma cuprinde melancolia...verisoara mea a zis ca de aseara misca foarte tare bebele ei...are 20 saptamani...offff....


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Feb 20 2009, 02:34 PM
Postare #30


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(hanuk26 @ Feb 20 2009, 04:31 PM) *
pai am fost si eu anuntata ca e ff rece acolo si mi-am legat o bluza pe la mijloc,

off topic" ce-mi place sa privesc un ticker ca al tau..ma cuprinde melancolia...verisoara mea a zis ca de aseara misca foarte tare bebele ei...are 20 saptamani...offff....

Lasa iubita mea...ca in curand....o sa ai si tu un tiker de asta...nu dispera si roagate la DD sa iti trimita si tie bebe.... trandafir.gif si ai sa vezi ca va veni..... trandafir.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

13 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 11:39 PM