Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

24 Pagini V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Despre Sex, discutii deschise dar cu perdea. :P
georgeta23
postare Feb 24 2008, 11:18 PM
Postare #31


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



QUOTE(pissy18kat @ Feb 24 2008, 10:25 PM) *
si eu urmaresc respectiva emisiune si pe mine ma ajutat destul de mult dar nu indeajuns tot urata si grasa ma simt crybaby.gif crybaby.gif dupa nastere am avut o depresie nasoala rau si nici acum nu mi am revenit complet crybaby.gif crybaby.gif

trebuie sa te gandesti ca daca tii un mic regim, faci miscare cat de cat se va mai estompa din grasime si trebuie sa sii sa iti ascunzi zonele care te dezavantajaza si sa scoti cat mai mult in evidenta ce ai bun si frumos..... sa nu incerci niciodata sa orti haine lalai si largi doar pt a te ascunde! nu! probabil ai vazut in acele emisiuni ca asta fca majoritate, e cea mai mare gresala! e face si mai grasa!


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 24 2008, 11:19 PM
Postare #32


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



multumesc de incurajare georgeta si ma bucur ca pentru tine sa sfarsit aceasta complexitate si ai trecut peste sotul tau tea ajutat foarte mult sper sa scap si eu de complexitate poate cu timpul !!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 24 2008, 11:22 PM
Postare #33


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



QUOTE(georgeta23 @ Feb 25 2008, 08:18 AM) *
trebuie sa te gandesti ca daca tii un mic regim, faci miscare cat de cat se va mai estompa din grasime si trebuie sa sii sa iti ascunzi zonele care te dezavantajaza si sa scoti cat mai mult in evidenta ce ai bun si frumos..... sa nu incerci niciodata sa orti haine lalai si largi doar pt a te ascunde! nu! probabil ai vazut in acele emisiuni ca asta fca majoritate, e cea mai mare gresala! e face si mai grasa!


nu suport hainele lalai asa ca asta nu ar fi o prob inainte de a ramane insarcinata nici macar pana la magazin nu ieseam nearanjata iar acum zici cas ultima gasca din targ !!ma gandesc cu oroare ca vine vara iar eu nici macar pana la plaja nu o sa ma duc din cauza vergeturilor care se vad destul de urat si suculita de pe coapse care im,i atarna acum nu se vede cai iarna dar la vara o sa ma dau cu capul de pereti mai ales ca am marea asa aproape cred ca o sa inebunesc!!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeta23
postare Feb 24 2008, 11:23 PM
Postare #34


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377




QUOTE(pissy18kat @ Feb 24 2008, 11:19 PM) *
multumesc de incurajare georgeta si ma bucur ca pentru tine sa sfarsit aceasta complexitate si ai trecut peste sotul tau tea ajutat foarte mult sper sa scap si eu de complexitate poate cu timpul !!


ei nu am scapat nici eu de tot...biggrin.gif inca ma a si eu niste goange...... dar cu mici scamatorii se ascund si acestea.. de ex eu am sanii lasati, ca orice mamica, dar un sutien cu push-up face minuni si am mijlocul f subtire si bazinul lat! trebuie tot timpiu sa port pantaloni drepti nu mulati pe picior si bluze care sa nu se muleze pe mijloc.... intelegi?


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 24 2008, 11:25 PM
Postare #35


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



si mie mi sau lasat sanii iar totasa o rezolv cu sutienul minune dupa ce ca erau mici mai sunt si lasati acum crybaby.gif crybaby.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeta23
postare Feb 24 2008, 11:27 PM
Postare #36


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



QUOTE(pissy18kat @ Feb 24 2008, 11:22 PM) *
nu suport hainele lalai asa ca asta nu ar fi o prob inainte de a ramane insarcinata nici macar pana la magazin nu ieseam nearanjata iar acum zici cas ultima gasca din targ !!ma gandesc cu oroare ca vine vara iar eu nici macar pana la plaja nu o sa ma duc din cauza vergeturilor care se vad destul de urat si suculita de pe coapse care im,i atarna acum nu se vede cai iarna dar la vara o sa ma dau cu capul de pereti mai ales ca am marea asa aproape cred ca o sa inebunesc!!

ei da stiu cosmar! am trecut prin asta, dar celulita am ascuns-o printr-o esarfa transpareta de plaja, chiar face minuni, si nu se observa! vergeturile la mine odata dat 2-3 bronzuri peste ele nu mai sunt asa vizibile si cand am vazut cata lume grasa era pe plaja si ce isi expuneu celulitele mi-au dat curajul de a ma expune si eu eu si sa ma simt in largul meu... asa ca ai sa vezi ce grase sunt cate unele si stau fara sa isi mai faca pb....


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeta23
postare Feb 24 2008, 11:27 PM
Postare #37


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



QUOTE(pissy18kat @ Feb 24 2008, 11:25 PM) *
si mie mi sau lasat sanii iar totasa o rezolv cu sutienul minune dupa ce ca erau mici mai sunt si lasati acum crybaby.gif crybaby.gif


da mai dar cel putin ne putem lauda ca am alaptat niste copii minunati!


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 24 2008, 11:28 PM
Postare #38


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



nici eu nu mai pot sa port blugii super mulati care ii purtam inainte mi sa latit rau bazinul din cauza nasterii stiam eu trebuia sa nasc cu cezariana uff dar eu am ales sa nasc normal proasta am mai fost acum ma oftic si blugi am numai mulati astai prob of crybaby.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 24 2008, 11:30 PM
Postare #39


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



QUOTE(georgeta23 @ Feb 25 2008, 08:27 AM) *
da mai dar cel putin ne putem lauda ca am alaptat niste copii minunati!



noup nici macar nu am putut sa alptez mi sa tras laptele dupa nastere am avut o endometrita si a trebuit sa fac tratament puternic de la care mi sa tras laptele mie mi sau lasat pe perioada sarcini erau foarte incarcati iar eu ma ingrasasem destul de tare ca bibi a fost grasa crybaby.gif crybaby.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeta23
postare Feb 24 2008, 11:32 PM
Postare #40


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



QUOTE(pissy18kat @ Feb 24 2008, 11:28 PM) *
nici eu nu mai pot sa port blugii super mulati care ii purtam inainte mi sa latit rau bazinul din cauza nasterii stiam eu trebuia sa nasc cu cezariana uff dar eu am ales sa nasc normal proasta am mai fost acum ma oftic si blugi am numai mulati astai prob of crybaby.gif

stiu dar incearca s agandesti pozitiv...cumparati alti pant....eu ma mbrac mai rar elegant, mai mult sport ma vezi si ma sint excelent! si stii ce imi zice sotul meu cand ii zic ca am fundul mare??: e mai bun asa cat u epene decat cum era inainte cat bobul de mazare , de -mi era frica sa pun mana pe el... biggrin.gif


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

24 Pagini V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 26th April 2024 - 08:59 AM