Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

25 Pagini V  « < 22 23 24 25 >  
Reply to this topicStart new topic
> Dumnezeu Le-a Intins O Mana, Voi...un Gand Frumos
ruxy
postare Oct 16 2009, 08:31 PM
Postare #231


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(VALERIA OANA @ Oct 16 2009, 08:48 PM) *
Am citit postarile voastre si desi subiectul este dureros, m-am amuzat...de fapt ce incercam noi sa facem? Pe cine incercam noi sa sensibilizam? ESte o treba extrem de serioasa si nu este "gustata" de prea multe persoane. Daca nu este de barfa ieftina si de mahala de colt de strada, nu intereseaza. Suntem prea sus pentru a privi la cei de jos, suntem prea multi pentru a privi la cei putini......uitam ca nu ne imbogatim cu 1 Euro si nici saracia n-o dam afara pe usa cu 4.33 Ron.
Putem doar sa facem fericiti doi parinti si ii putem da dreptul la viata unui copil. Dar suntem prea ocupati pentru asta si nici macar nu este copilul nostru......

http://www.youtube.com/watch?v=TpcRAfAAB6U

Ce s-ar mai putea adauga?...NIMIC!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Oct 16 2009, 08:36 PM
Postare #232


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(VALERIA OANA @ Oct 16 2009, 08:48 PM) *
Am citit postarile voastre si desi subiectul este dureros, m-am amuzat...de fapt ce incercam noi sa facem? Pe cine incercam noi sa sensibilizam? ESte o treba extrem de serioasa si nu este "gustata" de prea multe persoane. Daca nu este de barfa ieftina si de mahala de colt de strada, nu intereseaza. Suntem prea sus pentru a privi la cei de jos, suntem prea multi pentru a privi la cei putini......uitam ca nu ne imbogatim cu 1 Euro si nici saracia n-o dam afara pe usa cu 4.33 Ron.
Putem doar sa facem fericiti doi parinti si ii putem da dreptul la viata unui copil. Dar suntem prea ocupati pentru asta si nici macar nu este copilul nostru......

http://www.youtube.com/watch?v=TpcRAfAAB6U

Doamne, cat de crunt suna cuvintele tale, Oana..dar si cat de adevarate!

Aceasta postare a fost editata de USA: Oct 16 2009, 08:36 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laguna.blue
postare Oct 16 2009, 10:20 PM
Postare #233


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,753
Inscris la: 25-May 07
Din: Bucuresti...acum Italia
Membru nr.: 3,922



QUOTE(VALERIA OANA @ Oct 16 2009, 07:48 PM) *
Am citit postarile voastre si desi subiectul este dureros, m-am amuzat...de fapt ce incercam noi sa facem? Pe cine incercam noi sa sensibilizam? ESte o treba extrem de serioasa si nu este "gustata" de prea multe persoane. Daca nu este de barfa ieftina si de mahala de colt de strada, nu intereseaza. Suntem prea sus pentru a privi la cei de jos, suntem prea multi pentru a privi la cei putini......uitam ca nu ne imbogatim cu 1 Euro si nici saracia n-o dam afara pe usa cu 4.33 Ron.Putem doar sa facem fericiti doi parinti si ii putem da dreptul la viata unui copil. Dar suntem prea ocupati pentru asta si nici macar nu este copilul nostru......

http://www.youtube.com/watch?v=TpcRAfAAB6U

1 euro nu te SARACESTE.... insa, cu siguranta pe ANDU il aduce mai aproape de VIATZA.....

1 EURO TE FACE UN INGER PENTRU ANDU!
ANDU are nevoie de 30 000 ingeri
....multi?! putini?!
Stiu ca e CRIZA.... insa, VOI SUNTETI MULTI..... 1 euro DE LA FIECARE...."PIC CU PIC se face MAREA"!
RON: RO74BRDE445SV16715654450
EURO: RO03BRDE445SV16716104450
TITULAR DE CONT : MARIUS NICUT-tatal

INTOTDEAUNA CU DUMNEZEU INAINTE!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
monicahs2000
postare Oct 16 2009, 10:48 PM
Postare #234


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,083
Inscris la: 8-August 09
Membru nr.: 103,397




QUOTE(laguna.blue @ Oct 16 2009, 11:20 PM) *
1 euro nu te SARACESTE.... insa, cu siguranta pe ANDU il aduce mai aproape de VIATZA.....

