Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Micile Sau Marile Mele "capodopere", Creatii proprii
gabrielle2003
postare Oct 3 2010, 04:37 PM
Postare #11


mami lui casian
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 23,491
Inscris la: 8-June 08
Din: BRASOV
Membru nr.: 25,703



Ela felicitari pentru tot ce faci
Am vazut multe ''capodopere'' facute de manutele tale, esti foate priceputa
Eu una, recunosc, ca nu m-as baga in asa ceva daca nu vreau sa raman fara un deget sau cine stie cat material sa arunc liwlol.gif
Recunosc ca am 2 maini stangi notworthy.gif


--------------------









Lista copii de octombrie 2008 si nu numai
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...p;#entry1467827



Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mikaell
postare Oct 3 2010, 04:39 PM
Postare #12


Mami de Printesica iubita
*********

Grup: Golden Members
Postari: 9,401
Inscris la: 18-February 09
Din: Arges
Membru nr.: 72,774



QUOTE(meaw_ela @ Oct 3 2010, 05:20 PM) *
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Esti o dulce!!!!te pup si iti multumesc din suflet!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif

floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Oct 3 2010, 05:07 PM
Postare #13


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Frunmoase toate creatiile tale Ela! Frumoasa tu, desteapta, talentata..ce pot sa-ti urez decat sanatate sa-ti indeplinesti cele mai marete planuri ale tale! tzuc.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alinutza_872000
postare Oct 3 2010, 05:23 PM
Postare #14


mami de Edy
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 3,881
Inscris la: 13-March 08
Din: Bucuresti
Membru nr.: 17,607




suuuuuper misto! notworthy.gif esti tare rau! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif


--------------------


Cand esti mama, nu esti niciodata cu adevarat singura in gandurile tale.O mama trebuie intotdeauna sa se gandeasca de doua ori,o data pentru ea si o data pentru copilul ei.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AmyChris
postare Oct 3 2010, 05:31 PM
Postare #15


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 320
Inscris la: 15-June 10
Membru nr.: 156,446



Felicitari frumoasa Ela notworthy.gif hi.gif floare2.gif ! Esti o mandrie pentru familia ta , pentru familia Utile si pentru toti romanii de departe trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif . Sotul meu va fi super incantat de topicul acesta caci ii place ff mult sa faca lucrusoare din astea minunate . Anul trecut s-a tot chinuit sa faca pt fiul nostru niste cizmulite de purtat prin casa , din piele si blanita , dar n-au iesit ca cipicii tai unsure.gif .
Pupici scumpilor tai tzuc.gif si tie love1.gif .
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ssimmona
postare Oct 3 2010, 05:36 PM
Postare #16


Mami de bebe dulce :)
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,457
Inscris la: 14-November 08
Din: Spain
Membru nr.: 48,765



Ela frumoasa, desteapta si talentata wub.gif te apreciez pentru tot ... esti o comoara! Foarte perefectionista si atenta la detalii ... imi plac enorm cipicii, si m-as incumeta si eu, insa doar daca as avea o masina de cusut potenta ca a ta .. eu am o piticanie cu care am reusit sa fac doar lucururi marunte (tivuri si alte cele) ... am sa raman fidela acestui topic! wub.gif hi.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meaw_ela
postare Oct 3 2010, 05:56 PM
Postare #17


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



Ah iubitelor. Ma ungetzi la suflet! blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif wub.gif wub.gif wub.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Inseamna foarte mult pentru mine cuvintele voastre la adresa acestor mici creatzii. sunt (aproape)ca si copiii mei!!! VA ADOR NESPUS!!!!O sa incerc sa adaug si altele...Acum fac pentru Nikolas unii foarte pufosi. retzeta este un pic diferita si nu am facut poze pentru ca deja ii incepusem inainte sa incep acest topic..azi doar ii termin....smile.gif o sa pun poze cu produsul final:) curand! partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Oct 3 2010, 06:43 PM
Postare #18


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



Da-mi voie sa iti spun ca sunt in extaz!!!! Sunt mandra de tine tareee de tot! You are the best!
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Frumoasa, sufletista, mamica iubitoare, sotie perfecta...esti tare daruita de Dumnezeu! Si meriti! love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
meaw_ela
postare Oct 3 2010, 07:05 PM
Postare #19


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,306
Inscris la: 3-April 07
Din: Toronto
Membru nr.: 3,020



QUOTE(ruxy @ Oct 3 2010, 12:43 PM) *
Da-mi voie sa iti spun ca sunt in extaz!!!! Sunt mandra de tine tareee de tot! You are the best!
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Frumoasa, sufletista, mamica iubitoare, sotie perfecta...esti tare daruita de Dumnezeu! Si meriti! love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif

of iubito, sunt OK... ma descurc...stii tu... probabil intr-o viaza anetioara am inventat roata...liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Cred ca exista capacitate in fiecare..doar sa vrei sa invetzi sa faci multe. exista teorie si apoi exista practica....si mai exista si talent care vine din mostenire genetica....din trecut..din vietzi trecute....stiu si eu...In acest caz ,sunt un suflet tare batran....trecut prin multe. ... te imbratishez cu ardoare! partners.gif partners.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Oct 3 2010, 08:56 PM
Postare #20


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



Iubitika mea frumoasa..sar-naaa ptr subiect, detaliii...tot...esti mortala ce mai.....pupik ai manute de aur!
Intrebare: ce masina de cusut trebuie..yo am una....sincer nu stiu daca tine pielea/daca coase asa tare....."Singer"...luata de vreo 2 ani...sta mai mult degeaba.....cred ca o scot la analize.....
Pupik si felicitari!


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

5 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th March 2024 - 01:34 AM