Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

10 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Eu In Schimb As Vrea Sa Ma Ingras...cum As Putea?
anku
postare Jul 26 2009, 11:59 AM
Postare #41


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



sa ma ierti ca iti zic ....dar sa stii ca m-am tot gandit...la tine si m-am gandit dc pui p tine acum si peste ceva timp vei vrea sa dai jos......poate sunt probl hormonale....nimeni nu este perfect si nu poate fi.....
sa nu se schimbew metabolismul,sa se mareasca somacul si sa te ingrasi peste masura ceea ce este fff greu si cu adev urat......... sad.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 26 2009, 12:00 PM
Postare #42


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(anku @ Jul 26 2009, 01:19 AM) *
vrei sa te inrasi?????????????????????????????????????????????????????????
am trait ca sa aud si asta...
hai ca-ti dau eu niste kg...de alea de corcitura de moldoveanca cu prahovean nascuta in ardeal si plecata liwlol.gif de nu se mai duc neam jos........ liwlol.gif

liwlol.gif de ar fii asa de simplu sa-mi dai cateva kg as veni cu draga inima dar cu o singura conditie...stii tu...toate vor silioane,eu nu,,vreau sa-mi rotunjez si sanii daca se poate.De esti de acord promit ca vin. Stii k costa muuuuult sa pui silicoane....DECI? pray.gif tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 26 2009, 12:04 PM
Postare #43


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(anku @ Jul 26 2009, 01:59 PM) *
sa ma ierti ca iti zic ....dar sa stii ca m-am tot gandit...la tine si m-am gandit dc pui p tine acum si peste ceva timp vei vrea sa dai jos......poate sunt probl hormonale....nimeni nu este perfect si nu poate fi.....
sa nu se schimbew metabolismul,sa se mareasca somacul si sa te ingrasi peste masura ceea ce este fff greu si cu adev urat......... sad.gif

IMAGINEAZATI CA sant imprejurata de fete (prietenele mele) cu carnitza pe ele,le ador cand vad k pun ofustitza mini,o pereche de pantaloni mai de DNE ajuta....eu crybaby.gif nu pot acum sa ma imbrac cu ce imi place. dar voi reveni din nou in forma si voi intra in actiune cu tot sifonierul. PROMIT.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 26 2009, 12:11 PM
Postare #44


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939




QUOTE(ruxy @ Jul 26 2009, 01:50 PM) *
Pay nu ma refeream la msicare gen mers pe jos, cu la miscare( gimnastica) pe grupe de muschi, pentru zonele pe care vrei sa le tonifici, picioare, brate, abdomen, sani....nu e totuna... rolleyes.gif

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa,pai nu cred k voi avea timp. dar voi incerca macar innainte sa merg la nani,nu strica. hug.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jul 26 2009, 01:35 PM
Postare #45


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(n.dolls @ Jul 26 2009, 01:11 PM) *
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa,pai nu cred k voi avea timp. dar voi incerca macar innainte sa merg la nani,nu strica. hug.gif

Nu strica ai sa vezi...macar 20 de min pe zi...abdomene....ceva exercitii cu gantere pentru brate si cateva pentru picioare...sa vezi ce frumos se contureaza muschiuletii hug.gif yes.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 26 2009, 02:20 PM
Postare #46


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(ruxy @ Jul 26 2009, 03:35 PM) *
Nu strica ai sa vezi...macar 20 de min pe zi...abdomene....ceva exercitii cu gantere pentru brate si cateva pentru picioare...sa vezi ce frumos se contureaza muschiuletii hug.gif yes.gif

e o idee f buna...DAR STII am abonament la palestra (sala) si nu am mai fost de mult,mu imi permite timpul,dar stii cum fac? Voi face acasa chiar si in timpul cand astept sa se prepare pranzul sau cina. rolleyes.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia94
postare Jul 26 2009, 08:52 PM
Postare #47


