Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cum Ne-am Cunoscut..., DAR VOI?
puka
postare Jan 6 2009, 09:37 PM
Postare #21


Puka
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,949
Inscris la: 26-September 08
Din: Bucuresti, Dr. Taberei
Membru nr.: 39,207



QUOTE(ninina @ Jan 6 2009, 11:03 PM) *
Foarte frumos Puka... eusa_clap.gif Ma bucur ca aveti o relatie super in casnicia voastra...sa va iubiti si sa fiti fericiti pentru todeauna... tzuc.gif

Multumesc Ninia sa fiti sanatosi si sa va dea DD ce va doriti partners.gif tzuc.gif


--------------------






  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TESYMO
postare Jan 6 2009, 09:40 PM
Postare #22


Darius
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,890
Inscris la: 14-October 08
Din: Timisoara
Membru nr.: 42,546



QUOTE(puka @ Jan 6 2009, 08:46 PM) *
Danutza sa aveti o casnicie trainica si frumoasa asa cum este povestea voastra floare2.gif
Sa fiti sanatosi, sa va bucurati de piticul vostru iubit partners.gif
Povestea mea... a inceput acum 16 ani .... eram angajata la o firma de constructii si lucram la departamentul tehnic (calculatoare... alea...alea), firma la care am ajuns prin intermediul surorii mele. Era o firma unde angajatii erau foarte uniti, eram ca o familie. La director general era un tip inalt, blond, cu ochii albastri care de cate ori ne intalneam pe hol, sau la xerox... fata i se lumina intr-un zambet si parca ardea de nerabdare sa ma atinga... macar o mana pe umar sau o atingere superficiala. Cu timpul, am devenit mai indrazneti si cautam sa avem drumuri comune ca sa putem vorbi.
Relatia noastra a fost bazata pe atractie la prima vedere si chiar daca eu stiam ca are o prietena in firma, imi spuneam ca nu gresesc daca imi place sa vorbesc cu el si sa simt nevoia sa-l vad. Voiam sa cred ca nu faceam ceva nepermis atata timp cat era reciproc si nu existau obligatii.
Reputatia lui in firma era cam cu semnul ? dar mie nu-mi pasa pentru ca chiar ma indragosteam... dupa aproximativ 1 an relatia noastra a trecut la pasul urmator si am ajuns intr-un punct in care voiam sa cred ca totul este ok si atunci cand va veni ziua sa renunt la tot, o sa fiu impacata si fericita ca am putut cunoaste asemenea sentimente.
Dupa aproape 2 ani de cand ne-am cunoscut, am ramas insarcinata si am avut un sentiment cum nimeni nu cred ca l-a avut. Am simtit ca am ceva care -mi va face viata mai frumoasa si de data aceasta, nu-mi pasa daca relatia noastra va continua si chiar s-a oprit. Acasa am avut multe discutii, cu mama, dar ca o mama m-a inteles in final si a fost de acord sa ma ajute. Si chiar m-a ajutat enorm.
Pe 18 dec 1994 s-a nascut Alexandru Vladimir si eu am fost cea mai fericita mamica din lume !!!
Relatia mea... eram singura, dar impacata ca nu sunt singura, ci cu fiul meu, cu mama si sora mea care m-au ajutat foarte mult.
Si acum, urmeaza partea super ... pt. ca DD a vrut sa aranjeze lucrurile si cealalta femeie si-a gasit un alt barbat si sotul meu si-a dat seama ca trebuie sa fie alaturi de copilul lui.
Suntem "impreuna la bine si la rau, pana ce moartea ne va desparti" alaturi de copii nostrii Alexandru si Anamaria; suntem fericiti si ne rugam pentru sanatate sa putem creste copii mari.
Ne-am casatorit cand Alex avea 1 an si 6 luni si a fost o nunta ca-n povesti !
Ne iubim foarte mult si suntem doi, dar simtim ca unul !
Va doresc si voua sa aveti parte numai de sanatate, fericire, implinire !!! La multi ani ! oFloare1.gif

Puka ce curajoasa ai fost sa treci singura la inceput peste atatea. Felicitari! Iti doresc o casnicie lunga si fericita. floare2.gif

