Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> 5 Femei De Care Sa Iti Pazesti Barbatul
maria26
postare Jun 25 2009, 03:00 PM
Postare #11


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 16,502
Inscris la: 30-October 07
Din: pitesti
Membru nr.: 8,811



QUOTE(mada.angel @ Jun 25 2009, 03:56 PM) *
foaarte norocoasa, pai depinde de tine ce va zice viitoarea nora ...


da, depinde de mine, dar stii cum e "soacra, e soacra, indiferent ce am face noi"
eu am crezut ca e o bomboana de femeie si m-am inselat amarnic.. asta e.. acuma ramane de vazut cum voi fi eu in postura de soacra.. o sa fiu geloasa ca-mi rapeste baiatul?


--------------------



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxikira
postare Jun 25 2009, 03:00 PM
Postare #12


Roxi
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,765
Inscris la: 19-February 09
Din: Brasov
Membru nr.: 72,881



QUOTE(mada.angel @ Jun 25 2009, 03:47 PM) *
mari scuze dar tre sa te corectez in topul celor mai periculoase femei de care tre sa iti pazesti barbatul ar intra si sorsa daca are sora deci reformulam inordinea importantei ar fi : bunicasa si pe locul 2 masa si sorsa pe picior de egalitate, iar daca vrei sa fii absolut sigura de el eu zic sa il pazesti si de tasu k de la o anumita varsta o ia razna si ii baga prostii in cap spada.gif



Sora-sa sta si aia la vreo 3000 km distanta...nici nu stie romaneste...eu nici nu o cunosc..si nu tine legatura cu el rolleyes.gif
Bunica-sa e senila deja anima1.gif
Si tac-su...il doare in cot ca are copii...nici pe ala nu-l cunosc...nu ne cauta...nu il cautam...si ala la X km distanta rolleyes.gif

Sunt eu o norocoasa??? unsure.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria26
postare Jun 25 2009, 03:02 PM
Postare #13


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 16,502
Inscris la: 30-October 07
Din: pitesti
Membru nr.: 8,811



QUOTE(roxikira @ Jun 25 2009, 04:00 PM) *
Sora-sa sta si aia la vreo 3000 km distanta...nici nu stie romaneste...eu nici nu o cunosc..si nu tine legatura cu el rolleyes.gif
Bunica-sa e senila deja anima1.gif
Si tac-su...il doare in cot ca are copii...nici pe ala nu-l cunosc...nu ne cauta...nu il cautam...si ala la X km distanta rolleyes.gif

Sunt eu o norocoasa??? unsure.gif


sad.gif
parca nu e bine nici asa... mai bine familie scrantita, dar unita smile.gif


--------------------



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxikira
postare Jun 25 2009, 03:03 PM
Postare #14


Roxi
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,765
Inscris la: 19-February 09
Din: Brasov
Membru nr.: 72,881




QUOTE(crissamea @ Jun 25 2009, 03:56 PM) *
fetelor ,voua nu va e teama ca intr-o zi vine barbatelul acasa,intra pe forum si citeste tot ce avem voi in gand........nu mai bine ne destainuim unei prietene(urate ........ biggrin.gif )si atat???????de ce sa ne stie atata lume?pana la urma noi am ales pana am cules......



Mie nu imi e frica...aveam o regula nerostita... AVEM FIECARE DREPTUL LA INTIMITATE laugh.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxikira
postare Jun 25 2009, 03:04 PM
Postare #15


Roxi
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,765
Inscris la: 19-February 09
Din: Brasov
Membru nr.: 72,881



QUOTE(maria26 @ Jun 25 2009, 04:02 PM) *
sad.gif
parca nu e bine nici asa... mai bine familie scrantita, dar unita smile.gif


Da...e ca la nebuni in familia asta...dar mie imi convine...ca nu se baga nimeni...si noi NU avem discutii NICIODATA din cauza familiei rolleyes.gif E liniste si pace in casa noastra partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria26
postare Jun 25 2009, 03:05 PM
Postare #16


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 16,502
Inscris la: 30-October 07
Din: pitesti
Membru nr.: 8,811



QUOTE(roxikira @ Jun 25 2009, 04:04 PM) *
Da...e ca la nebuni in familia asta...dar mie imi convine...ca nu se baga nimeni...si noi NU avem discutii NICIODATA din cauza familiei rolleyes.gif E liniste si pace in casa noastra partners.gif

eu simt nevoia cateodata sa ii am aproape smile.gif


--------------------



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de Rai
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxikira
postare Jun 25 2009, 03:08 PM
Postare #17


Roxi
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,765
Inscris la: 19-February 09
Din: Brasov
Membru nr.: 72,881



