Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3223 Pagini V  « < 2130 2131 2132 2133 2134 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Aprilie 2009
alinaspa
postare Feb 21 2010, 04:58 PM
Postare #21311


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,166
Inscris la: 28-January 09
Din: VILLANUA/SPANIA
Membru nr.: 67,875



QUOTE(anastasia80 @ Feb 21 2010, 02:52 AM) *
EEEEE, eu sunt pasare de noapte. Azi noapte nu am inchis un ochi. Fata mea ieri a racit, ii curgeau mucisorii ca la robinet. A trebuit sa o pazesc, mi-a fost frica sa nu se infunde de tot. Saracuta nu stiu daca a dormit 3 ore legate toata noaptea. Azi dim la 9 m-am culcat, pana la 13. Azi din fericire nu a mai fost asa rau, i-am pus colargol, am aspirat-o, i-am dat panadol si zyrtec si acum nu mai are mucisori mai deloc, respira bine,dar nu avem somn. Am zis sa intru sa vad ce mai faceti si sa dam si noi voticuri.


Multa sanatate puiutei... sa te odihnesti , mami ... daca poti ...
QUOTE(MAMI DE TEO @ Feb 21 2010, 11:25 AM) *
neata mamici eu sunt suparata teo are febra 38.2..s-a foit la 3 la 4 ....urina mirosea puternic aamoniac...ma duc la dr cind se trezeste...mi-e asa mila de el...cred ca are vre-o infectie urinara.... nervi.gif nervi.gif nervi.gif i-am dat panadol si astept sa se trezeasca....


Offf , pupam Teo bolnaviorul oFloare1.gif oFloare1.gif
QUOTE(danutza75 @ Feb 21 2010, 01:47 PM) *
Fetelor, voi ati dat la bebici fructe din compot cumparat ? Ca am luat ieri un compot de piersici si e tare bun si aromat si ma gandeam sa-i dau si lui Razvan o piersicuta pasata cu biscuiti, dar stau in dubiu oFloare.gif

Tocmai citisem zilelel astea ca nu e interzis , dar nici nu aduce nici un beneficiu ....


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Feb 21 2010, 04:59 PM
Postare #21312


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



QUOTE(andreeak @ Feb 21 2010, 04:45 PM) *
Ce fac mamicile?Eu azi am fost prin Auchan dupa lapte praf si i-am cumparat si o cana cu cioc de silicon de la Primii pasi-7,7ron,mai aveau unele de la Disney cu 30ron.

am cautat si eu in carrefur si aveau tot cu 30ron..


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_zugravu18
postare Feb 21 2010, 04:59 PM
Postare #21313


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,074
Inscris la: 9-August 09
Din: c-ta
Membru nr.: 103,572



QUOTE(andreeak @ Feb 21 2010, 04:45 PM) *
Ce fac mamicile?Eu azi am fost prin Auchan dupa lapte praf si i-am cumparat si o cana cu cioc de silicon de la Primii pasi-7,7ron,mai aveau unele de la Disney cu 30ron.

eu am dat 26 lei pe ea dar sunt multumita ca bea si are supapa anticurgere si nu curge nici daca o scutura in jos


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anastasia80
postare Feb 21 2010, 05:12 PM
Postare #21314


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,870
Inscris la: 3-March 09
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 75,408




Ce faceti dragelor? Multumim de urari, noi suntem mai bine, nu ne mai curge nasul in schimb azi noapte la 3 cand ne-am culcat a inceput sa urle. Ne ies caninii de jos, se vad in gingie, e gata sa sparga. Nu vi se pare ciudat? E normal sa iasa fara sa ne dea mai intai cei de sus? Avem decat pe cei centrali de jos si acum ne da caninii de jos. Sus...ioc.
Multa sanatate micutului Teo, sa se faca bine repede, repede.
Azi aveam in plan sa iesim si noi dar e o vreme...ploua, e intunecat.
Va lasam acuma, avem o petrecere mica in familie, maine e ziua mamei iar azi fac un an de la cununie. Va pup.