1 EURO TE FACE UN INGER PENTRU ANDU!
ANDU are nevoie de 30 000 ingeri
....multi?! putini?!
Stiu ca e CRIZA.... insa, VOI SUNTETI MULTI..... 1 euro DE LA FIECARE...."PIC CU PIC se face MAREA"!
RON: RO74BRDE445SV16715654450
EURO: RO03BRDE445SV16716104450
TITULAR DE CONT : MARIUS NICUT-tatal

INTOTDEAUNA CU DUMNEZEU INAINTE!


Am luat si eu numarul de cont. Maine sau luni o sa va ajutam si noi. Imi pare rau ca nu avem prea mult, dar cat putem va dam din inima. Dumnezeu sa va ajute sa adunati banutzii si Andu sa se faca bine hug.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laguna.blue
postare Oct 16 2009, 11:28 PM
Postare #235


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,753
Inscris la: 25-May 07
Din: Bucuresti...acum Italia
Membru nr.: 3,922



QUOTE(monicahs2000 @ Oct 16 2009, 10:48 PM) *
Am luat si eu numarul de cont. Maine sau luni o sa va ajutam si noi. Imi pare rau ca nu avem prea mult, dar cat putem va dam din inima. Dumnezeu sa va ajute sa adunati banutzii si Andu sa se faca bine hug.gif

Iti multumim, Monica floare2.gif ....gestul ESTE CEL MAI IMPORTANT.....DUMNEZEU SA VA RASPLATEASCA EFORTURILE SI GENEROZITATEA! notworthy.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Oct 17 2009, 04:13 AM
Postare #236


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



http://www.speedyhealthsupplements.com/ste...CFado5QodSUojrw

Acest tratament noi cu ceva ani in urma l-am trmis cuiva in tara. Este pe baza celulelor Stem care am inteles ca au o importanta majora la Andu.
Or fii de ajutor Alina?
ce stii?
Daca da
spune si le vei avea! aici ai video http://www.enhancestemcellsnaturally.com/



Aceasta postare a fost editata de USA: Oct 17 2009, 04:22 AM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oktavia
postare Oct 17 2009, 11:07 AM
Postare #237


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,191
Inscris la: 18-February 08
Membru nr.: 15,262



Dumnezeu sa va ajute sa strangeti cat mai repede acesti bani, si am certitudinea ca ii veti strange.
Ma rog la DD sa va dea putere voua parintilor, sa va deschida calea spre oameni sufletisti si darnici.
Iar pentru Andu, atat cat pot si cand pot ma voi ruga, veti fi in gandurile mele.
Din suflet imi doresc sa se termine mai repede transplantul si sa va aud cu vesti fantastice!

Aceasta postare a fost editata de oktavia: Oct 17 2009, 11:08 AM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miha79
postare Oct 17 2009, 11:24 AM
Postare #238


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,762
Inscris la: 17-April 07
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 3,230



QUOTE(laguna.blue @ Oct 16 2009, 06:54 PM) *
notworthy.gif Am vazut...ai fost PRIMA care ai donat pentru Andu....ITI MULTUMIM! si sper ca gestul sa fie urmat si de alte persoane...nu a fost doar 1E...a fost mult mai mult de atat...ITI MULTUMIM DIN SUFLET.... floare2.gif
Dzeu e sus si VEDE gestul tau....si faptele fiecaruia dintre noi.....CU DUMNEZEU INAINTE!


DOAMNE AJUTA sa reusiti sa adunati cat mai repede banii necesari ca Andu sa se faca bine , nu trebuie sa-mi multumiti am facut-o cu drag pentru voi pentru ANDU care TREBUIE sa se intoarca acasa SANATOS partners.gif
va pup cu drag tzuc.gif hug.gif si DOAMNE AJUTA !


