Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cum Ne-am Cunoscut..., DAR VOI?
Danutza_rge
postare Jan 6 2009, 09:05 PM
Postare #11



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(terbancea @ Jan 6 2009, 10:21 PM) *
Ce poveste interesanta huh.gif
Va doresc o casnicie fericita si cat mai multi BB-ii frumosi ca si Bogdan Andrei. oFloare.gif



multumesc draguta mea floare2.gif , sa stii ca ne gandim la un fratior jucaus.gif jucaus.gif , dar sa mai treaca vre-o 3 ani rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jan 6 2009, 09:15 PM
Postare #12


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Danutza_rge @ Jan 6 2009, 10:05 PM) *
multumesc draguta mea floare2.gif , sa stii ca ne gandim la un fratior jucaus.gif jucaus.gif , dar sa mai treaca vre-o 3 ani rolleyes.gif

sau surioara?.....
M-am delectat in poveastea voastra... partners.gif partners.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 6 2009, 09:17 PM
Postare #13



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(USA @ Jan 6 2009, 11:15 PM) *
sau surioara?.....
M-am delectat in poveastea voastra... partners.gif partners.gif


nu prea vrem surioara ca mi-a zis sotul meu ca se da greu permisul de port arma si nu vrea sa intre la belele liwlol.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jan 6 2009, 09:19 PM
Postare #14


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516




QUOTE(Danutza_rge @ Jan 6 2009, 10:17 PM) *
nu prea vrem surioara ca mi-a zis sotul meu ca se da greu permisul de port arma si nu vrea sa intre la belele liwlol.gif

unsure.gif unsure.gif unsure.gif bouncy.gif bouncy.gif bouncy.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 6 2009, 09:21 PM
Postare #15



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(USA @ Jan 6 2009, 11:19 PM) *
unsure.gif unsure.gif unsure.gif bouncy.gif bouncy.gif bouncy.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


cand a auzit sotul meu cat iau cu cei 85% mi-a zis sa mai facem repede inca unul doh.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alinutza_872000
postare Jan 6 2009, 09:29 PM
Postare #16


mami de Edy
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,881
Inscris la: 13-March 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 17,607



c povesti misto...
hai s v zic si yo povestea noastra in intregime...

ne-am cunoscut acum 4 ani...
el venea tot timpul cu prietenul celei mai bune prietene ale my..
moaaa..nu-l puteam suferi..mi se parea un taran infect...si yo lui o grasa deformata biggrin.gif
cand veneau la noi l bloc eu intam in casa..atat de tare il adoram....fusesem intr-oi relatie din care eu am iesit cea sifonata k stiti voi cum este:'sufera cel c iubeste,cel iubit isi bate joc"...si nu mai vroiam s aud d alta relatie..mi-era bine asa...singura...
tot timpul cand veneam d l scoala el era l bloc..incepea p zi c trece s m oftice tot mai tare....pana intr-o zi cand....am pierdut un pariu ...si c trebuia s fac pt k am pierdut???s m cuplez cu ionut doh.gif
am inceput s m dau p lg el..dar park tot nu mergea..imi venea rau cand m apropiam d el..atat il uram...
acum 4 ani inainte d paste vine intr-o seara l my si-mi zc:''auzi?mie imi place d ty..nu ai vrea s incercam s fim impreuna?''
mi-a cazut fata si i-am zs:''nu..nu pot..abea c am iesit dintr-o rel si nu vreau alta.."
in seara aia m-am gandit l el..pt prima dt..park nu-mi venea s cred...oare chiar era adevarat?sau era la misto?
in seara d paste am fost in dioscoteca unde dau..de el,bineinteles...park era umbra mea....
m ia in brate,eu il imping...iar m ia..iar il imping...si asa ink de vre-o 2-3 ori...pana l urma am credat blink.gif
am dansat..m strangea tare in grate..inima incepuse s o ia razna..k niciodt...d c oare???tocmai p cel care nu-l sufeream???neah..eram ferm convinsa k era din cauza faptului k asveam putine emotii...
plecam noi spre casa si in bloc m ia d cap si d s m sarute...intorc capul..iar m ia..iar intorc capul si a 3-a oara m trage tare spre el si m saruta..mi se inmuiase tot corpul....yamyyy...i wub.gif mi placea..era primul care m saruta asa ....cand se opreste poc....park am cazut d p un nor direct in cap p ciment..
pleaca el intru in casa ma bag in paty si am inceput s m gandsc l el..park nu mai era asa urat k inainte...simteam k incepe sa-mi placa...dar totusi vroiam s m despart de el dar mi-era mila d el k mi se parea prea sincer...
si am tot continuat s n vedeam vre-o 2 luni..pana intr-o seara cand ingrijorata k nu a venit l my il sun...
si raspunde o voce d femeie...nu era ma-sa nici sor-sa k stiam vocea lor..si ii zic.:''vreau si eu cu ionut'''
aia nervoasa"da' cine esti tu fa??"
si eu ii zic:''ma-ta!''si inchid
imediat m suna el si ii zic;"c mama dracu mai crei m ratatule d la mine??''
si incepe cu texte d-alea k nu mai are rost..k nu m mai place...etc...
a urmat niste vb care i le-am zs c nu le pot reproduce aici biggrin.gif
ne-am revazut dupa 2 luni...am raqmas socata park nu era ionut p care il cunosteam era altfel...mult mai frumos...m-a vrajit ne-am impacat sirelatia noatra mergea mult mai bn k inainte...
dupa 1 an m-am culcat cu el pt k m tot asteptam s m tepuiasca..dar se linistise...si de atunci traim o poveste k in basme...
anul trecut p 15 septembrie a venit si ingerasul nostru care ne-a facut viata si mai minunata..si acum suntem o familie implinita si ne iubim enorm..iar ionut al my mi se pare cel mai frumos barbat de p pamant iar edy lumina ochimor my...
asa k pe cine nu suferi...d ala ai parte...
va doresc l toate o iubire k a noasta.. wub.gif

