Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sa Fii Sotul Nasei Tale De Cununie?e O Realizare, ATENTIE CE (SI PE CINE) CUNUNATI
rosu22
postare Nov 19 2007, 11:33 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 6
Inscris la: 19-November 07
Membru nr.: 9,910



A fost odata ca niciodata........etc, asa ar trebui sa inceapa o poveste.Ceea ce ve-ti citi acum este o poveste adevarata cu personaje adevarate,oameni(daca pot fi numiti oameni)ce se invirt printre noi
Persoane lipsite de morala si de etica. Cititi si comentati ceea ce voi edita acum
Totul a inceput cu citiva anii in urma cind doua familii de tineri s-au cunoscut la o distractie. M. si S. eru casatoriti si aveau o fetita de aprox.10 ani. Ceilalti doi M. si I. erau prieteni si urmau sa se casatoreasca , asa ca le-a propus celor 2, M. si S. sa ii insoteasca la Starea Civila si BISERICA pentru a le fi nasi de cununie civila si religioasa Totul a decurs cum nu se putea mai bine si frumos. Cununie fastuoasa,nunta foarte frumoasa si distractie pe masura.Dupa aproximativ un an de zile FINU si NASA se cupleaza ,da a-ti citit bine ,, se cupleaza''si ca urmare ramine gravida aducind pe lume un baiat. Nu se pune problema sa fie copilul lui M.(nasu) deoarece acesta nu a mai intretinut relatii sexuale cu sotia s-a din momentul in care a simtit ca intre aceasta si fin s-a infiripat o idila
Acum in Nov.2007 copilul nascut din incest(nasa fiind mama sp[irituala a finului) are aprox 9 luni
M. nasu a parasit tot de 9 luni sotia lasind loc finului,si totusi tine legatura cu fosta sotie pentru cresterea si educarea fetitei ce o au impreuna. In concluzie:doua familii s-au destamat din lipsa de moralitate a doua capete purtate pe umar doar sa nu le ploua in git

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shama
postare Nov 19 2007, 11:50 PM
Postare #2


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,980
Inscris la: 4-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,903



QUOTE(rosu22 @ Nov 19 2007, 11:33 PM) *
A fost odata ca niciodata........etc, asa ar trebui sa inceapa o poveste.Ceea ce ve-ti citi acum este o poveste adevarata cu personaje adevarate,oameni(daca pot fi numiti oameni)ce se invirt printre noi
Persoane lipsite de morala si de etica. Cititi si comentati ceea ce voi edita acum
Totul a inceput cu citiva anii in urma cind doua familii de tineri s-au cunoscut la o distractie. M. si S. eru casatoriti si aveau o fetita de aprox.10 ani. Ceilalti doi M. si I. erau prieteni si urmau sa se casatoreasca , asa ca le-a propus celor 2, M. si S. sa ii insoteasca la Starea Civila si BISERICA pentru a le fi nasi de cununie civila si religioasa Totul a decurs cum nu se putea mai bine si frumos. Cununie fastuoasa,nunta foarte frumoasa si distractie pe masura.Dupa aproximativ un an de zile FINU si NASA se cupleaza ,da a-ti citit bine ,, se cupleaza''si ca urmare ramine gravida aducind pe lume un baiat. Nu se pune problema sa fie copilul lui M.(nasu) deoarece acesta nu a mai intretinut relatii sexuale cu sotia s-a din momentul in care a simtit ca intre aceasta si fin s-a infiripat o idila
Acum in Nov.2007 copilul nascut din incest(nasa fiind mama sp[irituala a finului) are aprox 9 luni
M. nasu a parasit tot de 9 luni sotia lasind loc finului,si totusi tine legatura cu fosta sotie pentru cresterea si educarea fetitei ce o au impreuna. In concluzie:doua familii s-au destamat din lipsa de moralitate a doua capete purtate pe umar doar sa nu le ploua in git

Si?


--------------------
Shama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Nov 20 2007, 01:09 AM
Postare #3


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



mad.gif mad.gif mad.gif sunt furioasa, ... este imoral, dar tu cand ai observat...ce ai facut ...nu ai luptat?... aveti si voi un bebe?... imi pare rau dar sunt si astfel de oameni pe lume sad.gif daca ii putem numi asa doh.gif doh.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rosu22
postare Nov 20 2007, 01:49 AM
Postare #4


Junior
*

Grup: Members
Postari: 6
Inscris la: 19-November 07
Membru nr.: 9,910




POVESTEA NU E A MEA ,NU EU TRAIESC ACEASTA DRAMA, EU AM FACUT PARTE (CIT LUCRURILE AU DECURS NORMAL )DIN CERCUL DE PRIETENI AL CELOR 4
IMI PARE RAU CA NU AM PUTUT FACE NIMIC PENTRU A SALVA CE MAI RAMASESE , DAR CIND FAMILIA NU FACE NIMIC,CE POATE FACE UN STRAIN?
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Nov 20 2007, 01:53 AM
Postare #5