--------------------





  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maryhynt
postare Oct 17 2009, 12:27 PM
Postare #239


Mary mamy de fetita frumoasa!
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,918
Inscris la: 6-December 07
Membru nr.: 10,854



EU AM DAT ANUNT LA POVESTIRI ADEVARATE ....iar luni la prima ora merg sa banca sa donam si noi un banut! nu e mult dar speram sa contribuim si noi macar cu putin!

Aceasta postare a fost editata de maryhynt: Oct 17 2009, 12:44 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laguna.blue
postare Oct 17 2009, 01:01 PM
Postare #240


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,753
Inscris la: 25-May 07
Din: Bucuresti...acum Italia
Membru nr.: 3,922



QUOTE(USA @ Oct 17 2009, 04:13 AM) *
http://www.speedyhealthsupplements.com/ste...CFado5QodSUojrw

Acest tratament noi cu ceva ani in urma l-am trmis cuiva in tara. Este pe baza celulelor Stem care am inteles ca au o importanta majora la Andu.
Or fii de ajutor Alina?
ce stii?
Daca da
spune si le vei avea! aici ai video http://www.enhancestemcellsnaturally.com/

Inca nu stiu nimic despre acest tratament....nu am reusit sa ascult prezentarea video, deoarece DOARME ANDU ACUM si nu pot da sonorul tare la calc....insa, ma gandesc ca e mai eficient la bolile care nu au cauza GENETICA, dar la Andu, care are nevoie de ALTA MADUVA, nush cat de eficient este....astept sa ascult prezentarea si ne mai auzim!
Ar fi prea frumos sa fie adevarat si in cazul lui ANDU! rolleyes.gif Insa, DUMNEZEU e MARE! notworthy.gif

QUOTE(oktavia @ Oct 17 2009, 11:07 AM) *
Dumnezeu sa va ajute sa strangeti cat mai repede acesti bani, si am certitudinea ca ii veti strange.
Ma rog la DD sa va dea putere voua parintilor, sa va deschida calea spre oameni sufletisti si darnici.
Iar pentru Andu, atat cat pot si cand pot ma voi ruga, veti fi in gandurile mele.
Din suflet imi doresc sa se termine mai repede transplantul si sa va aud cu vesti fantastice!

DOAMNE AJUTA! Iti multumim , Oktavia.... pentru gandurile tale, pentru rugaciuni si pentru tot ce faci pentru Andu. DUMNEZEU SA ITI RASPLATEASCA EFORTURILE! floare2.gif

QUOTE(Miha79 @ Oct 17 2009, 11:24 AM) *
DOAMNE AJUTA sa reusiti sa adunati cat mai repede banii necesari ca Andu sa se faca bine , nu trebuie sa-mi multumiti am facut-o cu drag pentru voi pentru ANDU care TREBUIE sa se intoarca acasa SANATOS partners.gif
va pup cu drag tzuc.gif hug.gif si DOAMNE AJUTA !

partners.gif tzuc.gif

QUOTE(maryhynt @ Oct 17 2009, 12:27 PM) *
EU AM DAT ANUNT LA POVESTIRI ADEVARATE ....iar luni la prima ora merg sa banca sa donam si noi un banut! nu e mult dar speram sa contribuim si noi macar cu putin!

MULTUMIM PENTRU TOT CE FACI PENTRU ANDU!
CU SIGURANTA DUMNEZEU RASPLATESTE FIECARUIA DUPA FAPTELE LUI!
Cine asculta/vede drama lui Andu, zice" DOAMNE FERESTE!" si trece mai departe, NU A FOST UNUL DIN INGERII TRIMISI DE DUMNEZEU PENTRU ANDU....cu siguranta ROLUL DE "INGER" E PREDESTINAT, ci nu este pentru ORICINE! tzuc.gif

Aceasta postare a fost editata de laguna.blue: Oct 17 2009, 01:06 PM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

25 Pagini V  « < 22 23 24 25 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 16th April 2024 - 05:38 PM