Va povestesc si eu pe scurt cum l-am cunoscut pe actualul meu sot............in mai 2000 la Festivalul Berii faceam cunostiinta pentru prima oara, fara sa ne dam nici o importanta.... pe atunci el avea o prietena eu filtra cu altcineva. In iunie acelasi an ne-am intalnit la majoratul unei prietene comune unde am facut a doua oara cunostiinta.......el cu aceiasi prietena , eu la inceputul relatiei cu altcineva, si din nou nu ne-am dat nici o importanta.
In februarie 2001 ne-am regasit a treia oara, bineinteles facand din nou cunostiinta liwlol.gif (si acum ne amuzam cand ne aducem aminte), el singur-eu singura..................si de atunci suntem impreuna. partners.gif .
In iulie 2007 am facut o nunta exact asa cum mi-am dorit.....si in iunie 2008 s-a nascut minunea noastra........cel mai scump Dar din lume ....Darius -Vlad


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 6 2009, 09:42 PM
Postare #23



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(terbancea @ Jan 6 2009, 11:40 PM) *
Puka ce curajoasa ai fost sa treci singura la inceput peste atatea. Felicitari! Iti doresc o casnicie lunga si fericita. floare2.gif

Va povestesc si eu pe scurt cum l-am cunoscut pe actualul meu sot............in mai 2000 la Festivalul Berii faceam cunostiinta pentru prima oara, fara sa ne dam nici o importanta.... pe atunci el avea o prietena eu filtra cu altcineva. In iunie acelasi an ne-am intalnit la majoratul unei prietene comune unde am facut a doua oara cunostiinta.......el cu aceiasi prietena , eu la inceputul relatiei cu altcineva, si din nou nu ne-am dat nici o importanta.
In februarie 2001 ne-am regasit a treia oara, bineinteles facand din nou cunostiinta liwlol.gif (si acum ne amuzam cand ne aducem aminte), el singur-eu singura..................si de atunci suntem impreuna. partners.gif .
In iulie 2007 am facut o nunta exact asa cum mi-am dorit.....si in iunie 2008 s-a nascut minunea noastra........cel mai scump Dar din lume ....Darius -Vlad



vezi soro soarta? frumos , felicitari oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
puka
postare Jan 6 2009, 09:50 PM
Postare #24


Puka
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,949
Inscris la: 26-September 08
Din: Bucuresti, Dr. Taberei
Membru nr.: 39,207




QUOTE(terbancea @ Jan 6 2009, 11:40 PM) *
Puka ce curajoasa ai fost sa treci singura la inceput peste atatea. Felicitari! Iti doresc o casnicie lunga si fericita. floare2.gif

Va povestesc si eu pe scurt cum l-am cunoscut pe actualul meu sot............in mai 2000 la Festivalul Berii faceam cunostiinta pentru prima oara, fara sa ne dam nici o importanta.... pe atunci el avea o prietena eu filtra cu altcineva. In iunie acelasi an ne-am intalnit la majoratul unei prietene comune unde am facut a doua oara cunostiinta.......el cu aceiasi prietena , eu la inceputul relatiei cu altcineva, si din nou nu ne-am dat nici o importanta.
In februarie 2001 ne-am regasit a treia oara, bineinteles facand din nou cunostiinta liwlol.gif (si acum ne amuzam cand ne aducem aminte), el singur-eu singura..................si de atunci suntem impreuna. partners.gif .
In iulie 2007 am facut o nunta exact asa cum mi-am dorit.....si in iunie 2008 s-a nascut minunea noastra........cel mai scump Dar din lume ....Darius -Vlad

Multumesc oFloare1.gif
Si voi sa va cresteti sanatosi partners.gif hug.gif


--------------------






  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 7 2009, 12:27 PM
Postare #25



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



FRUMOASE POVESTI, MAI ASTEPTAM SI DE LA ALTE FETE CUCUIETE


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marmota_flo
postare Jan 7 2009, 01:04 PM
Postare #26


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 899
Inscris la: 18-June 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 26,806



Buna!
Frumoase povesti....

