Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

21 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Poze Noi :), Cununie,nunta si altele...
roxikira
postare Mar 12 2009, 11:11 PM
Postare #21


Roxi
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,765
Inscris la: 19-February 09
Din: Brasov
Membru nr.: 72,881



QUOTE(pustiks @ Mar 12 2009, 11:06 PM) *
Foarte frumoasa mireasa! Imi place mult si voalul. Cam asa mi-as fi dorit si eu sa fie, dar nu mi-a permis bugetul si timpul atunci. Poate la nunta de argint... Cununia voastra religioasa in munti mi se pare ceva de vis. Credeam ca numai vedetele au parte de asa ceva. Esti vedeta si nu stim noi?


liwlol.gif Nu sunt vedeta...dar acolo au acces doar vedetele ca e circuit inchis si foarte intim smile.gif Am avut noroc...fata patronului m-a placut foarte mult si si-a vrut sa faca ceva dragut pentru mine smile.gif
Pentru mine voalul ala a fost un chin(si f scump)...daca as fi stiut...nu-l mai luam smile.gif Nu ai pierdut nimic smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andaro
postare Mar 12 2009, 11:49 PM
Postare #22


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,193
Inscris la: 18-October 08
Membru nr.: 43,214



19 apr 2008, ziua de nastere a lui fii'mea.... bananab.gif
Sunteti frumosi....sa fiti fericiti pana la adanci batraneti.... tongue.gif


--------------------




SPINII de azi sunt FLOAREA zilei de maine.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Mar 13 2009, 12:04 AM
Postare #23


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



Roxi, am vazut toate pozele! Sunt minunate! E splendid ca ai facut cununia religioasa in natura! Cat a costat rochia ta? Dar voalul? Eu vreau voal exact la fel...oricat de chinuitor ar fi...sunt topita dupa el! Si rochia as vrea-o mai pe corp stil sirena...fiindca sunt scunda (1.60m fara toc) si mi-e teama ca cea stil printesa ma face si mai mica...Dar tot brodata o vreau si eu ... mi-a alocat iubi 2000 de euro buget pt rochie rolleyes.gif . Abia astept sa va pun si eu poze dupa nunta! wub.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxikira
postare Mar 13 2009, 12:33 AM
Postare #24


Roxi
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,765
Inscris la: 19-February 09
Din: Brasov
Membru nr.: 72,881




QUOTE(aandaaro @ Mar 12 2009, 11:49 PM) *
19 apr 2008, ziua de nastere a lui fii'mea.... bananab.gif
Sunteti frumosi....sa fiti fericiti pana la adanci batraneti.... tongue.gif


Sa-ti traiasca fetita floare2.gif Multumim de urari smile.gif Anul asta pe 19 aprilie (1 an de la cununie si ziua fetitei tale) pica chiar de Pasti smile.gif Asa ca e cu noroc smile.gif

QUOTE(ssimmona @ Mar 13 2009, 12:04 AM) *
Roxi, am vazut toate pozele! Sunt minunate! E splendid ca ai facut cununia religioasa in natura! Cat a costat rochia ta? Dar voalul? Eu vreau voal exact la fel...oricat de chinuitor ar fi...sunt topita dupa el! Si rochia as vrea-o mai pe corp stil sirena...fiindca sunt scunda (1.60m fara toc) si mi-e teama ca cea stil printesa ma face si mai mica...Dar tot brodata o vreau si eu ... mi-a alocat iubi 2000 de euro buget pt rochie rolleyes.gif . Abia astept sa va pun si eu poze dupa nunta! wub.gif


