Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

64 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> O Intalnire De Suflet, a familiei utilecopii.ro
Lili
postare Aug 6 2010, 03:06 PM
Postare #1


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560



Se spune ca toamna se numara bobocii... trandafir.gif

Ei bine, Familia utilecopii, in aceasta toamna, va incerca sa-si adune bobocii partners.gif . Poate stiti, poate nu, insa o "mamica utile", vine de peste mari si tari... acasa! O stim toate: USA, o Gold Member a acestui Forum, a acestei familii. Ma gandeam ca este una dintre acele ocazii minunate de a ne intalni fata in fata, dupa atatia ani de dimineti parfumate cu abur de cafea, dupa atatea discutii in urma carora s-au legat prietenii si care ne-au dat curaj si putere pentru o noua zi.

Cine s-ar fi gandit vreodata ca acest Forum ne va lega si ne va apropia in ritmul acelorasi idei, chiar daca uneori contrare, dar intotdeuna constructive...Insa noi, mamicile acestui Forum am rezonat, in primul rand, la lucrurile care au legatura cu noi, pentru ca suntem pana la urma...O Familie!

Astfel, deschid acest topic si cu el o lista utila trandafir.gif pentru o viitoare intalnire utilecopii.ro wub.gif

Locatia: Bucuresti (va voi tine la curent si unde se va desfasura propriu-zis smile.gif )
Perioada: Septembrie (data o vom stabili impreuna)


Lista mamici:

1. Lili smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Aug 6 2010, 03:11 PM
Postare #2


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151



partners.gif foarte frumoasa descriere Lili...si mi-as dori sa fiu si eu un numar pe lista, dar sunteti fffffff departe oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca74
postare Aug 6 2010, 03:16 PM
Postare #3


Anca, mami de Radu, zis Aby
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,051
Inscris la: 22-November 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 585



Eu ma inscriu ca mare drag....Doar sa fie programata intalnirea mai pe seara, ca mai si lucram si sper sa lucrez si in septembrie! rolleyes.gif In caz contrar, numai forta majora si cazul fortuit ma vor impiedica sa topai de bucurie direct la USA in brate! Doamne ajuta!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lili
postare Aug 6 2010, 03:21 PM
Postare #4


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560




QUOTE(natsandrea @ Aug 6 2010, 04:11 PM) *
partners.gif foarte frumoasa descriere Lili...si mi-as dori sa fiu si eu un numar pe lista, dar sunteti fffffff departe oFloare1.gif


natsandrea, tocmai prin ce ai scris demonstreaza ca aceasta comunitate este speciala: pentru ca, indiferent de situatie, este unita! te vei putea bucura aici, pe Forum, de poze si de video-ul acestei intalniri trandafir.gif tzuc.gif partners.gif




QUOTE(Anca74 @ Aug 6 2010, 04:16 PM) *
Eu ma inscriu ca mare drag....Doar sa fie programata intalnirea mai pe seara, ca mai si lucram si sper sa lucrez si in septembrie! rolleyes.gif In caz contrar, numai forta majora si cazul fortuit ma vor impiedica sa topai de bucurie direct la USA in brate! Doamne ajuta!


Anca74, ce frumos! oFloare.gif uite asa se aduna bobocii... toamna! partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Aug 6 2010, 03:52 PM
Postare #5


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



Ce mult mi-as dori s-o cunosc si eu pe USA si pe voi toate! crybaby.gif Insa in luna septembrie nu vom putea veni in tara ... Ma consolez cu gandul ca poate se vor mai organiza astfel de intalniri, cand vor mai veni fetele de peste mari si tari ... si poate atunci vor participa si cele care nu vor putea de data aceasta .... oFloare1.gif Va iubesc! hug.gif tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Aug 6 2010, 03:55 PM
Postare #6


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
Planggg de emotiiii...plang si nu ma opresc...Doamne, ce surprizaaa.....fetelor va multumesc din tot sufletul meu.....
Va iubesc!!!!!!!!!!!!!!!!
Va multumesc!!!!!!!!!!!!


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Aug 6 2010, 03:59 PM
Postare #7


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



Va spun ca intre 4 septembrie si 7 septmebrie..suntem in Bucuresti....la orice ora.....orice ora.....si oriundee..poate si in park.....oriunde..numai sa va cunosc ar fii o minuneee....am emotii numai scriind....

Si daa...asa cum spune si ssimmona, aceste intalniri ar trebuii considerate...la venirea in tarisoara a celor de departe....un motiv in plus de bucurie!
Multumesc tuturor ptr gandul...numai gandul ca s-ar putea sa ne intalnim....si ma face sa vibrez de emotie....si asa o sa fie emotii gramada...dupa atata timp de departari....dar intalnirea cu voi o sa ma fac sa ma simt om intre oameni....sa ma simt si mai mult ca sunt roman....si romanii sunt speeciali!


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Aug 6 2010, 04:07 PM
Postare #8


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



Usa, ce profunditate se simte in randurile tale ... mi s-a facut pielea de gaina! hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Aug 6 2010, 04:19 PM
Postare #9


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Woow SUA, ma bucur ca ai ocazia sa simti toate emotiile, gandurile si bucuriile astea. Chiar ma bucur tare mult pentru tine! oFloare.gif Adesea uitam de toate aceste trairi, fiind adanc ingropati sub maldare de cotidian si rutina...


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lili
postare Aug 6 2010, 04:36 PM
Postare #10


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560



QUOTE(ssimmona @ Aug 6 2010, 04:52 PM) *
Ce mult mi-as dori s-o cunosc si eu pe USA si pe voi toate! crybaby.gif Insa in luna septembrie nu vom putea veni in tara ... Ma consolez cu gandul ca poate se vor mai organiza astfel de intalniri, cand vor mai veni fetele de peste mari si tari ... si poate atunci vor participa si cele care nu vor putea de data aceasta .... oFloare1.gif Va iubesc! hug.gif tzuc.gif


ssimmona, vor mai urma intalniri! floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

64 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 10:56 PM