Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Seaworld Si La Jolla-california, mica noastra vacanta
G.Raluca
postare Sep 3 2009, 06:36 PM
Postare #21


Mamica de printisorica
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,697
Inscris la: 8-March 08
Din: Verona IT
Membru nr.: 17,216



QUOTE(Sara1 @ Sep 3 2009, 06:30 PM) *
Sa stii ca ai pierdut! Parerea mea! Eu iubesc locurile astea de poveste, la fel de mult ca si copiii mei! Tati zice ca nu am depasit 10 ani-in anumite privinte! Iar in altele-am ramas la virsta liceului-filmele mele favorite de relaxare, sunt cu adolescenti. yes.gif Imi mai ramine sa reusesc cumva sa ajung la kg din liceu! (sau macar de dinainte de David) doh.gif nervi.gif



Stiu ca am pierdut dar eu nu eram libera ca altii rolleyes.gif .Si mie imi plac aceste locuri ...chiar si filmele cu adolescenti yes.gif ...esti tare simpatica...arati foarte bine asa cum esti tzuc.gif
Cu siguranta voi mai avea si alte ocazii...Gardaland este aproape de noi...la anul ne gandeam sa ne facem abonament.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca74
postare Sep 3 2009, 06:40 PM
Postare #22


Anca, mami de Radu, zis Aby
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,051
Inscris la: 22-November 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 585



QUOTE(USA @ Sep 1 2009, 09:53 PM) *
Frumoasaa pozaaaa cu oceanulll... blush.gif [/size]


iubita...ti-a cam ramas gandul la ocean! rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca74
postare Sep 3 2009, 06:41 PM
Postare #23


Anca, mami de Radu, zis Aby
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,051
Inscris la: 22-November 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 585



QUOTE(Sara1 @ Sep 1 2009, 10:33 PM) *





Ce echipa! Ce bine ca se au unul pe celalalt...chiar daca ii mai creste tensiunea lui mami uneori! rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anca74
postare Sep 3 2009, 06:47 PM
Postare #24


Anca, mami de Radu, zis Aby
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,051
Inscris la: 22-November 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 585




Doamne...va invidiez! As vrea sa imi pot duce copilul in astfel de locuri! Sa vada balene...vii, in apa...pai cred ca n-ar mai dormi noaptea, numai la asta s-ar gandi! Am vazut si pozele fetelor de la Garland...mi-a ramas gandul la ele! rolleyes.gif
Si apa inspumata a oceanului....Nu ma pot orienta bine acum, voi ce vedeti acolo, pe mare, apusul sau rasaritul?
Va pup si va smotocesc!


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Sep 3 2009, 06:54 PM
Postare #25


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Mult prea frumoase pentru imaginatia mea rolleyes.gif wub.gif
De strumfi -nu mai zic nimic, cuvintele sunt prea sarace love1.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Sep 3 2009, 06:56 PM
Postare #26


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



QUOTE(Anca74 @ Sep 3 2009, 06:47 PM) *
Doamne...va invidiez! As vrea sa imi pot duce copilul in astfel de locuri! Sa vada balene...vii, in apa...pai cred ca n-ar mai dormi noaptea, numai la asta s-ar gandi! Am vazut si pozele fetelor de la Garland...mi-a ramas gandul la ele! rolleyes.gif
Si apa inspumata a oceanului....Nu ma pot orienta bine acum, voi ce vedeti acolo, pe mare, apusul sau rasaritul?
Va pup si va smotocesc!

Asa este Anca... partners.gif Eu ma uit la Lara cat e de fericita cand apare pe casa vecina 'pisicutu'; dar sa poata vedea si lucuri care deocamdata stau doar in carti... rolleyes.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Sep 3 2009, 07:32 PM
Postare #27


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(Anca74 @ Sep 3 2009, 09:41 AM) *
Ce echipa! Ce bine ca se au unul pe celalalt...chiar daca ii mai creste tensiunea lui mami uneori! rolleyes.gif


