Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Una Din Multele Peripetii Ale Lui Erika!, Va invitam sa radeti de noi sau cu noi...:))
meaw_ela
postare May 11 2010, 11:18 PM
Postare #21


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



QUOTE(Mikaell @ May 11 2010, 03:32 PM) *
imi imaginez ce frumos spala Maja ratustele rolleyes.gif cat despre salon ea l-ar deschide de acum,unghile trebuie sa i le fac mere,cu parfum trebuie sa-i dau cand plecat din casa,s-ar uita ea sa-i fac si ochisorii cu rimel si cu fard dar nu mai e mult pana atunci doh.gif Mii de pupicei dulci si parfumati ,frumosii mei tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

Asa e frumos- sa simtzi din plin ca ai o fata- o printzesa. eu nu-i refuz nimic Majei cand e la capitolul cochetarie.sa invetze sa aiba grija de ea de pe acum...crescand asa -fara sa fac caz de machiaj( si mai ales mai tarziu) ...fara sa i se para ca atunci cand se va da cu ruj ca devine atractiva...nu stiu daca ma intzelegi... Eu asa am crescut si rujul pe buze nu mi-a afectat intzelepciunea, seriozitatea la shcoala sau curiozitatea sexuala..LOL.Asa ca -enjoy every second!!!!PUPICI PARFUMATZI SI RUJATZI! love1.gif tzuc.gif rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
delala
postare May 12 2010, 04:05 AM
Postare #22


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,626
Inscris la: 1-March 08
Din: Bihor
Membru nr.: 16,594




Ce bine am ras de pozna Erikai. E o fetita harnicuta si curata si pedanta, dar eu sunt bucuroasa ca inca Rares nu a reusit sa deschida capacul tubului de crema - si el se joaca foarte mult cu crema de maini a mamicii. biggrin.gif

Multi pupici.




--------------------



Blogul meu ... [url="http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=230"]http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=230</a>
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare May 12 2010, 10:58 AM
Postare #23


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(meaw_ela @ May 12 2010, 12:18 AM) *
Asa e frumos- sa simtzi din plin ca ai o fata- o printzesa. eu nu-i refuz nimic Majei cand e la capitolul cochetarie.sa invetze sa aiba grija de ea de pe acum...crescand asa -fara sa fac caz de machiaj( si mai ales mai tarziu) ...fara sa i se para ca atunci cand se va da cu ruj ca devine atractiva...nu stiu daca ma intzelegi... Eu asa am crescut si rujul pe buze nu mi-a afectat intzelepciunea, seriozitatea la shcoala sau curiozitatea sexuala..LOL.Asa ca -enjoy every second!!!!PUPICI PARFUMATZI SI RUJATZI! love1.gif tzuc.gif rolleyes.gif

Te inteleg perfect,intr-un fel si eu am fost asa,chiar daca eram cat de cat cocheta eram cu capul pe umeri,imi placea si totusi imi place sa ma machez acum mai finut din cauza timpului dar oricum rimelul,tusul si rujul sau luciul de buze nu-mi lipsesc....si eu vrea ca fetita mea sa fie cocheta,stilata,aranjata si chiar de acum incepe sa fie cat mai cocheta,de fiecare data cand plecam din casa se uita in oglinda sa vada cum ii sta,are pretentii s-o imbraca cu ce vrea ea si chiar ma amuz si ma bucur ca este asa yes.gif ...pupici multi cu aroma de parfum tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Aceasta postare a fost editata de Mikaell: May 12 2010, 11:00 AM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare May 12 2010, 11:00 AM
Postare #24


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774




QUOTE(delala @ May 12 2010, 05:05 AM) *
Ce bine am ras de pozna Erikai. E o fetita harnicuta si curata si pedanta, dar eu sunt bucuroasa ca inca Rares nu a reusit sa deschida capacul tubului de crema - si el se joaca foarte mult cu crema de maini a mamicii. biggrin.gif

Multi pupici.



Bucura-te cat mai ai timp,in curand o sa reuseasca liwlol.gif ,lui eri nu-i scapa nimic doh.gif Multumim frumos si va pupicim dulce,dulce si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G.Raluca
postare May 12 2010, 05:46 PM
Postare #25


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



Pupicei pentru o fetita nazdravana biggrin.gif sau mai de graba harnicuta,cocheta ,atenta cu familia ratustelor ...aveau nevoie de hidratare biggrin.gif bietele ratuste...bravo Erika partners.gif .
Cu crema am patit-o si eu...Vanessa si-a pus crema pe maini din belsug si a facut amprente pe perete...crema fiind grasa m- am ales cu un tablou de palmute foarte reusit yes.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Veronik
postare May 12 2010, 07:51 PM
Postare #26


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,141
Inscris la: 21-February 09
Din: Piatra Neamt
Membru nr.: 73,427



bananab.gif Bravo Ery mama...asa-i trebuie lu` mami daca le lasa la indemana super.gif bouncy.gif
liwlol.gif ce amuzanta e ...ce ratustele nu trebuie sa aibe parte de tratatie de soi?!!! liwlol.gif


--------------------


Viata este acolo unde te regăsești, momentul în care simți că îți aparține clipa și că în ea stă ascunsă o viața întreagă.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare May 12 2010, 07:52 PM
Postare #27


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(G.Raluca @ May 12 2010, 06:46 PM) *
Pupicei pentru o fetita nazdravana biggrin.gif sau mai de graba harnicuta,cocheta ,atenta cu familia ratustelor ...aveau nevoie de hidratare biggrin.gif bietele ratuste...bravo Erika partners.gif .
Cu crema am patit-o si eu...Vanessa si-a pus crema pe maini din belsug si a facut amprente pe perete...crema fiind grasa m- am ales cu un tablou de palmute foarte reusit yes.gif


imi dau seama ce tablou frumos ti-a facut...la mine a fost norocul ca s-a oprit la ratuste ca altfel ma alegeam si eu cu multe tablouri liwlol.gif mii de pupicei dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare May 12 2010, 07:55 PM
Postare #28


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(Veronik @ May 12 2010, 08:51 PM) *
bananab.gif Bravo Ery mama...asa-i trebuie lu` mami daca le lasa la indemana super.gif bouncy.gif
liwlol.gif ce amuzanta e ...ce ratustele nu trebuie sa aibe parte de tratatie de soi?!!! liwlol.gif


La indemana nu le las,le tin in dulapior la baie,dar din pacate asta o uitasem la oglinda,dar totusi era undeva mai sus,dar a pus scaunelul si a ajuns biggrin.gif si a avut foarte mare grija de ratuste liwlol.gif liwlol.gif Multumim si va pupicim dulce,dulce si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dolaru
postare May 13 2010, 05:16 PM
Postare #29


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 18-February 09
Membru nr.: 72,794



Am ras cu pofta liwlol.gif liwlol.gif Ratustele nu trebuie sa aiba si ele parte de hidratare biggrin.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
emyeryka
postare May 13 2010, 07:13 PM
Postare #30


Junior
*

Grup: Members
Postari: 1
Inscris la: 18-February 09
Membru nr.: 72,786



foarte tare pozna pe care a facut-o...chiar m-a amuzat foarte tare liwlol.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 06:56 PM