QUOTE(maria26 @ Jun 25 2009, 04:05 PM) *
eu simt nevoia cateodata sa ii am aproape smile.gif


Pai ii avem si noi aproape...pe parintii mei si pe mama lui...mai sufleteste asa...mai rarut cu vizitele biggrin.gif
Ne ajuta cum pot si ei...de la distanta...dar nu exista rautati rostite niciodata...si mi-e drag de toti partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ari05
postare Jun 25 2009, 03:38 PM
Postare #18


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,251
Inscris la: 18-October 07
Din: Oradea
Membru nr.: 8,246



QUOTE(crissamea @ Jun 25 2009, 03:56 PM) *
fetelor ,voua nu va e teama ca intr-o zi vine barbatelul acasa,intra pe forum si citeste tot ce avem voi in gand........nu mai bine ne destainuim unei prietene(urate ........ biggrin.gif )si atat???????de ce sa ne stie atata lume?pana la urma noi am ales pana am cules......

liwlol.gif pai si ce dk citeste? mai bine ! macar stie... tongue.gif liwlol.gif
cel putin la noi asta a fost solutia salvatoare ... k sa zic asa... dupa un an de certuri... intr-o zi ce stiu eu ce tot butona pe laptopul pe care uitasem sa -l inchid, si a dat de ce am scris... si s-a pus al meu sa citeasca... si sa citeasca... doh.gif apoi a urmat bineinteles un nou scandal spada.gif si dupa ce ne-am "racorit" am discutat civilizat si am ajuns la un numitor comun ... si de atunci ne intelegem super !! nanner.gif
a inteles ca ma-sa tre sa stea drq in banca ei, sa nu se mai bage in familia noastra (adik EU+SOT+COPIL ... deci clar fara SOACRA) , de mama n-are ce comenta ca ea nu s-a bagat niciodata unde nu-i fierbe oala, plus ca e singura care ne ajuta oricand cu orice avem nevoie (si al meu e constient de asta ) , bunicile lui? pe una n-o suporta si nu vrea s-o vada nici in poze, pe cealalta (mama soacrei) o vedem o data pe an, si atunci juma de ora, ca ne scoate din sarite ... prietene nu avem, niciunul ... fosta ? hhhmmm ... saraca e cam redusa ... din toate pctele de vedere... deci clar nu imi fac griji din cauza ei ...


--------------------
Voturile pt micutul Artur, se transforma in roni, pentru Vladut!!!Multumim din suflet echipei Utile Copii pentru sprijin si pentru ca s-a alaturat campaniei noastre!!Se poate vota in fiecare ora, un vot=1 ron; e nevoie de cateva secunde sa va inregistrati.Va multumim!!!
http://www.utilecopii.ro/concurs/zambet-de-copil/poza/93/










  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mada.angel
postare Jun 25 2009, 06:38 PM
Postare #19


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,186
Inscris la: 13-August 08
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 33,937



QUOTE(roxikira @ Jun 25 2009, 05:00 PM) *
Sora-sa sta si aia la vreo 3000 km distanta...nici nu stie romaneste...eu nici nu o cunosc..si nu tine legatura cu el rolleyes.gif
Bunica-sa e senila deja anima1.gif
Si tac-su...il doare in cot ca are copii...nici pe ala nu-l cunosc...nu ne cauta...nu il cautam...si ala la X km distanta rolleyes.gif

Sunt eu o norocoasa??? unsure.gif

da esti mi-as fi dorit enorm sa dau peste un barbat ca al tau , imagineaza-ti non stop sa fie cu masa in tel cu sorsa sau sa il auzi din 2 in 2 sapt ca tre sa se duca la niste bosometi de 85 ani , ti-ar fi fost bine ?eu nu cre.... felicitari pt norocul tau aparte


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mada.angel
postare Jun 25 2009, 06:43 PM
Postare #20


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,186
Inscris la: 13-August 08
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 33,937



QUOTE(crissamea @ Jun 25 2009, 04:56 PM) *
fetelor ,voua nu va e teama ca intr-o zi vine barbatelul acasa,intra pe forum si citeste tot ce avem voi in gand........nu mai bine ne destainuim unei prietene(urate ........ biggrin.gif )si atat???????de ce sa ne stie atata lume?pana la urma noi am ales pana am cules......

nu mi-e frica deja a intrat a citit tot si sincer .....asta e parerea mea nu am voie sa mi-o exprim?stii tu cum e criss si cu culesul asta casnicia e un borcan cu miere deasupa si restu kkt, la inceput toate sunt roz k dk stiam eu k va fi asa.......................nu mai culegeam nimik


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 20th April 2024 - 02:04 AM