Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

85 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sa Ne Reamintim De O Zi Deosebita, Poate Cea Mai Deosebita, poze cu noi...mirese
loredanaghera
postare Aug 15 2007, 01:14 PM
Postare #1


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 456
Inscris la: 2-May 07
Membru nr.: 3,516



ma gandeam ca ar fi interesant sa ne vedem cum am fost in una din cele mai speciale zile din viata noastra....sper sa va placa ideea ....
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mary78
postare Aug 15 2007, 04:01 PM
Postare #2


Top Silver Member
*******

Grup: Members
Postari: 2,308
Inscris la: 9-February 07
Din: Huedin-Cluj
Membru nr.: 1,984



Superb.Frumoasa mireasa,frumos buchet, insa acopera ce era interesant de vazut biggrin.gif ....iar peisajul m-a dat gata,absolut minunat. tzuc.gif tzuc.gif


A...era sa uit...LA MULTI ANI SI NUMAI IMPLINIRI SI BUCURII azi de ziua numelui bere.gif bere.gif

Aceasta postare a fost editata de Mary78: Aug 15 2007, 04:04 PM


--------------------
Fii intotdeauna ceea ce esti,iar daca acest lucru nu este de ajuns pentru cineva,inseamna ca acel cineva nu este de ajuns pentru tine.



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adina
postare Aug 16 2007, 10:21 AM
Postare #3


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,644
Inscris la: 26-July 07
Din: Constanta
Membru nr.: 5,472



Foarte foarte frumos! E superba poza. ohmy.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
loredanaghera
postare Aug 17 2007, 04:58 PM
Postare #4


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 456
Inscris la: 2-May 07
Membru nr.: 3,516




multumesc de urare , multumesc de complimente, toate miresele sunt frumoase, tocmai de aceea am deschis acest topic, sa ne bucuram privirile cu ceva frumos, iar pentru cele ce nu au fost inca mirese, poate le dam cate o idee, o rochie, un buchiet....astept sa vad si alte mirese , mamici acum dragalase....
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AdeDia
postare Aug 19 2007, 09:35 PM
Postare #5


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,367
Inscris la: 11-March 07
Membru nr.: 2,589



O mireasa superbaaaaa!!!!!si un peisaj deosebit.Ma bucur ca ai avut aceasta idee si ma bucur ca eu am vazut acest topic astazi,cand se implinesc 12 ANI de la nunta mea guitar.gif bananab.gif bouncy.gif guitar.gif In acea vreme nu erau aparate digitale la indemana oricui.V-a trebui sa-ncerc sa-mi pozez pozele si sa vad cum ies ca sa va pun si voua.
Inca odata felicitari ptr idee eusa_clap.gif eusa_clap.gif si asteptam sa vedem cat mai multe mirese!!!


--------------------

Fericirea adevarata n-o ai,n-o poti avea,decat daca esti in stare s-o dai.
Putem sluji fara iubire,dar nu putem iubi fara slujire.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adina
postare Aug 19 2007, 09:46 PM
Postare #6


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,644
Inscris la: 26-July 07
Din: Constanta
Membru nr.: 5,472



QUOTE(AdeDia @ Aug 19 2007, 10:35 PM) *
O mireasa superbaaaaa!!!!!si un peisaj deosebit.Ma bucur ca ai avut aceasta idee si ma bucur ca eu am vazut acest topic astazi,cand se implinesc 12 ANI de la nunta mea guitar.gif bananab.gif bouncy.gif guitar.gif In acea vreme nu erau aparate digitale la indemana oricui.V-a trebui sa-ncerc sa-mi pozez pozele si sa vad cum ies ca sa va pun si voua.
Inca odata felicitari ptr idee eusa_clap.gif eusa_clap.gif si asteptam sa vedem cat mai multe mirese!!!



12 ani!! Felicitari! hi.gif Multi multi multi inainte!! bere.gif Ai scapat ieftin azi dar la nunta de argint trebuie neaparat sa ne faci cinste! tongue.gif Felicitari inca o data!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AdeDia
postare Aug 19 2007, 10:06 PM
Postare #7


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,367
Inscris la: 11-March 07
Membru nr.: 2,589



QUOTE(Adina @ Aug 19 2007, 10:46 PM) *
12 ani!! Felicitari! Multi multi multi inainte!! bere.gif Ai scapat ieftin azi dar la nunta de argint trebuie neaparat sa ne faci cinste! tongue.gif Felicitari inca o data!

Multumesc mult Adina hug.gif tzuc.gif esti o draguta si ff promta.Chiar daca ziua este aproape gata pot sa fac cinste si acuma biggrin.gif Ce sa fac daca nu a mers nici forumul si pe deasupra nici calculatorul meu doh.gif Deci uite bere.gif bere.gif bere.gif deocamdata si daca vom mai fi p-aci,la nunta de argint va invit pe toate tzuc.gif


--------------------

Fericirea adevarata n-o ai,n-o poti avea,decat daca esti in stare s-o dai.
Putem sluji fara iubire,dar nu putem iubi fara slujire.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adina
postare Aug 19 2007, 10:24 PM
Postare #8


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,644
Inscris la: 26-July 07
Din: Constanta
Membru nr.: 5,472



QUOTE(AdeDia @ Aug 19 2007, 11:06 PM) *
Multumesc mult Adina hug.gif esti o draguta si ff promta.Chiar daca ziua este aproape gata pot sa fac cinste si acuma biggrin.gif Ce sa fac daca nu a mers nici forumul si pe deasupra nici calculatorul meu doh.gif Deci uite bere.gif bere.gif deocamdata si daca vom mai fi p-aci,la nunta de argint va invit pe toate tzuc.gif



Mai bine mai tarziu decat niciodata. hug.gif Dar la nunta de argint o iei de dimineata cu sarbatoritul, fara discutii! guitar.gif Cat despre promptitudine....la asa o sarbatoare, cum as fi putut sa intarzii? biggrin.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Aug 20 2007, 12:42 AM
Postare #9


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif frumoasa mireasa, felicitari Loredana... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

La multi ani! Ade fericire si tot ce va doriti sa se indeplineasca tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif bere.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
loredanaghera
postare Aug 20 2007, 01:54 PM
Postare #10


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 456
Inscris la: 2-May 07
Membru nr.: 3,516



multa feriicire si la cat mai multi ani fericiti impreuna draga Adedia....multumesc de complimente....si asteptam poze....multumesc Danna68, astept sa te vad si pe tine mireasa....va pup....caci sunt moarta de somn, am dormit azi doar 3 ore, am fost sambata la nunta iar duminica am fost nasi la un baietel frumos....am poze, am sa va pun dupa ce imi revin si am sa va povestesc cum a fost....sper sa reusesc deseara caci maine merg la mama mea la tara si stam pana duminica caci sotul e plecat si nu am vrut sa stam singurei.....
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

85 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 27th April 2024 - 03:57 PM