Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Partenerii Si Zodiile, Din ce zodie ,face parte partenerul vostru?
ruxy
postare Jan 14 2008, 02:54 PM
Postare #1


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



Din ce zodie ,face parte partenerul vostru?

Il recunoasteti,din descrierea de mai jos??

BERBECUL,incearca sa aiba ultimul cuvant intr-o discutie....cand ai momente de nemultumire,se retrage..spunand ca are treaba..iar daca esti prea tandra cu el...se simte.... obosit.

TAURUL,cu idei fixe..dar langa el ,te simti in siguranta...numai ca...tu esti tandra..iar el...te considera o proprietate.


GEMENII,suparat ca nu il asculti...el se considera cel mai inteligent..dintre voi doi..si simti ca langa el ..nu esti in siguranta...

RACUL,daca esti dura cu el..se retrage si se gandeste la mama lui....daca il contrazici,iti spune ca ai ceva personal cu el...incat emotivitatea si gelozia lui ,te enerveaza..

LEUL,el cu orgolii...tu cu principiile tale...nu prea ai nevoie de el...pentru ca ..daca ai..nu vei fi, decat persoana care..va raspunde la dorintele si comenzile lui...

FECIOARA...iti da senzatia..ca langa tine(nu cu tine!) traieste un barbat..care ,iubirea o considera o..datorie.. din partea ta!

BALANTA,tandru..da!dar instabil!,are preocupari uneori..prea superficiale,cu care isi \"omoara\" mult timp...iar daca iti da dreptate nu inseamna ,ca va si fi alaturi de tine..pt.a te sustine...

SCORPIONUL,cu gelozia si emotiile la cote majore...imprevizibil..cu pretentii..si mai ales..tendinta de a te domina in totalitate!

SAGETATORUL,nu-l intreba cu ce se ocupa cand nu-i langa tine...nu-i spune:\"nu pleca\".!.cand e aproape la usa!dar nici nu-i spune ca, iti doresti libertatea pe care o are el,...si nu-l contrazice!

CAPRICORNUL,te simti controlata?observi..ca uneori vorbesti..singura?(ca nu ai cu cine dialoga)? inseamna ca ai ca partener un capricorn...si va trebui sa il accepti ca atare!!

VARSATORUL, incurca uneori treburile...nu ii place sa isi asume raspunderi..vrea libertate..si are multe..multe prietene..femei!!!!

PESTI,ori sant visatori..retrasi..nu scoti o vorba de la ei..ori prea vorbareti..si multe tabieturi la care nu renunta!..orice ai face.





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Jan 14 2008, 03:48 PM
Postare #2


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



SAGETATORUL,nu-l intreba cu ce se ocupa cand nu-i langa tine...nu-i spune:\"nu pleca\".!.cand e aproape la usa!dar nici nu-i spune ca, iti doresti libertatea pe care o are el,...si nu-l contrazice!


liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ar vrea el sa fie asa de simplu... dar are ca sotie un capricorn veritabil... nici o sansa sa faca asa cum se presupune ca fac nativii zodiei lui wink.gif laugh.gif multumim Rux tzuc.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EMY2000
postare Jan 14 2008, 10:55 PM
Postare #3


TONY & ALEX
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,831
Inscris la: 27-October 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 8,671



si eu sunt sagetatoare si pot sa spun ca asa e cum zice acolo.iar am meu sot e peste si se potriveste si la el, e mai retras si abia scoti o vorba de la el.


--------------------


“Nimeni nu poate sti cu adevarat ce este viata sau ce este lumea sau ce este orice altceva, pana cand nu are un copil pe care sa-l iubeasca. Atunci intreg universul se transforma si nimic nu va mai fi asa cum parea inainte.” Lafcadio Hearn
Nimeni nu poate sa ne faca sa ne simtim inferiori fara voia noastra
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dany
postare Jan 15 2008, 10:19 AM
Postare #4


Top Junior
**

Grup: Members
Postari: 58
Inscris la: 7-January 08
Din: SLOBOZIA
Membru nr.: 12,123






Sotul meu este balanta ,iar eu fecioara .
Toata lumea zice ca aceste doua zodii nu se potrivesc dar noi nwe intelegem bine , cand suntem singuri .......
Dar cum intra si mama in scena (este berbec) .......gata incepem sa ne certam
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sgabi7
postare Jan 15 2008, 11:34 AM
Postare #5


