Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

24 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Despre Sex, discutii deschise dar cu perdea. :P
georgeta23
postare Feb 12 2008, 01:47 PM
Postare #1


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



Fetelor, poate o sa va mire faptul ca am deshis acest topic...dar apelez la fetele mai cu vechime si experienta, sa ne invete si pe noi trucuri de imbunatatire a sexului, sau pozitii noi.... eu sincer sunt hotarata sa incerc tot ce e posibil.. si acum ca tot se apropie SF VALENTIN vreau sa ii ofer sotului o noapte de neuitat, urmaresc cu mare interes emisiunea :SI SEXUL SE INVATA si pot sa spun ca suny multe lucruri de invatat..... suntem tineri si nu as vrea sa intervina acea monotonie prezenta la majoritatea cuplurilor, sa facem sex,..ca dragostea poate nu mai e prezenta,.... doar din necesitate si sa folosim singura pozitie folosita din mos stramosi, cea a misionarului. Sunt foarte excentrica in ceea ce priveste sexul, si ma bucur ca si stul meu e mereu dispus sa incerce totul, a, si sa nu uitam... atunci cand ne iubim partenerul de preferat ar fii sa facem dregoste si nu sex!
Aveti fantezii cuminti sau ciudate nu va sfiiti sa mi le impartasiti! asa cum v-am spus sunt in cautare de NOU! Astept sugestii si de ce nu...... sa imi impartasiti si voi exerientele voastre.


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 12 2008, 10:55 PM
Postare #2


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



interesant stai ca treb sa ma gandesc!!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeta23
postare Feb 12 2008, 11:29 PM
Postare #3


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



astept.... Ionela...
Iata cum am hotarat, cu ajutorul sfaturilor date de o prietena buna, sa petrec noaptea de Sf Valentin; Din pacate sotul meu va fi la servici tura a2a, numai bine ca eu sa preg toate detaliile... voi achizitiona o sticla de vin rosu... voi scrie o serie de biletele care sa il indrume de la intrare pana la pat(siropoase!) si acolo ma va gasii pe mine imbracata cu un port-jartier rosu si ii voi servii drept cina cu garnitura de frisca...... inca nu m-am decis daca sa mai apelez si la lumanarele.......ce as vrea sa mai increc e esemta de menta, am auzit ca face miracole.....

Aceasta postare a fost editata de georgeta23: Feb 12 2008, 11:30 PM


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AdeDia
postare Feb 12 2008, 11:29 PM
Postare #4


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,367
Inscris la: 11-March 07
Membru nr.: 2,589




Important intr-o partida de dragoste reusita,este comunicarea.Sa nu-ti fie niciodata jena sa spui ce iti place cel mai mult si ce te face sa te simti mai bine.O mangaiere anume,un sarut intr-un anume fel...sau intr-un loc anume(printre altele mie una imi place tare mult cand ma saruta pe gat rolleyes.gif )E adevarat ca multe se invata,dar la baza ramane comunicarea reciproca.Fiecare sa-si exprime doleantele si de comun acord se pun in practica.Eu dupa aproape 13 ani de casnicie,pot sa spun ca nu m-am plictisit si nici nu simt monotonie in relatia noastra rolleyes.gif
Va doresc o relatie frumoasa si implinita pana la adanci batraneti oFloare1.gif floare2.gif oFloare.gif


--------------------

Fericirea adevarata n-o ai,n-o poti avea,decat daca esti in stare s-o dai.
Putem sluji fara iubire,dar nu putem iubi fara slujire.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeta23
postare Feb 12 2008, 11:34 PM
Postare #5


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



merci Ade pt sfaturi... asta incerc sa mentin intre noi comunicarea... pana acum e perfect, comunicam, ne vorbim in timpul actului sexual, ne spunem ce ne place si ce nu.., deci pana acum e bine... Sa dea Domnul sa Ajungem la anii vostrii sai la cat mai multi, lucru e care ti-l doresc si tie. oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ella14
postare Feb 12 2008, 11:35 PM
Postare #6


Daria Miruna
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,921
Inscris la: 15-October 07
Din: Bistrita
Membru nr.: 8,103



QUOTE(georgeta23 @ Feb 13 2008, 01:29 AM) *
astept.... Ionela...
Iata cum am hotarat, cu ajutorul sfaturilor date de o prietena buna, sa petrec noaptea de Sf Valentin; Din pacate sotul meu va fi la servici tura a2a, numai bine ca eu sa preg toate detaliile... voi achizitiona o sticla de vin rosu... voi scrie o serie de biletele care sa il indrume de la intrare pana la pat(siropoase!) si acolo ma va gasii pe mine imbracata cu un port-jartier rosu si ii voi servii drept cina cu garnitura de frisca...... inca nu m-am decis daca sa mai apelez si la lumanarele.......ce as vrea sa mai increc e esemta de menta, am auzit ca face miracole.....


si Edy unde va fi?


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgeta23
postare Feb 12 2008, 11:36 PM
Postare #7


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,320
Inscris la: 28-February 07
Din: craiova
Membru nr.: 2,377



la somn, binenteles! recunosc nu trebuie sa facem zgomot prea tare rolleyes.gif rolleyes.gif
tu ce ii pregatesti sotului?


--------------------




  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pissy18kat
postare Feb 13 2008, 01:09 PM
Postare #8


bibi alexandra
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,716
Inscris la: 14-January 08
Din: mangalia
Membru nr.: 12,621



din pacate sotul meu no sa fie cu mine de sf valentin
dar e importanta comunicarea cum scrie mai sus mmm eu ma reinventez de fiecare data ca femeie mereu sunt alta pt sotul meu ca oricat de mult stam impreuna la un moment dat intervine aceea rutina de aceeamereu e nevoie de ceva nou !!


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
liliana2u
postare Feb 13 2008, 01:31 PM
Postare #9


mami de blonduta desteapta!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,886
Inscris la: 10-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,054



Getuto, intra pe mess, da un buzz si iti trimite fata material de studiu cu n pozitii (are si poze explicite wink.gif ), tot sa aprofundezi si ai si timp sa memorezi ce e pe acolo...

Aceasta postare a fost editata de mallina2u: Feb 13 2008, 01:32 PM


--------------------
"Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. Fara ea, ai fi un etern afon in corul imens al omenirii" (Roque Schneider)
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue. (Carl Sandburg)
Tratati-va unii pe altii cu cel mai mare respect, deoarece atunci cand va uitati in ochii altuia, priviti in ochii lui Dumnezeu!

Fericirea din viata ta depinde de calitatea gandurilor tale.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Feb 13 2008, 02:29 PM
Postare #10


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



Iti recomand o carte care nu da gres niciodata rolleyes.gif Kamasutra...o gasesti in librarie partners.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

24 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 02:45 PM