In 2001 aveam 20 de ani si eram deja convinsa ca nu exista Fat Frumos, asta pana in seara de Craciun.
In seara de 25 decembrie 2001 am fost invitata intr-un bar de niste amici pe care nu-i vazusem de mult, la un moment dat a aparut un tip, l-am vazut inainte sa se aporpie de masa noastra si m-am indragostit pe loc de ochii lui. Dupa ce s-a asezat la masa am descoperit ca avem o groaza de lucruri in comun, nu-mi venea sa cred. A incercat sa se apropie de mine, iar eu, fata patita, l-am intrebat "Cum mai Feri, tu baiat asa frumos, n-ai o prietena?!" in secunda urmatoare, Feri, s-a ridicat de langa mine spunandu-mi "Nu inteleg ce legatura vezi tu intre aspectul fizic si existenta unei relatii!". Am intrat in pamant de rusine, nu puteam sa cred ca in sfarsit am gasit un barbat care sa-mi raspunda asa cum as fi vrut eu. Dupa bar am plecat acasa la una dintre fete impreuna cu baietii, am stat de vorba toata noaptea..... dar nu mi-a cerut numarul de telefon.... .
Dupa 2 saptamani ne intalneam in acelasi bar cu aceeasi gasca. La un moment dat m-am ridicat si am spus ca trebuie sa plec, in secunda 2 se ridica si el. Am plecat impreuna, nu avea curajul sa ma ia de mana dar niste scari alunecoase mi-au pus piedica si i-au dat lui prilejul sa ma prinda. Din acel moment nu mi-a mai dat drumul la mana. La doua luni ne mutam impreuna.....
Este omul la care am visat mereu... atat de sincer si cu un suflet curat.
In 7 ani am avut multe peripetii..... il iubesc enorm si el pe mine. Anul trecut in primavara aflam ca sunt insarcinata, a fost perioada cea mai fericita din viata mea, iar el a fost trup si suflet alaturi de mine, uneori simteam ca si el e un pic insarcinat ... hi, hi. Acum ne bucuram de un bebe strunf ce are 2 luni si jumatate si ne iubim mai mult ca la inceput.


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 7 2009, 01:08 PM
Postare #27



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(marmota_flo @ Jan 7 2009, 03:04 PM) *
Buna!
Frumoase povesti....

In 2001 aveam 20 de ani si eram deja convinsa ca nu exista Fat Frumos, asta pana in seara de Craciun.
In seara de 25 decembrie 2001 am fost invitata intr-un bar de niste amici pe care nu-i vazusem de mult, la un moment dat a aparut un tip, l-am vazut inainte sa se aporpie de masa noastra si m-am indragostit pe loc de ochii lui. Dupa ce s-a asezat la masa am descoperit ca avem o groaza de lucruri in comun, nu-mi venea sa cred. A incercat sa se apropie de mine, iar eu, fata patita, l-am intrebat "Cum mai Feri, tu baiat asa frumos, n-ai o prietena?!" in secunda urmatoare, Feri, s-a ridicat de langa mine spunandu-mi "Nu inteleg ce legatura vezi tu intre aspectul fizic si existenta unei relatii!". Am intrat in pamant de rusine, nu puteam sa cred ca in sfarsit am gasit un barbat care sa-mi raspunda asa cum as fi vrut eu. Dupa bar am plecat acasa la una dintre fete impreuna cu baietii, am stat de vorba toata noaptea..... dar nu mi-a cerut numarul de telefon.... .
Dupa 2 saptamani ne intalneam in acelasi bar cu aceeasi gasca. La un moment dat m-am ridicat si am spus ca trebuie sa plec, in secunda 2 se ridica si el. Am plecat impreuna, nu avea curajul sa ma ia de mana dar niste scari alunecoase mi-au pus piedica si i-au dat lui prilejul sa ma prinda. Din acel moment nu mi-a mai dat drumul la mana. La doua luni ne mutam impreuna.....
Este omul la care am visat mereu... atat de sincer si cu un suflet curat.
In 7 ani am avut multe peripetii..... il iubesc enorm si el pe mine. Anul trecut in primavara aflam ca sunt insarcinata, a fost perioada cea mai fericita din viata mea, iar el a fost trup si suflet alaturi de mine, uneori simteam ca si el e un pic insarcinat ... hi, hi. Acum ne bucuram de un bebe strunf ce are 2 luni si jumatate si ne iubim mai mult ca la inceput.