Top Junior
**

Grup: Members
Postari: 93
Inscris la: 21-November 07
Din: Cipru
Membru nr.: 10,020



Buna fetele, smile.gif
Am si eu o intrebare: Ce stiti despre compatibilitatea femeii Varsator cu a barbatului Fecioara? De fapt el e nascut pe 22 septembrie, cred ca ia si din Balanta. Anyway daca stie cineva, va rog sa-mi raspundeti. Multumesc anticipat!
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
liliana2u
postare Jan 15 2008, 11:47 AM
Postare #6


mami de blonduta desteapta!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,886
Inscris la: 10-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,054



uite aici topic: http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=2328
cauta si vei gasi...


--------------------
"Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. Fara ea, ai fi un etern afon in corul imens al omenirii" (Roque Schneider)
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue. (Carl Sandburg)
Tratati-va unii pe altii cu cel mai mare respect, deoarece atunci cand va uitati in ochii altuia, priviti in ochii lui Dumnezeu!

Fericirea din viata ta depinde de calitatea gandurilor tale.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca74
postare Jan 15 2008, 03:22 PM
Postare #7


Anca, mami de Radu, zis Aby
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,051
Inscris la: 22-November 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 585



BERBECUL,incearca sa aiba ultimul cuvant intr-o discutie....cand ai momente de nemultumire,se retrage..spunand ca are treaba..iar daca esti prea tandra cu el...se simte.... obosit.


Al meu sot e berbecut! Un om painea lui Dumnezeu, rar i se pune si lui piticul, foarte rar, dar de fiecare data total aiurea! Ma supar de mor pe moment dar imi trece! E al meu si il iubesc!
Si nu se da obosit deloc, ii place sa fie rasfatat si bibilit! Cand e obosit nu mai apuc sa fiu tandra ca ...deja e prea tarziu! Pana la el nu am vazut om care sa adoarma in 2 secunde! Of, si cat il invidiez!:tzuc:

Aceasta postare a fost editata de Anca74: Jan 15 2008, 03:22 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jan 15 2008, 03:41 PM
Postare #8


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(Anca74 @ Jan 15 2008, 03:22 PM) *
BERBECUL,incearca sa aiba ultimul cuvant intr-o discutie....cand ai momente de nemultumire,se retrage..spunand ca are treaba..iar daca esti prea tandra cu el...se simte.... obosit.
Al meu sot e berbecut! Un om painea lui Dumnezeu, rar i se pune si lui piticul, foarte rar, dar de fiecare data total aiurea! Ma supar de mor pe moment dar imi trece! E al meu si il iubesc!
Si nu se da obosit deloc, ii place sa fie rasfatat si bibilit! Cand e obosit nu mai apuc sa fiu tandra ca ...deja e prea tarziu! Pana la el nu am vazut om care sa adoarma in 2 secunde! Of, si cat il invidiez!:tzuc:

Cat de frumos vorbesti despre sotul tau, m-ai impresionat... Iti urez.....paaaaana la adanci batraneti alaturi de el!!!! tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alinagr
postare Jan 15 2008, 04:08 PM
Postare #9


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 31
Inscris la: 21-October 07
Din: giurgiu
Membru nr.: 8,349



GEMENII,suparat ca nu il asculti...el se considera cel mai inteligent..dintre voi doi..si simti ca langa el ..nu esti in siguranta...



nu se potriveste deloc.........el nu ma asculta pe mine biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Theo
postare Jan 15 2008, 05:54 PM
Postare #10


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,529
Inscris la: 6-September 07
Din: C-ta=Verona
Membru nr.: 6,321



Eu sunt Leu iar sotul meu este Pesti si cu toate ca semnele noastre zodiacale nu se inteleg absolut deloc eu fiind semn de foc si el de apa,totusi noi doi ne intelegem perfect in toate privintele si suntem sufletul pereche unul pentru celalalt,am reusit sa invingem legile naturii,zodiacale...ne stim de 7 ani si suntem la fel de indragostiti. hug.gif wub.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 27th April 2024 - 06:53 PM