Mihaitza :X
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,360
Inscris la: 19-February 09
Din: Piatra-Neamt
Membru nr.: 73,013



buna , daca nu reusesti sa te ingrasi , invata sa te iubesti asa cum esti , biggrin.gif eu zic ca ai o greutate ideala la inaltimea pe care o ai , niciodata nu o sa fie femeia multumita de cum arata wink.gif , si eu sunt o mana de fata , sunt in crestere dar seman mamei asa slaba , ma cam da vantul jos ,,,da ce sa fac liwlol.gif am 1.60 si 40-41 kg , da asta e , ma consolez cand le vad pe prietenele mele ca se plang de cata sunca le atarna acum la 14-15 ani , si poate iti schimbi stilul de a te imbraca, eu spun ca (virgula) conteaza mult , am 2 perechi de blugi , si daca mi-as face poze de la brau in jos cu fiecare si le-as arata , nu ai spune ca sunt in amandoua eu biggrin.gif

sper sa nu adormi unsure.gif daca totusi vrei sa te ingrasi , nu sunt de acord sa mananci seara nono.gif si daca pui ,, pui carnita exact acolo unde nu iti doreai , deci cel mai bine e sa consulti un nutritionist , si sa faci si sport biggrin.gif

succes la pus kg , daca reusesti cumva , nu ma mut de aici ,sa ma anunti oFloare1.gif nici mie nu mi-ar strica vreo 3-4 kg liwlol.gif

pupici tzuc.gif trandafir.gif


--------------------


Calatoria de o mie de mile incepe cu primul pas. (Lao Tse)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 26 2009, 10:47 PM
Postare #48


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(dyana @ Jul 25 2009, 07:41 PM) *
woow cata cafea bei unsure.gif

pai sa vad...cafeaua aici nu e ca in romania,e tare chiar foarte tare si beau cam 4 pe zi. cafea.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n.dolls
postare Jul 26 2009, 10:54 PM
Postare #49


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 132
Inscris la: 28-January 09
Din: ITALIA
Membru nr.: 67,939



QUOTE(Claudia94 @ Jul 26 2009, 10:52 PM) *
buna , daca nu reusesti sa te ingrasi , invata sa te iubesti asa cum esti , biggrin.gif eu zic ca ai o greutate ideala la inaltimea pe care o ai , niciodata nu o sa fie femeia multumita de cum arata wink.gif , si eu sunt o mana de fata , sunt in crestere dar seman mamei asa slaba , ma cam da vantul jos ,,,da ce sa fac liwlol.gif am 1.60 si 40-41 kg , da asta e , ma consolez cand le vad pe prietenele mele ca se plang de cata sunca le atarna acum la 14-15 ani , si poate iti schimbi stilul de a te imbraca, eu spun ca (virgula) conteaza mult , am 2 perechi de blugi , si daca mi-as face poze de la brau in jos cu fiecare si le-as arata , nu ai spune ca sunt in amandoua eu biggrin.gif

sper sa nu adormi unsure.gif daca totusi vrei sa te ingrasi , nu sunt de acord sa mananci seara nono.gif si daca pui ,, pui carnita exact acolo unde nu iti doreai , deci cel mai bine e sa consulti un nutritionist , si sa faci si sport biggrin.gif

succes la pus kg , daca reusesti cumva , nu ma mut de aici ,sa ma anunti oFloare1.gif nici mie nu mi-ar strica vreo 3-4 kg liwlol.gif

pupici tzuc.gif trandafir.gif

super.gif pai ce zici de o afacere pentru amandoua? Te invit la mine si uite asa poate ne ingrasam amandoua. Promit ca voi fii alaturi de tine in aceasta suferinta. anima1.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mia22_ro
postare Jul 27 2009, 09:02 AM
Postare #50


MAMI DE NATALIA-REBEKA
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,662
Inscris la: 10-January 09
Din: ROMANIA
Membru nr.: 63,850



buna,nu am avut razbare sa urmaresc toate discutiile de pe acest topic si nu stiu cate kg ai...
deci,cate kg.ai?


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

10 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th April 2024 - 01:22 AM