Si eu tot pe corp am vrut rochia...pana am probat una de model smile.gif O sa vezi tu cand o sa incepi sa alergi disperata dupa modele...si o sa probezi...atunci o sa vezi ce iti sta mai bine smile.gif
Rochia-1700 euro,voalul-400 euro,pantofii-150 euro,bijuteriile(cercei si lantisor cu pandativ)-150 euro.Eu la voal m-am intins prea mult.Normal voalul trebuie sa-l plateasca nasa...dar mi-a fost rusine sa ii zic cat am dat pe el si l-am platit eu smile.gif La rochie au costat foarte mult pietrele (Swarovschi adevarate nu plastic)si manopera.In magazin o luam mai ieftin.A fost foarte scump...si nunta in sine ne-a secat de bani...dar a meritat pana la ultimul banut...doar e odata in viata smile.gif
Asteptam pozele super.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
perla163
postare Mar 14 2009, 02:00 AM
Postare #25


am un pui mik!!! sa cresti mare buburuza mea scumpa
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,013
Inscris la: 17-April 08
Din: montemaggiore B
Membru nr.: 21,017



notworthy.gif DA_mi voie sa fac complimentele de rigoare la mirii astia asa frumosi eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif dupa cum se vede a fost o nunta de vis......braviiii...........pupik si sa dea DD sa ai jucaus.gif jucaus.gif cat de curand...... floare2.gif


--------------------
grafic tb

Harvey MacKay: “Timpul e gratuit, dar e de neprețuit. Nu îl deții, dar îl poți folosi. Nu-l poți păstra, dar îl poți trăi. Odată ce l-ai pierdut, nu îl mai poți niciodată recupera.”
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxikira
postare Mar 14 2009, 02:47 AM
Postare #26


Roxi
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,765
Inscris la: 19-February 09
Din: Brasov
Membru nr.: 72,881



QUOTE(perla163 @ Mar 14 2009, 02:00 AM) *
notworthy.gif DA_mi voie sa fac complimentele de rigoare la mirii astia asa frumosi eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif dupa cum se vede a fost o nunta de vis......braviiii...........pupik si sa dea DD sa ai jucaus.gif jucaus.gif cat de curand...... floare2.gif


smile.gif Multumesc perluta floare2.gif Chiar a fost de vis...sa vezi ce botez o sa fac daca vine barza2.gif si pe la noi anul asta..si mai frumos smile.gif
Te astept si pe tine cu vesti bune de la barza2.gif tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lusha&Zbenguica
postare Mar 14 2009, 03:27 AM
Postare #27


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,589
Inscris la: 13-October 08
Din: Cluj-Napoca
Membru nr.: 42,418



Foarte faine pozele..Mai pune cand gasesti smile.gif ca se merita sa ne uitam pe aici..vedem oameni frumosi


--------------------
2009 2010

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxikira
postare Mar 14 2009, 03:34 AM
Postare #28


Roxi
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,765
Inscris la: 19-February 09
Din: Brasov
Membru nr.: 72,881



QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Mar 14 2009, 03:27 AM) *
Foarte faine pozele..Mai pune cand gasesti smile.gif ca se merita sa ne uitam pe aici..vedem oameni frumosi


Mersi mult floare2.gif Sa-ti traiasca bebelutul...e extraordinar de dulcic smile.gif Abia astept sa am si eu unul smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pysypisi
postare Mar 14 2009, 03:33 PM
Postare #29


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,097
Inscris la: 18-October 07
Din: Barlad
Membru nr.: 8,248



Superbe poze...superbi si voi...
Ai fost ca o printesa in ziua nuntii, eusa_clap.gif ce mai sunteti deosebiti acum sa va ajute DD sa vina si barza2.gif si sa faceti un jucaus.gif la fel de frumos ca voi.Multa sanatate si succes in viata!!! tzuc.gif


--------------------
Viata e ca o flacara ce arde si se stinge, dar se reaprinde cu fiecare prunc ce vine pe lume" (George Bernard Shaw)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxikira
postare Mar 15 2009, 02:05 AM
Postare #30


Roxi
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,765
Inscris la: 19-February 09
Din: Brasov
Membru nr.: 72,881



QUOTE(pysypisi @ Mar 14 2009, 03:33 PM) *
Superbe poze...superbi si voi...
Ai fost ca o printesa in ziua nuntii, eusa_clap.gif ce mai sunteti deosebiti acum sa va ajute DD sa vina si barza2.gif si sa faceti un jucaus.gif la fel de frumos ca voi.Multa sanatate si succes in viata!!! tzuc.gif


Mersic floare2.gif Sa vina un stol de berze...pentru toate feteleee barza2.gif barza2.gif barza2.gif barza2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

21 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 08:09 PM