Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

8 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Excursie In Zion Si Bryce Canyon-utah, pozne
dyanp
postare Apr 14 2010, 09:00 PM
Postare #21


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818



QUOTE(Sara1 @ Apr 14 2010, 10:09 AM) *
Scumpa mea, intii, pupici! Apoi, aventura lor de care sunt mereu gata, este daca scapa cu viata! Nu-ti exagerez de cite ori erau pe muchia potecii, a stincii, a pontonului, gata sa cada in lac-ce sa-ti spun, am avut momente in care eram cu nervii in furculita amindoi adultii! Dar, per total, a fost de vis! Marturisesc ca mi-as dori sa pot lasa picii undeva pentru 3-4 zile si sa-mi iau si eu niste timp liber doar eu cu sotul! blush.gif



ha ha ce gluma buna, ai rezista nervos fara ei? ca si eu imi cam doresc....dar parca ma vad vfacnd cale intoarsa cu unghiile roase pana la carne din prima zi blush.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 09:07 PM
Postare #22


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(dyanp @ Apr 14 2010, 12:00 PM) *
ha ha ce gluma buna, ai rezista nervos fara ei? ca si eu imi cam doresc....dar parca ma vad vfacnd cale intoarsa cu unghiile roase pana la carne din prima zi blush.gif

Nuuu, eu nu m-as intoarce cu unghiile roase! Sau cel putin asa zic acum!Daca ar exista persoana aceea in care sa am incredere deplina!!! Mi-e dor de timp pentru mine si tati! Nu mult, 2-3 zile!!! Pe cuvint! Cadem seara rapusi, dupa lectii, cina, spalat, citit! Casa ramine vraiste, caci noi adormim odata cu ei! Partea buna e ca ne facem orele de somn! Dar sunt atit de zvapaiati, mama!!!Stii si tu, ca si tu ai o pereche! Asteptam sa creasca, in speranta ca nu vom imbatrini ingrozitor pina atunci! yes.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristinu_tza
postare Apr 14 2010, 10:01 PM
Postare #23


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,694
Inscris la: 17-January 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 12,800



Eiii, da! Stiam eu ca Las Vegasul e doar o bucatica din vacanta, uite ca am descoperit si restul super.gif Iti taie respiratia locurile pe care le-ati vizitat, cred ca ati avut parte de adrenalina la maxim, mai ales ca v-au oferit-o si baietii din plin wink.gif Si frumosii tai in ATV (sau dupa caz langa) ma fac sa ma topesc toata, sunt atat de dulci si in acelasi timp au o expresie de "ce tare sunt" care imi place la nebunie... laugh.gif
Superbe pozele, astept continuarea anima1.gif tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 11:15 PM
Postare #24


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371




QUOTE(cristinu_tza @ Apr 14 2010, 01:01 PM) *
Eiii, da! Stiam eu ca Las Vegasul e doar o bucatica din vacanta, uite ca am descoperit si restul super.gif Iti taie respiratia locurile pe care le-ati vizitat, cred ca ati avut parte de adrenalina la maxim, mai ales ca v-au oferit-o si baietii din plin wink.gif Si frumosii tai in ATV (sau dupa caz langa) ma fac sa ma topesc toata, sunt atat de dulci si in acelasi timp au o expresie de "ce tare sunt" care imi place la nebunie... laugh.gif
Superbe pozele, astept continuarea anima1.gif tzuc.gif

Ce scumpa esti!!!Da, adrenalina a fost la maxim, din multiple motive! Intr-adevar, a fost minunata privelistea! Nu mi-as fii inchipuit niciodata ca niste pietre-imense si rosii, ce-i drept-te pot emotiona atit de tare! Cit despre complimentele pentru picii mei... love1.gif wub.gif m-ai facut fericita! Pupici multi si tie si minunii tale mici! tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Apr 14 2010, 11:19 PM
Postare #25


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



QUOTE(Sara1 @ Apr 14 2010, 08:24 PM) *
Nuuu, nu l-am vazut! Nu pe el, pe altii! Am fost la o premiera a unui film, The Royal Tenenbaums-si am fost si la petrecerea de dupa. Asa ca i-am vazut pe toti actorii din filmul ala. Plus, la premiera am vazut pe David Duchovski-din X-Files, pe gagica din Dr. Quinn Medicine Woman, si cam atit
Sa stii ca LA-ul nu e glamourous peste tot, ci doar prin anumite parti. O sa incerc sa fac poze la locurile pe unde mergem zilnic, sa vezi despre ce e vorba. tzuc.gif