FOARTE FRUMOS , SA VA TRAIASCA BEBE SA VA BUCURATI DE EL SI SA VA IUBITI TOATA VIATA


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Jan 7 2009, 02:00 PM
Postare #28


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(marmota_flo @ Jan 7 2009, 03:04 PM) *
Buna!
Frumoase povesti....

In 2001 aveam 20 de ani si eram deja convinsa ca nu exista Fat Frumos, asta pana in seara de Craciun.
In seara de 25 decembrie 2001 am fost invitata intr-un bar de niste amici pe care nu-i vazusem de mult, la un moment dat a aparut un tip, l-am vazut inainte sa se aporpie de masa noastra si m-am indragostit pe loc de ochii lui. Dupa ce s-a asezat la masa am descoperit ca avem o groaza de lucruri in comun, nu-mi venea sa cred. A incercat sa se apropie de mine, iar eu, fata patita, l-am intrebat "Cum mai Feri, tu baiat asa frumos, n-ai o prietena?!" in secunda urmatoare, Feri, s-a ridicat de langa mine spunandu-mi "Nu inteleg ce legatura vezi tu intre aspectul fizic si existenta unei relatii!". Am intrat in pamant de rusine, nu puteam sa cred ca in sfarsit am gasit un barbat care sa-mi raspunda asa cum as fi vrut eu. Dupa bar am plecat acasa la una dintre fete impreuna cu baietii, am stat de vorba toata noaptea..... dar nu mi-a cerut numarul de telefon.... .
Dupa 2 saptamani ne intalneam in acelasi bar cu aceeasi gasca. La un moment dat m-am ridicat si am spus ca trebuie sa plec, in secunda 2 se ridica si el. Am plecat impreuna, nu avea curajul sa ma ia de mana dar niste scari alunecoase mi-au pus piedica si i-au dat lui prilejul sa ma prinda. Din acel moment nu mi-a mai dat drumul la mana. La doua luni ne mutam impreuna.....
Este omul la care am visat mereu... atat de sincer si cu un suflet curat.
In 7 ani am avut multe peripetii..... il iubesc enorm si el pe mine. Anul trecut in primavara aflam ca sunt insarcinata, a fost perioada cea mai fericita din viata mea, iar el a fost trup si suflet alaturi de mine, uneori simteam ca si el e un pic insarcinat ... hi, hi. Acum ne bucuram de un bebe strunf ce are 2 luni si jumatate si ne iubim mai mult ca la inceput.

eusa_clap.gif Foarte frumos...super...Iubirea si fericirea sa creasca tot mai mult...cu fiecare an....Intr-o lume cand divortul e la putere..sa mai fie si familii care se iubesc si se bucura de legatura casniciei....Ma bucur mult pentru voi....Bebe e un norocos sa traiasca in asa o famile....Bucurati-va de jucaus.gif si voi unul de altul.... floare2.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 7 2009, 02:32 PM
Postare #29



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



haideti fetelor impartasiti cu noi voastra


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Jan 7 2009, 03:17 PM
Postare #30


