Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Uleiul De Cocos
geaninapopa
postare Aug 21 2015, 04:11 PM
Postare #1


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 21-August 15
Membru nr.: 238,186



dragi mamici va dau un pont cu descoperirea mea pe anul acesta, un magazin cu produse bio Republica Bio uleiul de cocos bio, il dau pe la fundulet, masaj pe corp si ii face foarte bine. plus ca il folosesc si la gatit, la prajit, la aproape tot. aruncati o privire, sunt foarte profi, trimit comanda imediat a doua zi.

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana99
postare Sep 1 2015, 02:14 PM
Postare #2


Junior
*

Grup: Members Plus
Postari: 33
Inscris la: 29-May 12
Membru nr.: 233,487



Am comandat si eu de la ei dupa ce ai zis si intr-adevar sunt foarte promti. eu mi-am comandat apa de cocos si uleiul de cocos, niste produse de protectie solara si unele pentru tantari. am mai luat niste batoane. toate au fost cumare grija aranjate, am ramas chiar uimita. si prousele sunt foarte bune, nu le-am incercat pe toate dar apa de cocos este foarte buna, uleiul de cocos l-am folosit pana acum la o omleta si a fost foarte bun si in salata. am dat si pe piele sa vad textura si e foarte ok, chiar hidrateaza. o sa-mi mai comand de la ei, preturile sunt mult mai mici decat pe alte siteuri de produse bio si chiar se meerita sa dai cu 30-40 in plus dar sa consumi produse bio. sa speram ca o sa se ajunga si la noi curand ca in afara si diferenta nu va mai fi atat de mare.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 10:19 AM