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria_corina29
postare Feb 21 2010, 05:13 PM
Postare #21315


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,658
Inscris la: 18-September 08
Din: pitesti
Membru nr.: 38,133



ce mai faceti fetele, sper sa fie bine maria anastasia si teo, noi acum am venit de la petrecere, atmosfera mai nene, nu m-am certat cu nimeni dar nici ca mine nu a ramas, dar nici ca ei, ramane sa mai discutam despre mot, oricum sa cautam variante sambata 1 mai. nici de data asta nu s-a bagat soacra-mea, socru-meu mi-a zis sa nu ma cert cu nimeni, oricum nu eram pusa pe harta. ne-am distrat , a fost fff frumos, mi-a placut. le-am zis ca nu as vrea sa pun eu motul cand vreau eu si ei sa stea imbufnati si suparati +obositi pe scaune fara sa le arda...as vrea sa ne distram toti, ca de fiecare data, si cu jucat.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Feb 21 2010, 05:34 PM
Postare #21316


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



Am aparut si noi. Azi am fost putin plecati si dupa amiaza am stat mai mult in bucatarie, dar am votat smile.gif
Arina mi-a facut mofturi la mancare azi, pentru prima data. Nu a vrut sa pape decat 100 gr de piure de cartofi cu ficatel. Inainte devora 200 - 250 gr. Sper sa fie doar ceva de moment.


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
manu1981
postare Feb 21 2010, 05:36 PM
Postare #21317


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,273
Inscris la: 3-March 09
Din: Arges
Membru nr.: 75,566



QUOTE(anastasia80 @ Feb 21 2010, 07:12 PM) *
Ce faceti dragelor? Multumim de urari, noi suntem mai bine, nu ne mai curge nasul in schimb azi noapte la 3 cand ne-am culcat a inceput sa urle. Ne ies caninii de jos, se vad in gingie, e gata sa sparga. Nu vi se pare ciudat? E normal sa iasa fara sa ne dea mai intai cei de sus? Avem decat pe cei centrali de jos si acum ne da caninii de jos. Sus...ioc.
Multa sanatate micutului Teo, sa se faca bine repede, repede.
Azi aveam in plan sa iesim si noi dar e o vreme...ploua, e intunecat.
Va lasam acuma, avem o petrecere mica in familie, maine e ziua mamei iar azi fac un an de la cununie. Va pup.

La multi ani ininte si mamei tale si voua! Sa fiti sanatosi si sa va iubiti mereu! occasion.gif


--------------------



Cine vrea sa afle mai multe despre noi ne poate vizita pe blog http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=244

"Nimic nu poate modela mai bine sufletul unui bărbat, decât femeia de lângă el."
"Bărbatul și femeia nu sunt doi oameni, ci unul singur. Jumătatea întregului nu poate face copii."
"Sfințenia vine din dragoste. Toți cei ce cred și iubesc cu adevărat sunt sfinți."

Sfantul Ioan Gura de Aur


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Feb 21 2010, 05:41 PM
Postare #21318


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



QUOTE(anastasia80 @ Feb 21 2010, 05:12 PM) *
Ce faceti dragelor? Multumim de urari, noi suntem mai bine, nu ne mai curge nasul in schimb azi noapte la 3 cand ne-am culcat a inceput sa urle. Ne ies caninii de jos, se vad in gingie, e gata sa sparga. Nu vi se pare ciudat? E normal sa iasa fara sa ne dea mai intai cei de sus? Avem decat pe cei centrali de jos si acum ne da caninii de jos. Sus...ioc.
Multa sanatate micutului Teo, sa se faca bine repede, repede.
Azi aveam in plan sa iesim si noi dar e o vreme...ploua, e intunecat.
Va lasam acuma, avem o petrecere mica in familie, maine e ziua mamei iar azi fac un an de la cununie. Va pup.

sanatate multa va dorim la multi ani si numai bucurii occasion.gif occasion.gif occasion.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAMI DE TEO
postare Feb 21 2010, 05:42 PM
Postare #21319


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,959
Inscris la: 9-July 09
Din: BUZAU
Membru nr.: 98,788



vot 195 notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danutza75
postare Feb 21 2010, 05:48 PM
Postare #21320


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,111
Inscris la: 10-December 09
Din: Buzau
Membru nr.: 121,783



Multi pentru toti !
Acum fug sa-l culc pe Razvan, ca da semne de somnic ! Inca un set de


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3223 Pagini V  « < 2130 2131 2132 2133 2134 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 11:04 PM