Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

> De Ce S-a Inchis Topicul Copilul Anului?
ruby
postare Nov 24 2010, 01:10 PM
Postare #1


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,152
Inscris la: 20-January 09
Din: somewhere ...
Membru nr.: 65,917



Nu am participat la acest concurs ,dar mi-a atras atentia si starnit curiozitatea cum a fost posibil sa se faca o eroare in acest concurs in care atatea mamici si-au pus sperante ,au investit timp si pasiune chiar in a vota .

astazi intamplator am intrat sa vad cum au mai decurs lucrurile si spre surpriza mea am gasit un ultim post a lui Lili cu explicatiile de rigoare ,cu felul in care vede ea aceasta situatie ,dar din pacate am observat ca topicul e deja blocat ...mi-a sunat sincer a ceva de genul: ,,eu am ultimul cuvant de spus,, !

de ce sa nu se lase deschis sa poata continua discutia ? Daca tot aveti respect fata de membrii forumului ,lasati-i sa isi exprime liber opinia si indignarea si participati mai intens prin comunicare la rezolvarea divergentelor .este vorba de un concurs organizat de voi ,asa ca ar trebui sa aveti rabdarea si sa va gasiti timpul necesar in a raspunde tuturor intrebarilor ,nu sa apareti sporadic cu explicatii ce nu se ridica la nivelul asteptat .

mie personal imi e cunoscuta tehnica voastra de a suspenda membrii rebeli sub pretextul folosirii unui limbaj neadecvat .
mare problema nu e sa intri pe alt user ,deci nu vad unde s-ar combate problema suspendand pe cineva ?

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post



Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 27th April 2024 - 11:14 AM