Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Copilul Anului
ioana0023
postare May 20 2011, 09:13 AM
Postare #1


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,346
Inscris la: 25-July 09
Din: Husi
Membru nr.: 101,350



Buna,
as avea si eu o mica rugaminte s-ar putea la concursul copilul anului sa fie facut un clasament, am vedea si noi care-i concurenta. Ca la top20 sa avem un clasament primul cel cu cele mai multe voturi si urmand pe locul 2 la o mica diferenta... etc.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lili
postare May 20 2011, 12:32 PM
Postare #2


Admin
******

Grup: Root Admin
Postari: 1,650
Inscris la: 2-April 09
Membru nr.: 82,560




Concursul COPILUL ANULUI, inca de la prima editie, asa a fost implementat. Este vorba de o alta aplicatie trandafir.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
looloo
postare Jun 10 2011, 07:03 AM
Postare #3


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,466
Inscris la: 26-May 09
Din: buzau
Membru nr.: 91,857



mai am si eu o mica problema-dilema. daca va saturati de mine, spuneti-mi si va promit ca nu mai spun nimic. de ce numai pentru unii a fost intrerupt multivotul? chiar daca asta este valabil pentru majoritatea (pentru ca stiu sigur ca la altii merge) de ce l-ati intrerupt abia acum, la mijlocul concursului. poate erau mamici care s-au prins tarziu, dar care ar fi putut recupera diferenta fata de cei care erau sus in clasament, dar acum nu o mai pot face pentru ca ati introdus sistemul asta cu un vot pe ora. sistemul este foarte bun, dar asta daca se aplica de la inceputul concursului, nu acum. asa faceti un pic de discreditare, sa spunem si luati sansele unora de a isi vota copiii ca sa castige macar premiul special, sau chiar sa fie in primii 25. in plus, cum am mai zis, nu merge decat la unii, altii inca mai pot da voturi multiple.
daca puteti sa luati o decizie, v-as fi foarte recunoscatoare. si mai ales, cand faceti schimbari pe forum, anuntati-ne si pe noi dinainte.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Claudia94
postare Jun 10 2011, 06:46 PM
Postare #4


Mihaitza :X
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,360
Inscris la: 19-February 09
Din: Piatra-Neamt
Membru nr.: 73,013




QUOTE(looloo @ Jun 10 2011, 07:03 AM) *
mai am si eu o mica problema-dilema. daca va saturati de mine, spuneti-mi si va promit ca nu mai spun nimic. de ce numai pentru unii a fost intrerupt multivotul? chiar daca asta este valabil pentru majoritatea (pentru ca stiu sigur ca la altii merge) de ce l-ati intrerupt abia acum, la mijlocul concursului. poate erau mamici care s-au prins tarziu, dar care ar fi putut recupera diferenta fata de cei care erau sus in clasament, dar acum nu o mai pot face pentru ca ati introdus sistemul asta cu un vot pe ora. sistemul este foarte bun, dar asta daca se aplica de la inceputul concursului, nu acum. asa faceti un pic de discreditare, sa spunem si luati sansele unora de a isi vota copiii ca sa castige macar premiul special, sau chiar sa fie in primii 25. in plus, cum am mai zis, nu merge decat la unii, altii inca mai pot da voturi multiple.
daca puteti sa luati o decizie, v-as fi foarte recunoscatoare. si mai ales, cand faceti schimbari pe forum, anuntati-ne si pe noi dinainte.



Pooooooooooftim ??? La care inca mai merge asa vot ? nervi.gif mama mama nervi.gif


--------------------


Calatoria de o mie de mile incepe cu primul pas. (Lao Tse)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MIOSA
postare Jun 10 2011, 08:17 PM
Postare #5


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,927
Inscris la: 1-September 09
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 107,231



aceeasi surprindere o am si eu !!!!

adica unii 1 vot pe ora si altii fara numar pe ora?
nu se poate !!!!
rugam administratorii sa verifice si aceast aspect !
ca sa nu fie nici un fel de suspiciune si totodata toata lumea sa aibe aceeasi sansa !!!

si eu am observat un baietel pe prima pagina care creste intr-o zi cat altii in 10 ani !!! ca numar de voturi bineinteles sa nu va ganditi la Fat Frumos!





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 26th April 2024 - 07:07 PM