Nici pe Tom Cruise? biggrin.gif Hai ca mai glumesc si io,ca de asta nu imi place.. liwlol.gif Esti o norocoasa sa te afli in orasul vedetelor smile.gif O sa vin cu interes sa mai vad pozici! notworthy.gif trandafir.gif Pupici unei familii americanoase perfecte! partners.gif partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Apr 14 2010, 11:22 PM
Postare #26


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(Sara1 @ Apr 14 2010, 10:07 PM) *
Nuuu, eu nu m-as intoarce cu unghiile roase! Sau cel putin asa zic acum!Daca ar exista persoana aceea in care sa am incredere deplina!!! Mi-e dor de timp pentru mine si tati! Nu mult, 2-3 zile!!! Pe cuvint! Cadem seara rapusi, dupa lectii, cina, spalat, citit! Casa ramine vraiste, caci noi adormim odata cu ei! Partea buna e ca ne facem orele de somn! Dar sunt atit de zvapaiati, mama!!!Stii si tu, ca si tu ai o pereche! Asteptam sa creasca, in speranta ca nu vom imbatrini ingrozitor pina atunci! yes.gif

Sigur nu veti imbatrani , sa nu va mai puteti bucura de viata, veti fi doi mandrii parinti de copii mari love1.gif si plini de dragoste unul fata de altul....ai o familie absolut superba Sara....iar copiii tai sunt mai mult decat minunati hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif

Aceasta postare a fost editata de ruxy: Apr 14 2010, 11:23 PM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 11:34 PM
Postare #27


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(ruxy @ Apr 14 2010, 11:33 AM) *
Cred ca ti-a stat sufletul la gura...eu nu stiu daca rezistam anima1.gif dar cum sa rateze asemenea aventura iubiitii tai minunati?...Au crescut atat de frumos sunt superbi love1.gif love1.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif si daaaa meriti si tu o vacanta romantica in doi smile.gif wub.gif

Iubita mea, cum ma intelegi tu pe mine!!! Pai iti dai seama ca eram isterica cind se intimplau chestiile cu marginile! Noroc ca trec repede de la o stare la alta, adica uit repede! Multumesc mult pentru cuvintele frumoase!!! Pupici iubitilor tai, carora nu le vedem fetisoarele suficient de des! love1.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 11:35 PM
Postare #28


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(ruxy @ Apr 14 2010, 02:22 PM) *
Sigur nu veti imbatrani , sa nu va mai puteti bucura de viata, veti fi doi mandrii parinti de copii mari love1.gif si plini de dragoste unul fata de altul....ai o familie absolut superba Sara....iar copiii tai sunt mai mult decat minunati hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif

wub.gif wub.gif tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Apr 14 2010, 11:37 PM
Postare #29


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(Sara1 @ Apr 15 2010, 12:34 AM) *
Iubita mea, cum ma intelegi tu pe mine!!! Pai iti dai seama ca eram isterica cind se intimplau chestiile cu marginile! Noroc ca trec repede de la o stare la alta, adica uit repede! Multumesc mult pentru cuvintele frumoase!!! Pupici iubitilor tai, carora nu le vedem fetisoarele suficient de des! love1.gif

Eu am fost, sunt si voi fi o "mama exagerata" cum imi spun ei...stiu ca nu e chiar bine din punctul lor de vedere mai ales...dar nu ma pot schimba...sigur te inteleg perfect yes.gif oricum ai fost o curajoasa si te admir love1.gif cat despre poze...cresc de la o zi la alta Sara.... hug.gif tzuc.gif hug.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 11:38 PM
Postare #30


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(Mih@ela @ Apr 14 2010, 02:19 PM) *
Nici pe Tom Cruise? biggrin.gif Hai ca mai glumesc si io,ca de asta nu imi place.. liwlol.gif Esti o norocoasa sa te afli in orasul vedetelor smile.gif O sa vin cu interes sa mai vad pozici! notworthy.gif trandafir.gif Pupici unei familii americanoase perfecte! partners.gif partners.gif

Nici!!! Ce sa fac, n-am fost in locul potrivit la momentul potrivit! Si desi ne aflam in orasul vedetelor, totusi distanta dintre noi este ca de la cer la pamint-iti inchipui! Poate doar asa, sa ma consoleze ideea ca poate au calcat si ei pe nisipul din Santa Monica vreodata, acelasi pe care cal si eu! Cruise are o casa imensa in Santa Monica, pe care am vazut-o doar in reviste! biggrin.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

8 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 12:47 PM