Aceasta postare a fost editata de alinutza_872000: Jan 6 2009, 09:35 PM


--------------------


Cand esti mama, nu esti niciodata cu adevarat singura in gandurile tale.O mama trebuie intotdeauna sa se gandeasca de doua ori,o data pentru ea si o data pentru copilul ei.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Jan 6 2009, 09:30 PM
Postare #17


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(Danutza_rge @ Jan 6 2009, 10:21 PM) *
cand a auzit sotul meu cat iau cu cei 85% mi-a zis sa mai facem repede inca unul doh.gif

adevarul eeeee......
si yo as mai face daca as fii in tara......asa......nici gand...


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 6 2009, 09:32 PM
Postare #18



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(USA @ Jan 6 2009, 11:30 PM) *
adevarul eeeee......
si yo as mai face daca as fii in tara......asa......nici gand...


lasa soro , totul vine de la sine floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danutza_rge
postare Jan 6 2009, 09:34 PM
Postare #19



*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,683
Inscris la: 23-September 07
Din:
Membru nr.: 6,978



QUOTE(alinutza_872000 @ Jan 6 2009, 11:29 PM) *
c povesti misto...
hai s v zic si yo povestea noastra in intregime...

ne-am cunoscut acum 4 ani...
el venea tot timpul cu prietenul celei mai bune prietene ale my..
moaaa..nu-l puteam suferi..mi se parea un taran infect...si yo lui o grasa deformata biggrin.gif
cand veneau la noi l bloc eu intam in casa..atat de tare il adoram....fusesem intr-oi relatie din care eu am iesit cea sifonata k stiti voi cum este:'sufera cel c iubeste,cel iubit isi bate joc"...si nu mai vroiam s aud d alta relatie..mi-era bine asa...singura...
tot timpul cand veneam d l scoala el era l bloc..incepea p zi c trece s m oftice tot mai tare....pana intr-o zi cand....am pierdut un pariu ...si c trebuia s fac pt k am pierdut???s m cuplez cu ionut doh.gif
am inceput s m dau p lg el..dar park tot nu mergea..imi venea rau cand m apropiam d el..atat il uram...
acum 4 ani inainte d paste vine intr-o seara l my si-mi zc:''auzi?mie imi place d ty..nu ai vrea s incercam s fim impreuna?''
mi-a cazut fata si i-am zs:''nu..nu pot..abea c am iesit dintr-o rel si nu vreau alta.."
in seara aia m-am gandit l el..pt prima dt..park nu-mi venea s cred...oare chiar era adevarat?sau era la misto?
in seara d paste am fost in dioscoteca unde dau..de el,bineinteles...park era umbra mea....
m ia in brate,eu il imping...iar m ia..iar il imping...si asa ink de vre-o 2-3 ori...pana l urma am credat blink.gif
am dansat..m strangea tare in grate..inima incepuse s o ia razna..k niciodt...d c oare???tocmai p cel care nu-l sufeream???neah..eram ferm convinsa k era din cauza faptului k asveam putine emotii...
plecam noi spre casa si in bloc m ia d cap si d s m sarute...intorc capul..iar m ia..iar intorc capul si a 3-a oara m trage tare spre el si m saruta..mi se inmuiase tot corpul....yamyyy...imi placea..era primul care m saruta asa ....cand se opreste poc....park am cazut d p un nor direct in cap p ciment..
pleaca el intru in casa ma bag in paty si am inceput s m gandsc l el..park nu mai era asa urat k inainte...simteam k incepe sa-mi placa...dar totusi vroiam s m despart de el dar mi-era mila d el k mi se parea prea sincer...
si am tot continuat s n vedeam vre-o 2 luni..pana intr-o seara cand ingrijorata k nu a venit l my il sun...
si raspunde o voce d femeie...nu era ma-sa nici sor-sa k stiam vocea lor..si ii zic.:''vreau si eu cu ionut'''
aia nervoasa"da' cine esti tu fa??"
si eu ii zic:''ma-ta!''si in chid
imediat m suna el si ii zic;"c mama dracu mai crei m ratatule d la mine??''
si incepe cu texte d-alea k nu mai are rost..k nu m mai place...etc...
a urmat niste vb care i le-am zs c nu le pot reproduce aici biggrin.gif




FRUMOS


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alinutza_872000
postare Jan 6 2009, 09:36 PM
Postare #20


mami de Edy
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,881
Inscris la: 13-March 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 17,607



am bagat continuarea k am dat enter fara sa-mi dau seama biggrin.gif


--------------------


Cand esti mama, nu esti niciodata cu adevarat singura in gandurile tale.O mama trebuie intotdeauna sa se gandeasca de doua ori,o data pentru ea si o data pentru copilul ei.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

6 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 01:25 AM