Da, sa stii ca sunt momente in care mami tipa cit o tin plaminii...si nimeni nu aude! Sunt si momente in care se imbratiseaza si se joaca frumos, si atunci imi simt inima in mine cum creste de fericire ca sunt doi si se au unul pe altul. Caci daca nu, Tom ar fii fost tare singur. Aici nu prea se intilnesc copiii afara pe strada in fata casei, sau in parc. Se cam ascund! Deci un frate ...sau mai multi sunt intotdeauna bineveniti!
QUOTE(Anca74 @ Sep 3 2009, 09:47 AM) *
Doamne...va invidiez! As vrea sa imi pot duce copilul in astfel de locuri! Sa vada balene...vii, in apa...pai cred ca n-ar mai dormi noaptea, numai la asta s-ar gandi! Am vazut si pozele fetelor de la Garland...mi-a ramas gandul la ele! rolleyes.gif
Si apa inspumata a oceanului....Nu ma pot orienta bine acum, voi ce vedeti acolo, pe mare, apusul sau rasaritul?
Va pup si va smotocesc!


Off, iubita mea! Vezi cum e omul? Mie mi-a plins inima dupa vacanta voastra la Caciulata(?) mi-e dor de verdeata aia de la noi, mi-ar place sa merg cu baietii la discoteca-cum ati fost voi cu Raducu. Cred insa ca ar trebui sa-mi bag mintile in cap si sa incep sa apreciez ce am, si la ce am acces si sa mai las nostalgiile dupa Marea Neagra, sau oricare alta mare si sa incep sa ma bucur de Ocean desi apa e foarte rece!!! Pe voi va string in brate si va pupicesc cu mult drag!!!! tzuc.gif
QUOTE(dyana @ Sep 3 2009, 09:54 AM) *
Mult prea frumoase pentru imaginatia mea rolleyes.gif wub.gif
De strumfi -nu mai zic nimic, cuvintele sunt prea sarace love1.gif

Esti o scumpa, cuscrulita mea cea mica! Pupici multi pentru tine si Lara! wub.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Sep 3 2009, 07:34 PM
Postare #28


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(G.Raluca @ Sep 3 2009, 09:36 AM) *
Stiu ca am pierdut dar eu nu eram libera ca altii rolleyes.gif .Si mie imi plac aceste locuri ...chiar si filmele cu adolescenti yes.gif ...esti tare simpatica...arati foarte bine asa cum esti tzuc.gif
Cu siguranta voi mai avea si alte ocazii...Gardaland este aproape de noi...la anul ne gandeam sa ne facem abonament.

Tu lucrezi, iubita mea??? Si eu care eram convinsa ca stai acasa si de aceea ai timp sa faci toate bunatatile alea frumoase...deci atunci....am si mai mare admiratie... notworthy.gif hi.gif tzuc.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sara1
postare Sep 3 2009, 07:35 PM
Postare #29


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,447
Inscris la: 24-April 07
Din: Los Angeles
Membru nr.: 3,371



QUOTE(Anca74 @ Sep 3 2009, 09:47 AM) *
Doamne...va invidiez! As vrea sa imi pot duce copilul in astfel de locuri! Sa vada balene...vii, in apa...pai cred ca n-ar mai dormi noaptea, numai la asta s-ar gandi! Am vazut si pozele fetelor de la Garland...mi-a ramas gandul la ele! rolleyes.gif
Si apa inspumata a oceanului....Nu ma pot orienta bine acum, voi ce vedeti acolo, pe mare, apusul sau rasaritul?
Va pup si va smotocesc!


Ah! Uitasem...noi avem apus aici...si sa stii ca mie mi-e dor de un rasarit in apa!!!(bineinteles, se putea altfel) oFloare1.gif

Aceasta postare a fost editata de Sara1: Sep 3 2009, 07:36 PM


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dyana
postare Sep 3 2009, 07:42 PM
Postare #30


daydreamer
*********

Grup: Golden Members
Postari: 7,397
Inscris la: 11-July 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 5,089



Oare daca nu am avea in posesie personala o casuta, sau chiar un domeniu rolleyes.gif ci o planetuta cu de toate, am fi mai fericiti? smile.gif Sau tot am gasi ceva care sa ne lipseasca... trandafir.gif


--------------------



*Zâmbetul e ca ștergătorul de parbriz: nu oprește ploaia, dar îți permite să îți vezi de drum :)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

6 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 18th April 2024 - 03:15 AM