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(rosu22 @ Nov 20 2007, 01:49 AM) *
POVESTEA NU E A MEA ,NU EU TRAIESC ACEASTA DRAMA, EU AM FACUT PARTE (CIT LUCRURILE AU DECURS NORMAL )DIN CERCUL DE PRIETENI AL CELOR 4
IMI PARE RAU CA NU AM PUTUT FACE NIMIC PENTRU A SALVA CE MAI RAMASESE , DAR CIND FAMILIA NU FACE NIMIC,CE POATE FACE UN STRAIN?

sad.gif ai mare dreptate, ei trebuiau sa isi doreasca sa depaseasca momentul, dar poate ca nu au dorit sa o faca... pacat... bine ai venit printre noi si daca vrei poti intra in orice topic sa vorbim...dar incearca sa dai Add reply nu new topic... asa tot vei deschide topicuri ... pupic ... smile.gif tzuc.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rosu22
postare Nov 20 2007, 02:34 AM
Postare #6


Junior
*

Grup: Members
Postari: 6
Inscris la: 19-November 07
Membru nr.: 9,910



Sincer va spun ca imi pare rau de cele intimplate ,si regret ca am facut parte dintr-un astfel de cerc de prieteni.Dar cel mai rau imi pare pe mama nasei,femeie cu o virsta in spate,si pe care am avertizat-o ca ceva nu e in ordine ,relatia dintre nasa si fin depaseste cu mult ceea ce defineste gradul de rudenie prin alianta
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danna68
postare Nov 20 2007, 02:38 AM
Postare #7


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 21,874
Inscris la: 3-February 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1,873



QUOTE(rosu22 @ Nov 20 2007, 02:34 AM) *
Sincer va spun ca imi pare rau de cele intimplate ,si regret ca am facut parte dintr-un astfel de cerc de prieteni.Dar cel mai rau imi pare pe mama nasei,femeie cu o virsta in spate,si pe care am avertizat-o ca ceva nu e in ordine ,relatia dintre nasa si fin depaseste cu mult ceea ce defineste gradul de rudenie prin alianta

sad.gif oricum este pacat de acei copii...ei sunt singurii nevinovati din aceasta poveste ... sad.gif sad.gif ... oameni mari si fara minte ... oricum iti multumim pentru poveste poate da de gandit si altora unsure.gif desi sper sa nu mai fie alt caz sad.gif


--------------------

Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!
Antoine de Saint-Exupery - Micul Print
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rosu22
postare Nov 20 2007, 02:50 AM
Postare #8


Junior
*

Grup: Members
Postari: 6
Inscris la: 19-November 07
Membru nr.: 9,910



si eu sper la fel si promit ca voi aduce noi membri pe acest forum.VA PUPIC DULCE. C'EST LA VIE . CRED CA AM SCRIS BINE SI NU MA FAC DE RIS ,SUNT ANI DE CIND AM TERMINAT SCOALA
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
liliana2u
postare Nov 20 2007, 12:12 PM
Postare #9


mami de blonduta desteapta!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,886
Inscris la: 10-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,054



din pacate, sunt prea multi care procedeaza asa, sa nu uitam ca si Cristi Boureanu a patit acelasi lucru cu fosta sotie, care l-a ales pe nas ca partener, o vreme...
am si eu, la serviciu, un director care a ales sa se casatoreasca cu fina, dupa ce i-a adus pe lume un copil, lasand in urma o sotie bolnava de cancer, iar o poveste delicata..
exista prea multe promiscuitate... dar sa lasam pe fiecare sa isi duca crucea cum stie mai bine... fiecare platim, mai devreme sau mai tarziu, pt greselile noastre!


--------------------
"Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. Fara ea, ai fi un etern afon in corul imens al omenirii" (Roque Schneider)
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue. (Carl Sandburg)
Tratati-va unii pe altii cu cel mai mare respect, deoarece atunci cand va uitati in ochii altuia, priviti in ochii lui Dumnezeu!

Fericirea din viata ta depinde de calitatea gandurilor tale.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simina
postare Nov 23 2007, 05:32 PM
Postare #10


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,708
Inscris la: 12-October 06
Membru nr.: 186



Faina nasa asta de cununie,pe post de parinte spiritual...,,Parinteste" a distrus o familie,pentru ca eu cred ca femeia face si desface orice...chiar si o familie. mad.gif
Pacat...


--------------------
,,Sa te trezesti in zori, cu inima mereu inaripata si sa inalti,
plin de recunostinta, multumire pentru inca o zi de iubire;
Sa te odihnesti, coplesit de beatituine,
la ceasul amiezii si sa cugeti la extazul iubirii''...Kahlil Gibran


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 23rd April 2024 - 05:01 PM