Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Stie Cineva Daca Are Vreo Semnificatie..., mi-a cazut voalul in timpu dansului
Eena
postare Jul 23 2008, 03:58 PM
Postare #1


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 574
Inscris la: 12-July 08
Membru nr.: 30,039



la nunta noastra mi-a cazut voalul de pe cap si asi vrea sa stiu daca are vreo semnificatie pentru ca am auzit fel si fel de pareri!multumesc


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
corina borsodi
postare Jul 23 2008, 04:30 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 48
Inscris la: 8-April 08
Din: romania
Membru nr.: 20,040



QUOTE(Eena @ Jul 23 2008, 04:58 PM) *
la nunta noastra mi-a cazut voalul de pe cap si asi vrea sa stiu daca are vreo semnificatie pentru ca am auzit fel si fel de pareri!multumesc

Felicitari bere.gif wub.gif si sa fiti fericiti,referitor la intrebarea ta...hai sa fim seriosi...accidente se tot intampla... noi am uitat sa ne punem verighetele tongue.gif ... si suntem ok...nu fii superstioasa... bucurati-va de viata si iubiti-va mult,Dumnezeu are grija de noi toti... rugati-va si fiti buni... iar restul vine de la sine...pupici...si multa multa fericire


--------------------
http://lilypie.com][/url]
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eena
postare Jul 23 2008, 04:33 PM
Postare #3


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 574
Inscris la: 12-July 08
Membru nr.: 30,039



QUOTE(corina borsodi @ Jul 23 2008, 06:30 PM) *
Felicitari bere.gif wub.gif si sa fiti fericiti,referitor la intrebarea ta...hai sa fim seriosi...accidente se tot intampla... noi am uitat sa ne punem verighetele tongue.gif ... si suntem ok...nu fii superstioasa... bucurati-va de viata si iubiti-va mult,Dumnezeu are grija de noi toti... rugati-va si fiti buni... iar restul vine de la sine...pupici...si multa multa fericire

liwlol.gif multumesc,la fel va doresc si voua!Eu nu am luat in seama insa dupa nunta au inceput babele sa-mi spuna ca nu e bine...si m-au pus pe ganduri! unsure.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bia III
postare Jul 23 2008, 04:35 PM
Postare #4


Member
***

Grup: Members
Postari: 207
Inscris la: 9-July 08
Membru nr.: 29,533




QUOTE(Eena @ Jul 23 2008, 02:58 PM) *
la nunta noastra mi-a cazut voalul de pe cap si asi vrea sa stiu daca are vreo semnificatie pentru ca am auzit fel si fel de pareri!multumesc

felicitari si o casa de piatra daca lasi tu de la tine si sotul tau de la el ,sa cadeti de un comun acord iti garantez eu ca totul va fi ok ,lasati superstitiile ca gindurile negre sint lasate sa ne macine dar daca nu le dam atentie totul e k
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eena
postare Jul 23 2008, 04:39 PM
Postare #5


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 574
Inscris la: 12-July 08
Membru nr.: 30,039



QUOTE(bia III @ Jul 23 2008, 06:35 PM) *
felicitari si o casa de piatra daca lasi tu de la tine si sotul tau de la el ,sa cadeti de un comun acord iti garantez eu ca totul va fi ok ,lasati superstitiile ca gindurile negre sint lasate sa ne macine dar daca nu le dam atentie totul e k

multumesc!Multumim Lui Dumnezeu pana in prezent totul e ok si sper sa fie mereu asa!Eeee,babutele daca nu au ata treaba cred ca mai si inventeaza cate o superstitie! rolleyes.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jul 23 2008, 04:48 PM
Postare #6


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



Mama mea si-a pierdut verigheta pe la 44 de ani...si colegele i-au inventat rapid tot felul de scenarii wub.gif ...a trecut si de cununia de argint...si e tot...cu tata rolleyes.gif
Fina mea ...si-a pierdut cocul cu tot cu voal...si tot la nunta...nu si-a facut nici un fel de griji, si e foarte bine...altor mirese li s-a rupt tocul de la pantof...au schimbat rapid pantofii si au fost... bine...depinde foarte tare in ce vrei sa crezi...eu as zice Crede cu tarie in Dumnezeu si-n voia Lui...si nimic nu te va putea atinge...Dumnezeu sa-ti ocroteasca casnicia si viata partners.gif trandafir.gif tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eena
postare Jul 23 2008, 04:52 PM
Postare #7


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 574
Inscris la: 12-July 08
Membru nr.: 30,039



QUOTE(rux25 @ Jul 23 2008, 06:48 PM) *
Mama mea si-a pierdut verigheta pe la 44 de ani...si colegele i-au inventat rapid tot felul de scenarii wub.gif ...a trecut si de cununia de argint...si e tot...cu tata rolleyes.gif
Fina mea ...si-a pierdut cocul cu tot cu voal...si tot la nunta...nu si-a facut nici un fel de griji, si e foarte bine...altor mirese li s-a rupt tocul de la pantof...au schimbat rapid pantofii si au fost... bine...depinde foarte tare in ce vrei sa crezi...eu as zice Crede cu tarie in Dumnezeu si-n voia Lui...si nimic nu te va putea atinge...Dumnezeu sa-ti ocroteasca casnicia si viata partners.gif trandafir.gif tzuc.gif

multumesc fetelor!m-am mai linistit,pe bune!cred ca daca am lua in seama toate asa zisele semnificatii,ne-am imbolnavi de cap doh.gif Deci in final sunt doar VORBE! doh.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Jul 23 2008, 04:54 PM
Postare #8


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(Eena @ Jul 23 2008, 05:52 PM) *
multumesc fetelor!m-am mai linistit,pe bune!cred ca daca am lua in seama toate asa zisele semnificatii,ne-am imbolnavi de cap doh.gif Deci in final sunt doar VORBE! doh.gif

Nimic din ce nu e in planul lui Dumnezeu pregatit pentru tine....nu te va afecta...asa ca...fi pe pace...vorbe...si nu le adopta.... oFloare1.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eena
postare Jul 23 2008, 04:59 PM
Postare #9


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 574
Inscris la: 12-July 08
Membru nr.: 30,039



QUOTE(rux25 @ Jul 23 2008, 06:54 PM) *
Nimic din ce nu e in planul lui Dumnezeu pregatit pentru tine....nu te va afecta...asa ca...fi pe pace...vorbe...si nu le adopta.... oFloare1.gif

multumesc foarte rux!Am observat ca esti o femeie tare inteleapta!Sa-ti dea Dumnezeu sanatate! trandafir.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jul 23 2008, 05:06 PM
Postare #10


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Eena @ Jul 23 2008, 05:59 PM) *
multumesc foarte rux!Am observat ca esti o femeie tare inteleapta!Sa-ti dea Dumnezeu sanatate! trandafir.gif


daaaa.....dragoste multa sa fie.......si atat timp cat nu crezi, nimic nu te atinge.......nu lasa sa macine...ca atunci incepi sa le coci si sa le aduni..si o sa explodezi...asa ca vezi de viata si pregatestete in legatura cu babele.....cand va venii bb..atunci sa vezi..pe mine ma sunau din tara sa imi zica una si alta unsure.gif doh.gif

CASA DE PIATRA!....SI COPIIIIII CAT CUPRINDE......bine hai, atat cat da Domnul! bananab.gif bananab.gif ok?

Aceasta postare a fost editata de USA: Jul 23 2008, 05:07 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

4 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 24th April 2024 - 01:25 AM