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



Fetelor va povestesc si eu in cateva cuvinte cum ne-am cunoscut....
In 2002 am fsot invitata la o nunta langa Fagaras(in acel timp lucram la BReaza(Prahova) la un sanatoriu...Cu mai multe colege am plecat spre nunta...ne-am "facut frumoase" gata de de distractie. El(sotul) m-a vazut cu mult inainte de al vedea eu....a pus ochii pe mine"ca fiind cea mai frumosa de la nunta"(bineinteles pentru el). Ininte vreau sa zic ca eu ii cunosteam verisorii lui din Brasov.Ajunsi la biserica l.am vazut pe unul din verisori cu el....dar nu m.a interesat..chiar faceam glume cu versiorul.Cand am iesit afara din biserica am facut cunostinta cu El, dar nimic mai mult.(Si azi imi reproseaza ca am ras cu toti din grup si ca pe el nici nu l-am bagat in seama). Ajunsi la restaurant, vericorul lui m-a invitat sa stau cu ei la masa...asa ca mi-am lasat toate colegele si m-am mutat cu ei la masa....A fsot o nunta tare distractiva...atata am ras(verisorul lui fiin tare glume)....dar spre surprinderea mea El nu a zis nimic, nici un cuvan, vorbea tot timpul cu un alt verisor.Sa nu va spun ca am ras pe seama Lui....ca a zis ca a venit si mama LUi la nunta ca sa vada o fata faina pentru baiatul ei.....eu am zis ca mor de ras....ca ce baiat ii asta sa nu fi in stare sa-si caute fata liwlol.gif desi saracul nu avea nici o vina..ca nici nu stia ca vine mama lui la nunta(el fiind venit din Spania pentru 2 saptamani, mama lui dorea sa fie mai mult prin preajma lui mai ales cand stia ca va pleca dinoua si iar se va intoarce doar peste 2 sau 3 ani).Oricum i-am zis si verisorului LUI"Ce var frumos ai".Doar atat a fsot la nunta(defapt pot zice nimic).El imi spune ca ma placut foarte mult..doar ca a crezut ca sunt iubita verisorului lui si nu vroia sa se bage....Dar pana la urma chiar am fsot iubita verisorului doar pentru 3 luni...relatia nostra nu a mers mai departe....si acum ce ma bucur liwlol.gif .....A trecut timpul din mai pana august cand verisorul a plecat in Spania la El....si normal ..care credeti ca a fsot prima intrebare a LUI(sotul meu) pentru verisor?????? Mai vorbesti cu Irina???CAnd a auzit ca nu...a fsot cel mai bucuros.....a mai trecut putin timp si verisorul nu a uitat sa ma sunt de ziua mea....dar s.a gadit si El sa.mi reimprospeteze memoria liwlol.gif spunandu.i versiorului sa-mi zica ca mama lui este bolnava si daca pot sa fac ceva pentru EL....si sa ii fac loc la sanatoriu(aveam programari si cu 8 luni inainte, eram foarte ocupati, nu mai erau deloc locuri)...dar sa nu va zic..ca m-am dus la director si la presedintele sanatoriului si am reusit sa obtin un loc chiar pentru urmatoarea serie...Urau sarbatorile de iarna...iar dupa revelion urma sa vina mama LUI la tratement....de revelion cu mai multe colege urma sa mergem la o tabara religiosa in Brasov.....unde veneau foarte multe fete si baieti...si se organiza ceva frumos....Sa nu va spun ce surpriza ma astepta....cand am iesit din cladirea care eram cazata....am dat nas in nas cu el...dar nu.l recunosteam...m.am gandit cred ca multe ore sa imi dau seama cine ar putea fi...el doar ma salutat nimic mai mult....(si ma si derutat verisorul ca a zis ca EL nu vine in Ro de sarbatori)....Acolo m-am intanit si cu verisorul..care parca tanjea sa reluam relatia de la inceput....si m.a invitat de revelion sa merg la ei acasa...si sa mergem la POiana la BRasov....am acceptat..dar nu am mers singura..am luat pe inca doua fete cu mine...si pana la urma s-au strans mai multi(o gasca de 8 persoane)din care cel putin 3 baieti ma vroiau liwlol.gif ...am mers la poiana..sa vad artificiile am stat in brate la unul din ei liwlol.gif ....si cand am mers mai sus sa urcam pe partie...m-am trezit ca toata gasca e sus doar eu cu El..am ramas jos...el se facea ca sta sa inchida masina..iar mie mi se stricase fermoarul la ghete....si uite asa am inceput sa urcam drumul vietii ajutandu-ma sa urc ... liwlol.gif ...LA inceput discutii banale despre mama lui(am uitat sa specific ca sotul meu este timid cu persoanele care nu le cunoaste)...si de aacolo au urmat cateva iesiri scurte..impreuna cu toata lumea...