Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

27 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Limba Romana
Andrei
postare Apr 2 2008, 12:22 PM
Postare #11


Administrator
*******

Grup: Top Golden Members
Postari: 3,706
Inscris la: 21-July 06
Din: Bucuresti
Membru nr.: 1



QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Apr 2 2008, 11:18 AM) *
DACA VA DERANJEAZA PREZENTA MEA PE FORUM SA IMI SPUNETI AICI SI NU MAI INTRU sad.gif


Cred ca cel mai important pentru un forum este ca membri sa se ajute intre ei si sa fie uniti, lucru care se intampla la UtileCopii smile.gif .
De aceea mamicile nou venite apeleaza cu incredere la mamicile cu vechime de aici ( printre care si CLAU_DITZA23 smile.gif ), pentru ca le dati incredere si le aratati ca sunteti primitoare. Din aceasta cauza UtileCopii ramane in inima fiecarei mamici sau viitoare mamici care ii calca pragul. Pentru ca voi, mamicile cu vechime, le primiti aici, intre voi, cu mare drag. Si tot din aceasta cauza pasionatii de istorie vor ierta pe cei care nu stiu cand s-a nascut Stefan Cel Mare smile.gif, la fel cum pasionatii de matematica vor ierta pe cei care nu stiu sa rezolve integrale si derivate sau cei pasionati de geografie ma vor ierta pe mine ca nu stiu care e capitala Portugaliei smile.gif

ps: mie chiar nu mi-au placut geografia si istoria smile.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Apr 2 2008, 12:29 PM
Postare #12


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Apr 2 2008, 12:18 PM) *
DACA VA DERANJEAZA PREZENTA MEA PE FORUM SA IMI SPUNETI AICI SI NU MAI INTRU sad.gif

Promit solemn...ca daca tu nu mai intri...te urmez si eu...hai fi serioasa... partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif aici este un forum pe care am ramas datorita caldurii pe care am descoperit-o...ma refer la caldura sufleteasca...lucru cam rar intalnit..pe net...daca nu aproape inexistent...asa ca...revino-ti Clau tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Apr 2 2008, 12:33 PM
Postare #13


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



pentru Clau...sa-i treaca supararea oFloare.gif

Michael Bolton - All for Love (edited by me)
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CLAU_DITZA23
postare Apr 2 2008, 12:35 PM
Postare #14


MIHAI&GABRIEL
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,313
Inscris la: 15-February 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 2,119




QUOTE(rux25 @ Apr 2 2008, 01:29 PM) *
Promit solemn...ca daca tu nu mai intri...te urmez si eu...hai fi serioasa... partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif aici este un forum pe care am ramas datorita caldurii pe care am descoperit-o...ma refer la caldura sufleteasca...lucru cam rar intalnit..pe net...daca nu aproape inexistent...asa ca...revino-ti Clau tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Ruxi jur ca acum chiar plang,eu cand am intrat pe forum Andrei nu mia spus ca se cauta gramaticieni,asta e fiecare cu lipsurile lui crybaby.gif


--------------------

Mai bine sa invat din ce am facut,de cat sa regret ce as fi putut sa fac si n-am facut...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CLAU_DITZA23
postare Apr 2 2008, 12:36 PM
Postare #15


MIHAI&GABRIEL
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,313
Inscris la: 15-February 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 2,119



QUOTE(rux25 @ Apr 2 2008, 01:33 PM) *
pentru Clau...sa-i treaca supararea oFloare.gif

Michael Bolton - All for Love (edited by me)

Iti multumesc din suflet Rux tu esti o femeie...nu te pot descrie in cuvinte esti de nota 20 tzuc.gif


--------------------

Mai bine sa invat din ce am facut,de cat sa regret ce as fi putut sa fac si n-am facut...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CLAU_DITZA23
postare Apr 2 2008, 12:38 PM
Postare #16


MIHAI&GABRIEL
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,313
Inscris la: 15-February 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 2,119



CHIAR MA SIMT CA O PROASTA CAND CITESC CA UNORA ANUMITE GRESELI LE ZGARIE OCHIISAU ......SAU....SAU


--------------------

Mai bine sa invat din ce am facut,de cat sa regret ce as fi putut sa fac si n-am facut...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Apr 2 2008, 12:38 PM
Postare #17


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Apr 2 2008, 01:35 PM) *
Ruxi jur ca acum chiar plang,eu cand am intrat pe forum Andrei nu mia spus ca se cauta gramaticieni,asta e fiecare cu lipsurile lui crybaby.gif

iubita mea Clau...nu cumva ai luat-o prea personal? stau eu si ma intreb...si privesc in urma, cand faceam si eu ca tine? pay tu cred ca nu ar trebui sa-ti faci griji...numeni nu s-a referit la tine....eu nu am gasit asa ceva cu referire la tine, sincer...sunt multe alte mamici care scriu agramat si ele se stiu...dar acum ce sa mai zic, ca nici ele nu-s de condamnat...despre tine sad.gif ...hai ca ai luat-o prea cam...asa ca pe un afront adus tie....sincer...revino-ti, ca am nevoie de tine partners.gif tzuc.gif tzuc.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mary83
postare Apr 2 2008, 12:40 PM
Postare #18


Top Member
****

Grup: Top Members
Postari: 615
Inscris la: 7-January 08
Din: CIPRU Limassol
Membru nr.: 12,147



Daca am ajuns sa criticam lumea pt. niste simple greseli gramaticale...e grav. ne grabim si gresim. greseala este un lucru firesc. Fiecare sa scrie cum stie si sa incerce sa dea un sfat. Noi trebuie sa citim intrebarea si sa dam un sfat. E asa greu? Sau e mai important sa criticam pe ceilalti pt niste greseli marunte?"aaaa ..ia uite- o pe asta cum a scris..." conteaza asa mult ? Cine se crede desteapta si o mai si spune ... nu prea arata acest lucru!dak stii ca esti desteapta stai in banca ta. dak vrei sa ajuti..vorbesti frumos si trimiti pe privat un mesaj incercand poate sa o corectezi pe persoana in cauza..sa o ajuti sa devina mai atenta la ceea ce scrie...
FETELE CU PROBLEME CAUTA PLINE DE SPERANTA UN RASPUNS LA PROBLEMELE LOR IAR VOI CE FACETI????LE FACETI SA NU MAI INTRE!!!!!!!!
Sunt lucruri pe lumea asta mult mai grave decat o greseala de gramatica.
SPER CA NU AM SUPARAT PE NIMENI.


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ruxy
postare Apr 2 2008, 12:41 PM
Postare #19


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 37,319
Inscris la: 28-November 07
Membru nr.: 10,411



...si daca tu pleci...cine ne mai arata pretiosii? crybaby.gif si cine ne mai pacaleste de 1 aprilie la unu noaptea crybaby.gif ...hai te rog...revino-ti... oFloare1.gif nu ma intrista unsure.gif tzuc.gif hug.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CLAU_DITZA23
postare Apr 2 2008, 12:42 PM
Postare #20


MIHAI&GABRIEL
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 12,313
Inscris la: 15-February 07
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 2,119



Nu Rux nu am luato personal dar stiu ca si eu gresesc sad.gif si nici celelalte mamici care gresesc nu trebuie condamnate daca ne-am fi nascut cu toti ca Arhimede sau ca Eminescu sau mai stiu eu cine ce ar fi fost....mai suntem si cu lipsuri ca asa e viata smile.gif
Dar o sa imi treca tzuc.gif


--------------------

Mai bine sa invat din ce am facut,de cat sa regret ce as fi putut sa fac si n-am facut...
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

27 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th March 2024 - 02:31 PM