Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Fete La Volan, de cat timp conduceti?
mirela _bz
postare Mar 23 2009, 11:50 PM
Postare #1


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 518
Inscris la: 25-January 09
Din: buzau
Membru nr.: 67,120



avem fete care sunt pasionate de masini?


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabytza
postare Mar 24 2009, 12:31 AM
Postare #2


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 482
Inscris la: 7-February 09
Din: Timisoara
Membru nr.: 70,490



QUOTE(sandybebe2001 @ Mar 24 2009, 01:50 AM) *
avem fete care sunt pasionate de masini?

Daaaaaaaa...........si inainte conduceam ca o nebuna s-i faceam pe toti la semafor................da acuma de cand umblu cu asta mic in masina m-am cam inmuiat rau de tot. inger.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oanaaa
postare Mar 24 2009, 12:58 AM
Postare #3


Zambariciu
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,257
Inscris la: 22-September 08
Din: Timisoara, now Spain
Membru nr.: 38,729



shi eu sunt inebunita dupa soferie. Cand sunt singura in mashina imi permit mai multe, dar cand am pe cineva cu mine in masina, indiferent cine, stau cuminte biggrin.gif
am permis de un an jumate shi tot de atunci shi conduc smile.gif


--------------------
POZE CU ARIANA
COPILUTZI DE OCTOMBRIE 2008 SI NU NUMAI

"Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru,dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera"
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabytza
postare Mar 24 2009, 01:13 AM
Postare #4


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 482
Inscris la: 7-February 09
Din: Timisoara
Membru nr.: 70,490




QUOTE(Oanaaa @ Mar 24 2009, 02:58 AM) *
shi eu sunt inebunita dupa soferie. Cand sunt singura in mashina imi permit mai multe, dar cand am pe cineva cu mine in masina, indiferent cine, stau cuminte biggrin.gif
am permis de un an jumate shi tot de atunci shi conduc smile.gif

eu am permisul de 9 ani.................si am si categoria C ( pentru camioane)....si am si condus


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela _bz
postare Mar 25 2009, 12:40 AM
Postare #5


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 518
Inscris la: 25-January 09
Din: buzau
Membru nr.: 67,120



QUOTE(gabytza @ Mar 24 2009, 03:13 AM) *
eu am permisul de 9 ani.................si am si categoria C ( pentru camioane)....si am si condus

cat c !!! esti tare mai fato! si eu mergeam ca o nebuna dar acum...........cu bb sunt cumintica. eu am permis de 5 ani ! imi place la nebunie nissan super.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela _bz
postare Mar 25 2009, 12:43 AM
Postare #6


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 518
Inscris la: 25-January 09
Din: buzau
Membru nr.: 67,120



QUOTE(Oanaaa @ Mar 24 2009, 02:58 AM) *
shi eu sunt inebunita dupa soferie. Cand sunt singura in mashina imi permit mai multe, dar cand am pe cineva cu mine in masina, indiferent cine, stau cuminte biggrin.gif
am permis de un an jumate shi tot de atunci shi conduc smile.gif

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyanp
postare Mar 25 2009, 05:35 AM
Postare #7


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,173
Inscris la: 24-December 08
Din: ontario
Membru nr.: 59,818



eu am carnet din 2002, dar am condus numai in canada, mi-e frica in romania, acolo am condus daor pe timpul scolii, si am avut numai experiente proate, de se criza instructorul langa mine de ce jegosii erau soferii cand imi vedeau moaca la volan, si o data cand veneam de la pitesti, dar numai pe sosea, nu in oras rolleyes.gif
pentru fetele care conduc in ro, si maiales in bucuresti floare2.gif notworthy.gif guitar.gif toata stima eusa_clap.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabytza
postare Mar 25 2009, 06:48 AM
Postare #8


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 482
Inscris la: 7-February 09
Din: Timisoara
Membru nr.: 70,490



QUOTE(dyanp @ Mar 25 2009, 07:35 AM) *
eu am carnet din 2002, dar am condus numai in canada, mi-e frica in romania, acolo am condus daor pe timpul scolii, si am avut numai experiente proate, de se criza instructorul langa mine de ce jegosii erau soferii cand imi vedeau moaca la volan, si o data cand veneam de la pitesti, dar numai pe sosea, nu in oras rolleyes.gif
pentru fetele care conduc in ro, si maiales in bucuresti floare2.gif notworthy.gif guitar.gif toata stima eusa_clap.gif

Cu soferii de la noi trebuie sa te comporti in acelasi fel............asa ca, cateodata de nervi uit ca sunt o doamna si-i fac cu ou si cu otet (ca sa nu spun ca injur, cea ce de obicei nu fac)...........odata m-am si dat jos la unu sa-l bat, lasasem masina in mijlocul intersectiei si calare pe el.........bine eu acuma stiu ca ala s-a lasat pagubas crezand ca sunt nebuna, da oricum el a renuntat si eu am castigat... nanner.gif


--------------------



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mada.angel
postare Mar 25 2009, 10:30 AM
Postare #9


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,186
Inscris la: 13-August 08
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 33,937



QUOTE(gabytza @ Mar 25 2009, 08:48 AM) *
Cu soferii de la noi trebuie sa te comporti in acelasi fel............asa ca, cateodata de nervi uit ca sunt o doamna si-i fac cu ou si cu otet (ca sa nu spun ca injur, cea ce de obicei nu fac)...........odata m-am si dat jos la unu sa-l bat, lasasem masina in mijlocul intersectiei si calare pe el.........bine eu acuma stiu ca ala s-a lasat pagubas crezand ca sunt nebuna, da oricum el a renuntat si eu am castigat... nanner.gif

eu am permis de 5 ani fetelor si conduc zilnic , sa va povestes ce am patit ieri , eram in parcarea subterana de la hypermarcketul real si m-am urcat in masina am dat cu spatele sa o scot din parcare m-am asigurat ca nu vine nimic si am iesit , dupa ce mi-am scos masina si vroiam sa plec spre casa apar 2 pusti cu o super nova cu o viteza de cred ca aveau 60 la ora in conditiile in care se aflau intr-o parcare subterana si dai claxoane injuraturi ca asa i-a apucat pe ei , apoi am deschis si eu geamul si am inceput sa ii fac cu ou si cu otet cred ca nu avea mai mult de 18 ani soferul ca avea ''mamaliga'' in parbriz nanner.gif a fost tare faza

Aceasta postare a fost editata de mada.angel: Mar 25 2009, 10:31 AM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mona75
postare Mar 25 2009, 12:17 PM
Postare #10


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,154
Inscris la: 24-January 07
Din: Varese,IT
Membru nr.: 1,680



QUOTE(dyanp @ Mar 24 2009, 07:35 PM) *
eu am carnet din 2002, dar am condus numai in canada, mi-e frica in romania, acolo am condus daor pe timpul scolii, si am avut numai experiente proate, de se criza instructorul langa mine de ce jegosii erau soferii cand imi vedeau moaca la volan, si o data cand veneam de la pitesti, dar numai pe sosea, nu in oras rolleyes.gif
pentru fetele care conduc in ro, si maiales in bucuresti floare2.gif notworthy.gif guitar.gif toata stima eusa_clap.gif

Stiu ca suna nebunesc,dar mie mi-e dor de traficul din Bucuresti biggrin.gif Sotul meu zice ca nu sunt normala rolleyes.gif
Am permis de 13 ani si acum intentionez sa iau si A.....mi-a promis sotul ca-mi cumpara o "motorina",ca atunci cand nu sunt cu copiii sa ma pot deplasa mai repede si mai ieftin. biggrin.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 01:18 AM