Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

8 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Excursie In Zion Si Bryce Canyon-utah, pozne
Sara1
postare Apr 14 2010, 07:09 PM
Postare #11


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(ruxy @ Apr 14 2010, 10:04 AM) *
Exceptionale imagini Sara draga mea si ce peisaj fascinant...iar baietii tai par atat de dornici de aventura...incantatoare fotografii si adorabili copii, multumesc Sara...imi imaginez cat de frumos v-ati distrat...wowwwwwwwwwwwwwwwwwwww love1.gif love1.gif

Scumpa mea, intii, pupici! Apoi, aventura lor de care sunt mereu gata, este daca scapa cu viata! Nu-ti exagerez de cite ori erau pe muchia potecii, a stincii, a pontonului, gata sa cada in lac-ce sa-ti spun, am avut momente in care eram cu nervii in furculita amindoi adultii! Dar, per total, a fost de vis! Marturisesc ca mi-as dori sa pot lasa picii undeva pentru 3-4 zile si sa-mi iau si eu niste timp liber doar eu cu sotul! blush.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 07:12 PM
Postare #12


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(Mikaell @ Apr 14 2010, 10:08 AM) *
Ce am vazut eu aici m-a lasat fara cuvinte anima1.gif anima1.gif anima1.gif Nu pot sa spun decat ca totul e superb,iar baieteii tau sunt foarte frumosi si ma bucur ca a-ti avut parte de o astfel de excursie minunata...astept in continuare pozele..mii de pupicei tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


Pupici si tie, fata frumoasa, si printesei tale! Ma bucur mult ca ti-au placut pozele si promit sa revin cu mai multe, miine!


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Apr 14 2010, 07:17 PM
Postare #13


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



Am vazut in poza cu David-regele lumii....e dady in fundal face poze wink.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Apr 14 2010, 07:34 PM
Postare #14


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096




Superbe imagini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Multumesc ca le impartasesti cu noi partners.gif partners.gif partners.gif Dragii mei dragi!!!!Pup la frumusete de king si fratiorul sau! partners.gif partners.gif partners.gif Vino si tu mai des cu asemenea imagini,si eventual poate il prinzi si pe Brad Pitu..sau poze multe de strazile LA ului super.gif

Aceasta postare a fost editata de Mih@ela: Apr 14 2010, 07:35 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Apr 14 2010, 07:34 PM
Postare #15


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



QUOTE(USA @ Apr 14 2010, 07:17 PM) *
Am vazut in poza cu David-regele lumii....e dady in fundal face poze wink.gif

eu l-am vazzut prima anima1.gif anima1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 07:39 PM
Postare #16


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(Mih@ela @ Apr 14 2010, 10:34 AM) *
Superbe imagini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Multumesc ca le impartasesti cu noi partners.gif partners.gif partners.gif Dragii mei dragi!!!!Pup la frumusete de king si fratiorul sau! partners.gif partners.gif partners.gif Vino si tu mai des cu asemenea imagini,si eventual poate il prinzi si pe Brad Pitu..sau poze multe de strazile LA ului super.gif


liwlol.gif Brad Pitu...himmm??!! Asta nu stiu cind si cum se va intimpla! Nu mergem in aceleasi parcuri cu copiii la joaca!
Pupici albastreilor frumosi ,cit despre imagini de felul acesta, ne gindeam noi ca ne-a placut vacanta asta scurta asa de tare, incit am vrea sa repetam figura mai des.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mih@ela
postare Apr 14 2010, 07:44 PM
Postare #17


MY BLUE SKY
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,520
Inscris la: 14-February 07
Din: .
Membru nr.: 2,096



QUOTE(Sara1 @ Apr 14 2010, 07:39 PM) *
liwlol.gif Brad Pitu...himmm??!! Asta nu stiu cind si cum se va intimpla! Nu mergem in aceleasi parcuri cu copiii la joaca!
Pupici albastreilor frumosi ,cit despre imagini de felul acesta, ne gindeam noi ca ne-a placut vacanta asta scurta asa de tare, incit am vrea sa repetam figura mai des.

Vrei sa zici ca l-ai vazut??Helooooo!Io am vorbit serios!!! eating.gif rolleyes.gif Mult noroc si la vacanta aia mai dorita rolleyes.gif Si,chiar ,poze multe cu locatzii stralucitoare cum e LAul,banuiesc,ca pe unde mergi totul e vis, si sa ne aratisi noua visu american,bineinteles cu voi in preajma! yes.gif love1.gif Va pupam si va iubim!

Aceasta postare a fost editata de Mih@ela: Apr 14 2010, 07:44 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Apr 14 2010, 08:24 PM
Postare #18


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(Mih@ela @ Apr 14 2010, 10:44 AM) *
Vrei sa zici ca l-ai vazut??Helooooo!Io am vorbit serios!!! eating.gif rolleyes.gif Mult noroc si la vacanta aia mai dorita rolleyes.gif Si,chiar ,poze multe cu locatzii stralucitoare cum e LAul,banuiesc,ca pe unde mergi totul e vis, si sa ne aratisi noua visu american,bineinteles cu voi in preajma! yes.gif love1.gif Va pupam si va iubim!

Nuuu, nu l-am vazut! Nu pe el, pe altii! Am fost la o premiera a unui film, The Royal Tenenbaums-si am fost si la petrecerea de dupa. Asa ca i-am vazut pe toti actorii din filmul ala. Plus, la premiera am vazut pe David Duchovski-din X-Files, pe gagica din Dr. Quinn Medicine Woman, si cam atit
Sa stii ca LA-ul nu e glamourous peste tot, ci doar prin anumite parti. O sa incerc sa fac poze la locurile pe unde mergem zilnic, sa vezi despre ce e vorba. tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Apr 14 2010, 08:33 PM
Postare #19


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(Sara1 @ Apr 14 2010, 08:09 PM) *
Scumpa mea, intii, pupici! Apoi, aventura lor de care sunt mereu gata, este daca scapa cu viata! Nu-ti exagerez de cite ori erau pe muchia potecii, a stincii, a pontonului, gata sa cada in lac-ce sa-ti spun, am avut momente in care eram cu nervii in furculita amindoi adultii! Dar, per total, a fost de vis! Marturisesc ca mi-as dori sa pot lasa picii undeva pentru 3-4 zile si sa-mi iau si eu niste timp liber doar eu cu sotul! blush.gif

Cred ca ti-a stat sufletul la gura...eu nu stiu daca rezistam anima1.gif dar cum sa rateze asemenea aventura iubiitii tai minunati?...Au crescut atat de frumos sunt superbi love1.gif love1.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif si daaaa meriti si tu o vacanta romantica in doi smile.gif wub.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laura83
postare Apr 14 2010, 08:45 PM
Postare #20


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,159
Inscris la: 29-March 07
Din: CLUJ-NAPOCA
Membru nr.: 2,933



Doamne Sara ce peisaje.....miraculosss.....si personajeleee nu mai vorbesc. tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

8 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 18th April 2024 - 07:02 AM