Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3223 Pagini V  « < 1642 1643 1644 1645 1646 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Aprilie 2009
meaw_ela
postare Jan 7 2010, 12:08 AM
Postare #16431


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



QUOTE(lilBB @ Jan 6 2010, 05:51 PM) *
liwlol.gif vaaaaaaaai cat e de haiooos! mi-a stat un pic inima cand l-am vazut cu ambele picioruse peste spatar ohmy.gif


Sa vedetzi cu ce ma confrunt eu zilnic..... whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif Si sa-mi intzelegetzi lipsa.LOL....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anastasia80
postare Jan 7 2010, 12:26 AM
Postare #16432


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,870
Inscris la: 3-March 09
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 75,408



Doamne Ela, mie mi-ar fi stat inima in loc daca o vedeam pe Maria asa.Ai mult curaj, nu iti este frica sa nu cada? Eu sunt cam fricoasa, nu ma incumet sa o las, mie imi este frica si cand o vad in picioare, mi sa nu cada si sa dea cu capul in ceva. Ce mai, e un scump,ii place sa cerceteze tot.Pupam micutul cercetas tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anastasia80
postare Jan 7 2010, 12:35 AM
Postare #16433


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,870
Inscris la: 3-March 09
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 75,408



LA MULTE LUNITE INAINTE FATA MEA, SA FII SANATOASA, VOIOASA, DESTEAPTA SI SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII IN VIATA SI SA NU UITI NICIODATA CA MAMI SI TATI TE IUBESC MULT SI ORICAND VEI AVEA NEVOIE DE NOI ITI SUNTEM ALATURI!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif

LA MULTE LUNITE CU SANATATE MICUTULE GABRIEL, SA AI PARTE NUMAI DE SOARE IN VIATA SI SA LE ADUCI PARINTILOR NUMAI BUCURII!!! TE PUPAM CU DRAG tzuc.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 7 2010, 01:00 AM
Postare #16434


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566




QUOTE(meaw_ela @ Jan 7 2010, 01:15 AM) *
Voila!!!! whistling.gif


Cat de curios e si in acelasi timp cata indemanare are la varsta lui! Eu nu cred ca as fi mai avut timp si de aparat sa filmez daca o gaseam asa pe Arina, cred ca ma repezeam sa o prind sa nu cada. Oricum, noi nu mergem nici de-a busilea, deci mai avem pana la astfel de explorari acute.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Jan 7 2010, 01:02 AM
Postare #16435


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



La multe lunite inainte Maria Anastasia si Gabriel ! Sa cresteti mari, sa fiti sanatosi si norocosi! occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Aceasta postare a fost editata de manu1981: Jan 7 2010, 01:03 AM


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meaw_ela
postare Jan 7 2010, 05:08 AM
Postare #16436


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



Da fetelor frumoaselor....sunt obishnuita deja, nu mai imi salta inima chiar asa de rau....nu era prima data cand il vedeam in situatzii asemanatoare.... whistling.gif il las sa exploreze cu atentzie....ii face bine la creierash. A inceput sa stea sinur in picioare din ce in ce mai des....ieri s-a ridicat singur de jos 80% apoi cand si-a dat seama ca e prea la inaltzime fara suport s-a lasat incet in jos..LOL.....Daca o sa isi infranga precautzia poate o sa mearga inainte de 9 luni...merge destul de bine tzinut de o manutza....
dar oficial, Maja a mers mai repede! rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Jan 7 2010, 09:00 AM
Postare #16437


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



la multi ani MARIA ANASTASIA SI GABITU..SANATATE MULTA VA DORIM ,FERIIRE ALATURI DE PARINTI SI NUMAI BUCURII occasion.gif occasion.gif occasion.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Jan 7 2010, 09:07 AM
Postare #16438


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



ELA E SUPER NIKOLAS ORI E IUTE ORI NU..SI MIE MI-AR FI STAT INIMA DACA IL GASEAM PE THEO ASA..SI EL DA SA SE RIDICE SINGUR IN PICIOARE ..FARA SPRIJIN...VA PUPAM CU DRAG..NE-A FOST TARE DOR DE VOI.. partners.gif partners.gif partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria_corina29
postare Jan 7 2010, 09:12 AM
Postare #16439


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,658
Inscris la: 18-September 08
Din: pitesti
Membru nr.: 38,133



azi e o zi mare, si nu numai pt ca e ziua lui gabriel, face 9 lunite dar este si SF ION, ziua lui ionut ciprian si a mamei mele ioana.
LA MULTI ANI BAIETII FRUMOSI AI LUI MAMI, VA IUBIM MULT SI SPER SA AVETI PARTE IN VIATA NUMAI DE BUCURII!!!

LA MULTI ANI MAMI, SA NE TRAIESTI MULTI ANI, SA FII SANATOASA SI SA TE BUCURI IN CONTINUARE DE CEI 4 NEPOTI!!!

LA MULTE LUNITE INAINTE FRUMOASA MARIA ANASTASIA SA CRESTI MARE, SANATOASA SI IUBIREA LUI TATI SI MAMI SA TE PROTEJEZE DE CE-I RAU!!!!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria_corina29
postare Jan 7 2010, 10:02 AM
Postare #16440


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,658
Inscris la: 18-September 08
Din: pitesti
Membru nr.: 38,133



si pentru ca azi a implinit 9 luni gabriel, am avut sedinta foto. va pun 2 poze de ieri si una de azi:

un zambet pentru toate fetele frumoase de pe forum

unul pentru mamicile de aprilie(si mai)

si pot fi si serios daca vreau:


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3223 Pagini V  « < 1642 1643 1644 1645 1646 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 26th April 2024 - 03:28 PM