Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamicilor De Unde Achizitionam Jucarii Ieftine Pentru Copilasii Nostril?
P.Antonia
postare Nov 5 2014, 10:02 PM
Postare #11


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 5-November 14
Membru nr.: 237,698



Eu am comandat de pe www.cumparaturicopii.ro au toate felurile de jucarii... noi avem multi nepoti si mereu trebuie sa le luam ceva nou si incitant. S-au miscat bine si preturile sunt mai mult decat decente, dar cel mai important e ca au foarte multe produse.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FlorinA.
postare Nov 19 2014, 11:19 PM
Postare #12


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 19-November 14
Membru nr.: 237,717



Noi am luat pentru cea mica papusile noi ever after, ne-a disperat de cand le baga in reclame la televizor. De cumparat le-am cumparat de la http://www.totorel.ro, au avut si preturi mici si livrare gratuita, pachetul sosind in mai putin de 24 de ore prin cei de la Cargus. Ii recomand pe baieti!
Am mai avut contact cu papusile barbie, cand a fost nevoie, cu cei de la fantasiatoys.ro, si nu m-au dezamagit, mai ales ca inainte sa cumpar am fost sfatuit fantastic de una dintre colegele lor cu privire la preturi si accesoriile incluse de fiecare papusa.

Aceasta postare a fost editata de UtileCopii: Aug 10 2015, 08:25 AM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jucariireciclate
postare Apr 1 2015, 12:49 PM
Postare #13


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 1-April 15
Membru nr.: 237,975



Buna,

Am deschis un magazin de jucarii second hand in militari, piata veteranilor, pentru mai multe detalii link mai jos
https://www.facebook.com/jucariireciclate

va multumesc
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alex82ro
postare Apr 19 2015, 04:02 PM
Postare #14


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 19-April 15
Membru nr.: 237,997




Vreau sa va prezint trenuletele Brio din lemn. Brio este lider mondial in jucarii educative de lemn din 1884 si furnizor al Casei Regale din Suedia. Sunt compatibile cu trenuletele si sinele din lemn Ikea, Thomas si Bigjigs.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
enzoloco
postare May 10 2015, 09:35 PM
Postare #15


Junior
*

Grup: Members
Postari: 4
Inscris la: 10-May 15
Membru nr.: 238,027



QUOTE(IleanaM @ Oct 21 2014, 12:10 PM) *
Nu stiu cum considerati jucariile de la Enlighten ca fiind calitative. Probabil nu v-ati jucat niciodata cu copilul dvs cu un LEGO adevarat. Sunt diferente de la cer la pamant, pot spune ca sunt de unica folosinta cele false lego


Da, aici trebuie sa spun ca este asa cum zice Ileana. Am avut ghinionul sa ma "zgarcesc" si eu odata si sa iau enlighten. Cea mai mare greseala. Piesele nu se potriveau, iar daca se potriveau ajungeau sa cada atunci cand le ridica copilul. Din fericire nu au fost foarte scumpe, sau cel putin cele luate de mine nu au fost si macar am scapat ieftin.
Asa ca, mai bine ramaneti la Lego, sau Duplo, originale ca nu o sa va para rau si o sa vreti sa mai cumparati.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andyyu
postare Jun 4 2015, 11:20 PM
Postare #16


Junior
*

Grup: Members
Postari: 4
Inscris la: 4-June 15
Membru nr.: 238,062



Cele mai frumoase jucarii, o gama variata, marci de top si preturi bune gasiti la magazinul de jucarii si articole copii www.bujorino.ro
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mummy
postare Jun 15 2015, 01:38 PM
Postare #17


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 15-June 15
Membru nr.: 238,081



Eu am gasit jucarii frumoase si pe magazinul on-line www.elinemag.ro. Si calitatea lor este buna. Totul depinde de gustul si placerile copiilor vostri.
Am vazut ca au produse originale Disney, atat la jucarii cat si la incaltaminte pentru cei mici. Mie mi-a placut ce am achizitionat de la ei - un transformer interesant cu telecomanda si o papusa Bella de la Disney.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dana0128
postare Jun 18 2015, 10:17 AM
Postare #18


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 18-June 15
Membru nr.: 238,087



Mie mi-au placut cele de la Barba-Cot , imi place ca au multe jucarii constructive si de inteligenta. Tudor al meu e lesinat dupa vapoare si nave spatiale si ei au o groaza de cuburi si cubulete de toate felurile si in plus mi s-au parut ca sunt foarte frumoase si pentru ca sunt tematice, adica au armata, avioane, cavaleri.. Bine recunosc ca numele lor m-a dus si pe mine cu gandul la copilarie smile.gif

Aceasta postare a fost editata de UtileCopii: Aug 10 2015, 08:26 AM
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elenadarius
postare Jun 19 2015, 11:58 AM
Postare #19


Junior
*

Grup: Members
Postari: 4
Inscris la: 19-June 15
Membru nr.: 238,088



QUOTE(andreia32 @ May 29 2014, 03:19 PM) *
Eu am gasit ceva jucarii pe cosmicaonline.ro ieftinele si dragalase! Sa va bucurati de ele! trandafir.gif

Foarte bun site-ul! Am facut si eu niste cumparaturi de aici. Intotdeauna ma mira ce schimbate sun jucariile astea fata de ce aveam noi cand eram mici. Poti sa arunci o privire si aici: jucariicopii.net
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandra85
postare Jul 13 2015, 02:18 AM
Postare #20


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 13-July 15
Membru nr.: 238,117



Eu una merg pe o varianta cu incredere - Iaia si Graunta se numeste magazinul si am zis sa incerc datorita prietenelor mele care toate au cumparat jucarii pentru cei mici de pe site-ul respectiv. Din fericire, am avut mare noroc - fiind un magazin cu produse excelente si chiar si preturi foarte ok!

Recomand: Jucarii din lemn - www.Iaia.ro
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 04:31 PM