Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Compromisuri
pissy18kat
postare Feb 13 2008, 03:07 PM
Postare #11


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



QUOTE(Claudia Elena @ Feb 13 2008, 11:34 PM) *
Ba da Valeria dar nu la 17 ani(cazul meu). De atunci nu am mai avut voie nici sa merg la plimbare in parc cu altcineva. Dar ce sa-i faci, dragostea e mare, nu?



QUOTE(VALERIA OANA @ Feb 14 2008, 12:01 AM) *
17 ani???? Pai nici n-ai avut timp sa copilaresti draga mea! Si....cum adica "nu ai voie"? Te-ai casatorit sau ai arest la domiciliu?



pai vezi tu valeria cand te mariti asa tanara si mai ales daca barbatul pe care il iei de sot e mai in varsta fata de tine acesta are o impresie gresita ca cu prima ocazie poate sa te piarda dar nui asa si al meu face la fel nu prea ma lasa sa ies din casa mergem numai cu masina daca vreau sa ma duc undeva dar nu ma iau eu dupa el!!iam explicat ca nu sunt prizonier si ori o lasa mai moale ori ne lasam .


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Feb 13 2008, 03:08 PM
Postare #12


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074



Eram doar prieteni, dar cum eu am fost tinuta in casa si nu mai avusesem iubiti inaintea lui( eram si foarte indragostita), il credeam tot ce imi spunea.Un an de zile cat a fost plecat in Portugalia ( eram in clasa a 12-a) nu mi-am sarbatorit nici macar majoratul, ma gandeam ca poate se supara daca ies cand nu e el acasa. Dupa care a venit, ne-am casatorit, acum facem bebe si eu nici nu stiu cum erau discotecile pe vremea mea...


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 13 2008, 03:10 PM
Postare #13


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



hai ca i prea de tot si al meu mai face urat dar nici chiar asa .si am plecat impreuna in italia chiar daca aveam 16 ani ca iam zios ca fara mine nu se duce daca pleaca dus sa fie .dar sa nu mi fac ziua sa nu ies din casa deloc daoincolo de treaba.


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 13 2008, 03:12 PM
Postare #14


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621




nasol; claudia elena eu stateam numai in disco ca acolo am lucrat vara lucram ca barman la why not in neptun de la 14 ani lucrez si stateam de la 10 cand incepea programul pana la 4 dimineataza seara de seara toata vara !!!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Feb 13 2008, 03:21 PM
Postare #15


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074



Si eu am lucrat in fiecare vara pe timpul liceului, mie insa nu-mi pare rau ca am stat cuminte si n-am iesit din casa cat a fost plecat, pentru ca e un baiat super, ne mai certam, insa nu l-as da pe nimic in lume. Ma gandesc ca daca nu l-as fi ascultat cine stie peste ce fel de om as fi dat. Toti din familia lui ma iubesc si pot sa zic ca e mai bine decat la mama acasa.


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adelastefaroi
postare Feb 13 2008, 08:47 PM
Postare #16


david teodor
****

Grup: Members
Postari: 728
Inscris la: 25-September 07
Din: FALTICENI
Membru nr.: 7,123



QUOTE(Claudia Elena @ Feb 13 2008, 05:08 PM) *
Eram doar prieteni, dar cum eu am fost tinuta in casa si nu mai avusesem iubiti inaintea lui( eram si foarte indragostita), il credeam tot ce imi spunea.Un an de zile cat a fost plecat in Portugalia ( eram in clasa a 12-a) nu mi-am sarbatorit nici macar majoratul, ma gandeam ca poate se supara daca ies cand nu e el acasa. Dupa care a venit, ne-am casatorit, acum facem bebe si eu nici nu stiu cum erau discotecile pe vremea mea...


claudia esti din vatra dornei?pai suntem foarte aproape una de alta eu sunt casatorita in falticeni dar orasul meu nanatl este campulung moldovenesc


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adelastefaroi
postare Feb 13 2008, 08:52 PM
Postare #17


david teodor
****

Grup: Members
Postari: 728
Inscris la: 25-September 07
Din: FALTICENI
Membru nr.: 7,123



nici eu nu am iesit din casa tongue.gif atunci cand sotul meu a fost detasat cu serviciul........Aveam o prietena care avea masina si toate discotecile erau ale noastre.Din dorna claudia aia de peste drum de gara din sadova din gura humorului am ajuns si pana la pascani intr-o seara.I-am zis pe atunci eram prieteni sa nu comenteze ceva ca nu se stie.Eu nu stau prizionera in casa atata timp cat nici el nu sta.

Aceasta postare a fost editata de adelastefaroi: Feb 13 2008, 08:53 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia Elena
postare Feb 14 2008, 09:57 AM
Postare #18


Mami de Simina
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,512
Inscris la: 11-December 07
Membru nr.: 11,074



Draga Adela, am citit pe undeva un post de-al tau in care ziceai ca esti de prin zona Mestecanisului, si te-am confundat cu Mallina4U. O intrebam pe saraca fata daca e de prin zona si ea e din Bucuresti. Sunt din Dorna, pup la bebe si tie tzuc.gif


--------------------


"Un prieten adevarat te iubeste chiar si atunci cand te cunoaste."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ancussa
postare Feb 15 2008, 01:47 PM
Postare #19


Top Junior
**

Grup: Members Plus
Postari: 56
Inscris la: 23-January 08
Membru nr.: 13,197



Si eu ma pregatesc de un compromis pentru BBlacul meu.
Refuz sa ma duc la o nunta cu sotul meu, pentru ca nu vreau sa las Sufletelul acasa. Chiar daca el ar sta cu una dintre bunici.
Are 3 luni jumate, si mi-am propus sa fiu alaturi de el pana cand se va face mai mare.
Sotul meu refuza sa renunte la nunta, asa ca... Sambata seara vom avea program diferit.
Totusi, ma gandeam ca si noi doi (eu cu BB) trebuie sa ne distram cumva. Am putea sa mergem la film impreuna. Pe asta nu am incercat-o pana acum rolleyes.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Feb 15 2008, 01:53 PM
Postare #20


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(Ancussa @ Feb 15 2008, 01:47 PM) *
Si eu ma pregatesc de un compromis pentru BBlacul meu.
Refuz sa ma duc la o nunta cu sotul meu, pentru ca nu vreau sa las Sufletelul acasa. Chiar daca el ar sta cu una dintre bunici.
Are 3 luni jumate, si mi-am propus sa fiu alaturi de el pana cand se va face mai mare.
Sotul meu refuza sa renunte la nunta, asa ca... Sambata seara vom avea program diferit.
Totusi, ma gandeam ca si noi doi (eu cu BB) trebuie sa ne distram cumva. Am putea sa mergem la film impreuna. Pe asta nu am incercat-o pana acum rolleyes.gif

Te rog din suflet sa ma ierti ca intervin, poate asa acum pe moment nu o sa ti se para ok...du-te cu sotul tau la nunta....nu-l lasa singur, daca vrei sa pastrezi o relatie armonioasa, cu el, cu copilul stai tot timpul, a nu-l lasa o data singur e gresit, va creste si va trebui sa te obisnuiesti cu asta...nu-ti refuza sotul, nu e bine, si-ti spun din experienta nu numai a mea, ci si a celor din jurul meu...fii langa el, nu mergi in fiecare zi la nunti...mai gandeste-te...chiar daca iti iubesti atat de mult sufletelul ai si sot...ti-as sugera sa revii asupra deciziei partners.gif

Aceasta postare a fost editata de rux25: Feb 15 2008, 01:54 PM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

6 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 12:41 AM