(gasca)....imi placea timiditatea LUI...si incepusem sa ma indragostesc putin cate putin..(asta a durat doar 2 sau 3 zile) ca eu trebuia sa ma intorc la munca....pe urma el a venit cu mama lui la sanatoriu...si de acolo urma sa plece la aeroport...a venit la mine in camera am stat putin de vorba....si cand a plecat...nustiu ca poate cineva sa ma inteleaga..AM SIMTIT CA MI SE RUPE INIMA DIN MINE.... desi inca nu eram iubiti..era doar un inceput....mi-a cerut numarul..si pe urma tot am vb la telefon ore in sir....cat castiga cheltuia pe telefon...In aprilie a venit in Ro....deja relatia nostra devenise stabila...am dat impreuna un tur al Roamniei..am fsot si pe la parintii lui si ai mei....si il observam ca tot vrea sa imi zica ceva important...dar schimbam mereu discutia...saracul prin ce l-am trecut,,vroia sa ma ceara de sotie....si cand era pregatit sa.mi zica...pat intram pe alt fagas cu discutia..si faceam mereu glume..ca eu nu am de gand sa ma casatoresc decat peste 5 ani liwlol.gif ....au trecut cele 7 zile de vacanta si eram in drum spre aeroport(verisorul era soferul liwlol.gif )....dar am luat o colega sa nu se simnta singur liwlol.gif ...la aeroport ne-am urcat sus de unde se vede tot aeroportul..si foarte hotarat(mai hotarat ca niciodtata)mi-a zis daca vreau sa fiu a lui....mi-a astupat gura mea de zapacita si de glumeata...am ramas fara cuvinte..eu care vorbeam non stop liwlol.gif ....dar ca sa-l mai pun pe jar..i-am zis ca ii spun prin telefon....cand o sa fiu suta la suta hotarata....asa ca a plecat....cu durere in suflet ca nu am zis DA...ma suna in fiecare seara...poate poate ii dau rapsunsul...pana I-am zis DA cu toata dragostea.....dar sa nu va zic ca la o luna...l-am sunat si era cat pe cce sa fac infarct..ca ii ziceam la telefon..ca am o veste pentru el...si ca imi este greu sa i-o spun..ca nu vreau sa-l super...mi-a zis un prieten de a lui ca tot se galbenise..se asezase jos...si nici nu mai putea sa zica nimic...doar ca imi zicea mie sa.i zic..ca orice ar fi..asta este....si eu iar ii zicea..ca ma doare sa ii zic..(el credea ca vreau sa.i zic ca nu vreau sa-i zic ca nu vreau sa mai fiu cu el).la care ii spun TE IUBESC SI MIE DOR DE TINE TARE MULT.....nu a mai putut sa vorbeasca cu mine..a zis ca ma suna mai tarziu.... liwlol.gif saracul de el liwlol.gif ...si asa a fsot m-a sunat si ce credeti ca am facut(asta era prin 15 mai),,,am fixat data de nunta pe 24 august....a venit acasa doar cu 2 saptamani inainte de nunta...dar m-am ocupat de toate pentru nunta...si am avut o nunta faina ca in povesti cu 350 de invitati....LA inceput a fost mai greu..pentru ca a fsot acomodarea...dar avem 5 ani de casnicie...si pot spune ca au fsot cei mai faini ani din viata mea...am un sot care nu este o zi fara sa ma inunde cu dragostea lui...Cuvantul Te iubesc nu imi lipseste nici intr-o zi(bineinteles spus din inima) SUNT CEA MAI FERICITA FEMEIE DE PE LUME...CU UN ASEMENEA SOT.....face totul pentru mine, mancare curatenie.....doar ca sa fiu fericita....nu pot sa pun ca nu ne-am certat nicodata..dr impacarea este tare dulce...si noi nu putem sta suparati unul pe altul..........Offffffffff cred ca v-am plictisit tare rau....dar m-a luat povestitul....e mult mai lunga povestea nostra de dragote...dupa casatorie de abeaa inceput....ar trebui sa scriu romane.....de asta ma bucur pentru toate casniciile care sunt fercite si se iubesc...nimic nu e mai frumos si dulce pe lume decat dragostea in familie....

Aceasta postare a fost editata de ninina: Jan 7 2009, 03:25 PM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

6 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 03:49 PM